138-ма гобленарска среща

  • 33 510
  • 752
# 465
Нищо лично, но за Румина съм чела много негативни мнения.
Виж целия пост
# 466
Нищо лично, но за Румина съм чела много негативни мнения.

Аз също, т.е. чела съм лични наблюдения нямам.

Виж целия пост
# 467
Аз лично всичко което съм ушила е на Румина, случайно попаднах в това магазинче, хареса ми жената и готовата комплектовка, която ми дава. Майсторките тук ми казват, че  били много зле, но аз лично като новак ( от две години шия) си харесвам много всичко, което съм направила. Не се сърдя на намеците, новак съм, но не мисля и че са станали боклуци. Показвам няколко неща, всичко е на 16 кт






Виж целия пост
# 468
Аз имам едно мини от Румина. Мненията, които съм чела са, че схемите за комплектовките, са свалени от нета, тя ги комплектова и така ги продава. Разбира се с малко печалба за нея. Иначе резултата е добър.
Виж целия пост
# 469
Здравейте,
За първи път се включвам във вашата красива тема! Simple Smile
И за първи път опитвам бродерия с контур. Може ли да ми кажете, дали контурът ми е изработен правилно? Гледах клипчета, четох уроци, но пак не съм сигурна дали така трябва да се получи. Използвала съм 1 нишка. Приемам всякакви съвети и критика. Simple Smile
Благодаря ви!
Скрит текст:

Виж целия пост
# 470
Супер е  Peace
Виж целия пост
# 471
Благодаря! Simple Smile
Значи продължавам нататък. Grinning
Виж целия пост
# 472
следващия път уший основните бодове: кръстче, полукръстче и тогава контура.
сега ако трябва да "загащиш" блузката на джуджо ще ти е трудно да подпъхваш. Simple Smile
другото е супер. Simple Smile
Виж целия пост
# 473
следващия път уший основните бодове: кръстче, полукръстче и тогава контура.
сега ако трябва да "загащиш" блузката на джуджо ще ти е трудно да подпъхваш. Simple Smile
другото е супер. Simple Smile

Той е без блузка  hahaha , не наистина имам схемата няма блуза това му е брадата и нагоре е празно  Wink
Виж целия пост
# 474
въх! Simple Smile джудже екзибиционист! Simple Smile
тъй де. съвета остава за следващия гоблен, където джуджетата не ходят по монокини. Wink
Виж целия пост
# 475
st. Dobri, и аз доста се чудих дали трябва да се запълни в бяло или контура оформя. Simple Smile
Това е схемата:
Скрит текст:
А това е готовата бродерия, намерена в Интернет:
Скрит текст:
По-късно ще покажа и моя завършен джуджи. Grinning
Благодаря за съвета! Simple Smile
Виж целия пост
# 476
много са готини Simple Smile
а и изглеждат бързи. идеални за картички.

няма запълване с бяло.
давай смело с контура.
и да се похвалиш, ей!

аз нали само гледам Simple Smile Simple Smile Simple Smile и давам съвети...
Виж целия пост
# 477
Ето и завършения джуджан. Heart Eyes
Благодаря на всички за куража и съветите. Heart
Скрит текст:
И видях, че съм изпуснала малко от шапката, но който бърза... Grinning
Виж целия пост
# 478
Ето го и третото мече.
Виж целия пост
# 479
Много са сладки. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия