Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява времето на промяна?
Какви са фазите на менопаузата?
Какви са симптомите на синдормите на климактериума и Мениер?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява времето на промяна?
-
Какви са фазите на менопаузата?
-
Какви са симптомите на синдормите на климактериума и Мениер?
Симптомите на синдрома на климактериума включват нарушения на менструалния цикъл, невровегетативни и нервнопсихични оплаквания, атрофични промени в кожата и лигавиците, както и метаболитни промени като липиден профил и остеопорроза. Симптомите на синдрома на Мениер включват световъртеж, шум в ушите, усещане за пълнота или натиск в ухото, проблеми с равновесието и гадене. При някои хора може да има разместване в очите и главата като морска болест.
-
Какви са най-честите симптоми на менопаузата?
-
Как се изследват половите хормони по време на менструалния цикъл?
Не съм ходила на лекар сметнах го за ефект на възрастта освен това взе да ми капе косата повече от обикновено и започнах да пия вечерна иглика по идея от тази тема и приорин за косата та дано да ми се нормализират нещата - ще се връщам да чета дано да се оправя - нямам вълни нито топли нито студени спя добре но това е - нередовен цикъл и косопад
Ще го почакам и този месец и на лекар!
Трябва да е около и малко под 2. Когато вдигна над 2,5 се чувствам супер уморена, с главоболие и нервна... не знам дали съм вдигала кръвно, но правя аритмии и събирам границите на кръвното...
въпреки че гинекологът каза че не вижда проблем.