Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 58 676
  • 748
# 540
Здравейте момичета, трябват ми две прахчета Менопур 75 мг за утре.Ако някой може да помогне?
Виж целия пост
# 541
Привет дами,
имам две излишни опаковки Prolutex 25mg, срок на годност до 05/2021, съхранявани в хладилник. Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Аз имам регулон 2 упаковки цели
Виж целия пост
# 543
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?
Виж целия пост
# 545
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile
Simple Smile Аз използвах Prolutex 25 mg, инжекции са в кутия по 7 ампули, аз ползвах по една на Ден. Поставя се в областта около пъпа. Не боли Изобщо, не се усеща като поставите инжекцията. Слагах също Кринон гел( вагинално) и пием естрофем Simple Smile това бе при мен, пожелавам успех.
Виж целия пост
# 546
Здравейте момичета, надявам се да помогнете да намеря отговор на въпросите си. Предполагам че някои от вас вече са преминали инвитро процедура в Турция. След трансфера имате ли спомени какви лекарства сте приемали. Насочиха ме към Prolutex 25 mg или Progestan 50 mg и да ги търся в Турция или Гърция. Някоя от вас приемала ли ги е и дали са таблетки или инжекции? Ако са инжекции лесно ли се слагат, боелзнени ли са? Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опита си! Стискам палци на всички скоро да бъдете мами Simple Smile
Simple Smile Аз използвах Prolutex 25 mg, инжекции са в кутия по 7 ампули, аз ползвах по една на Ден. Поставя се в областта около пъпа. Не боли Изобщо, не се усеща като поставите инжекцията. Слагах също Кринон гел( вагинално) и пием естрофем Simple Smile това бе при мен, пожелавам успех.

Аз също съм ги ползвала тези инжекции,но  ми ги биеха мускулно ако не се лъжа с лекарството ,пиех естеофем,лутинос вагинално и още едни хапчета,но не си спомням как се казваха пак бяха нещо с "п",като тях ги приемах до положителния тест,инжекциите имах още две от тях след трансфера,естеофем трябваше да го пия до сърдечна дейност,както и аспирин. Но при мен приключиха нещата,след сърд.дейност
Виж целия пост
# 547
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?
Аз имам,но не е цяла кутия.
Виж целия пост
# 548
Благодаря ви много за отговора, но  аз вече намерих достатъчно.
Здравейте момичета. Някой да има излишна опаковка Lutinus вагинални таблетки или да знае с какво мога да ги заменя, примерно кринон?
Аз имам,но не е цяла кутия.
Виж целия пост
# 549
Успех.
Виж целия пост
# 550
Здравейте, искам да ви попитам приемахте ли витамини или мултивитамини (комплексни) през първи триместър на бременността?
Виж целия пост
# 551
Да, Елевит през цялата бременност и през целия период на кърмене плюс допълнително желязо и Омега 3!
Виж целия пост
# 552
Да, Елевит през цялата бременност и през целия период на кърмене плюс допълнително желязо и Омега 3!

Каква марка омега 3 ако е удобно да попитам?
Виж целия пост
# 553
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.
Виж целия пост
# 554
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.


Аз в България бях с противочатъчно преди стимулация и ефекта беше много зле, подтисна яйчниците и имах мноого малко фоликули. В Турция правихме втори опит и ми дадоха Климара 3 лепенки и резултата беше много добре. При мен проблема беше, че фоликулите ми бяха с различни размери и за да ги уеднякват  в България ми изписаха противочатъчни, а в Турция климара. Мисля, че целта им е една и съща, но ефекта е различен Simple Smile  успех и ти препоръчвам да им се довериш, най-вероятно има причина да ти даде противочатъчно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия