Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 67 983
  • 1 398
# 225
Шугър, всичко ще е наред!
Искам да кажа, че в събота имах прекрана среща с прекрасна съфорумка, много зареждаща и много дълго чакана. Пожелахме си следващото ни виждане да е на тяхна територия, в Африка, дано!
После мина още една съфорумка, на връщане от Бургас.  Събота беше ден за гостита.
Вчера синко се научи да кара колело. На втория ден беше готов. Обаче, милият, е къс и потеглянето му е трудно, че едва стига педалите, но и това ще оттренира.
Бъни, браво!
Виж целия пост
# 226
Бъни, стана вече почти две години откакто не ми се работи 😂

Чакам да се похвалят с добри резултати и Титина, и всички дето са по изследвания.

И на Али столовете чакам 😉
Мари, моите не се събраха, няма място за тях 😂, поръчах други.


Виж целия пост
# 227
Руми, със здраве да си я ползвате. Хубава е и добре си я снимала.
Виж целия пост
# 228
Честито, Руми!
Хубава е, чакаме снимки и на другите стаи;)
Виж целия пост
# 229
Руми, прекрасна баня!
Прилича на нашата, в същите цветове, само че нашата е без тоалетна, но за сметка на това с биде. Със здраве да си я ползвате!
Виж целия пост
# 230
Чудна баня! Това объркания шкаф ли е? Много добре се връзва.
Виж целия пост
# 231
Обърканият, връзва се защото го пребоядисахме 😂
Златен излезе, златен 😂
Виж целия пост
# 232
Румка, чудно е станало. Със здраве да си я ползвате!

Бъни, браво за добрите резултати! Отдъхна ли си?
Обаче, милият, е къс и потеглянето му е трудно, че едва стига педалите, но и това ще оттренира.

Лято, как къс бе момиче?  Joy  Забавно се е получило, представих картинката и се посмях от сърце.
Виж целия пост
# 233
Благодаря на Лилс за новата тема, включвам се на 16 страница , непростимо ! Heart

Дано всички сте добре и се наслаждавате на прекрасно лято.

За обувки сте говорили. .... Аз намерих (засега ) своята марка Фитфлопс. Значи вече имам 4 чифта и 4-те са ми адски удобни , добре направени , нямам никакви забележки.

Лек път на Деси и Джони и дано тази им визита в Турция им донесе жадуваните от всички добри новини. Heart

На мен ми остават още 2 дни до ваканцията - нямам търпение вече. Големи драми имам с багажа, незнам как натикаХ всичко в 23 кг + 10 ръчен за 3-ма за 19 дни.  Stuck Out Tongue Winking Eye

От 8-ми съветвам Бургазлийки да ме питат кога ще съм по пътищата , за тяхна безопасност Joy

На Руми банята е мнооого хубава. Честита да ви е .
Виж целия пост
# 234
Хер, липсваш!
Виж целия пост
# 235
МаренЦе , благодаря ти. Видях , че сте ме споменавали . Heart Exl

Това лято не ми остава време за нищо , а в последните седмици - съвсем. Одит след одит и с нови кадри , беше доста стресиращо.

А днес ми е пред , пред последен ден и се опитвам да си напиша плана докат ме няма , обаче дали ме оставят......

Сам е горкия сам у нас и вече изперква от скука. Обажда ми се през 2 часа да ме пита кога ше се прибирам. Туй дете е приказливо като майка си и не му се отвазява това седене сам ...... като се пробера и е като картечница -120 думи в секундата  уоооуууууу синко , надУ ми главата .....  Joy

Проверих прогнозата за времето -до 30 градуса , без дъжд ! ! !

Мой Бургас , не остана и ще се видим скоро ! Heart

Виж целия пост
# 236
Оффф, дей пушката, да се гръмна...
Запушен ми е мръсният канал... Копаха днес, до където намират тръба е пълен с оборска тор 🤬 Ще копаят до чисто и ще се сменят тръби... А аз съм бездомна и ще живея пак в МсЧ и в мама... Принципно ней фатално, принципно е хубаво да се смени и това ама не беше в плана... Дей...
Пия водка и чакам да спре да ми пука...
Виж целия пост
# 237
Алечко, и у вас ли ще сменят тръби?
Дано не съм те разбрала правилно.
И това ще мине, гуш!
Виж целия пост
# 238
Браво, Бъни, за хубавите резултати! Все така да са!

Алечко, кофти са непредвидените ремонти, но поне има къде да се приютиш. Да минава и заминава бързо!
Виж целия пост
# 239
Обаждам се, че съм жива!
Чета ви, ама нещо не ми се пише хич - в много депресарско настроение съм изпаднала ... чума, нап, корупция, кражби, некомпетенти хора на всяко ниво, бедствие в Кърджали ... Сибир гори, в Тексас се стрелят ... започвам истински да се отчайвам!
Трябва да спра да гледам новини, спешно!

Шугърче, всичко да е наред!!!  Heart 

Алечко, по-добре сега да ги сменят и да намерят дефекта, после е по-кофти, когато си облагородила цялата градина и да ти развалят рахата...

Лъч надежда ми е Херчето Heart Eyes , спешъл ще ходя на море през август - та да я нацеля! Ако се събирате бургазлийки и летуващи в региона : ДАН МЪ ПРОПУЩИТЕ, ей!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия