Перилни препарати и омекотители – 59

  • 49 067
  • 747
# 345

Учудвам се, че дрехите са цели, защото този препарат е доста агресивен Rolling Eyes

Ще пробвам някой от наличните в нас , върху прежалима тениска на ММ
Виж целия пост
# 346
При нас в СВА има от стария Персил


На 6.99...ако не се вижда на снимката.
Виж целия пост
# 347
20 пранета ли?
Виж целия пост
# 348
Да.

Имаше и ариел прах 40 за 13 и нещо....изваден по-натам между стелажите.

В Била при нас вчера имаше Персил колор с лаванде...на 5 пари. 20 пранета.
Виж целия пост
# 349
Здравейте, някой ползвал ли е Bliz?Имате ли мнение за него?Благодаря😀
Виж целия пост
# 350
Аз май пак се прецаках купих уж на промоция Савекс за бяло и цветно 20пранета за 4 лв и Савекс за цветно - 40пранета за 8 лв!
Виж целия пост
# 351
Цената е ОК
Виж целия пост
# 352
Цената - да....
Виж целия пост
# 353
Ама качеството май не
Виж целия пост
# 354
Пратих ММ за Персил Сензитив, но не е намерил никъде, взел ми е Персил за бяло от новия с аромат на Силан. Мога ли да пера бебешки дрехи докато си намеря Сензитив?
Виж целия пост
# 355
Пратих ММ за Персил Сензитив, но не е намерил никъде, взел ми е Персил за бяло от новия с аромат на Силан. Мога ли да пера бебешки дрехи докато си намеря Сензитив?
Аз не бих рискувала, ако бебето е много малко. Ако обаче няма друг вариант, пусни няколко допълнителни изплаквания.
Виж целия пост
# 356
И двата са прахове за бяло. Тоест и двата стават за бебешко пране...
Виж целия пост
# 357
И двата са прахове за бяло. Тоест и двата стават за бебешко пране...
Персил Сензитив не е ли за чувствителна, т.е. подходящ за бебешка кожа? Прах за бяло, си е прах за бяло. Не знам дали е съобразен с чувствителността на кожата. Питам, абсолютно без грам ирония или заяждане.
Виж целия пост
# 358
И двата са прахове за бяло. Тоест и двата стават за бебешко пране...
Да, така е, но този ми идва малко по-ароматизиран. Пуснах няколко допълнителни изплаквания и ще видя как ще е, дано не остане аромат след това.
Виж целия пост
# 359
В сравнение с Ариел и Омо за бяло Персила има доста деликатен аромат...според мен.
Тео бебе пък бие горните два дори....през 9 планини се усеща аромата му.

И двата са прахове за бяло. Тоест и двата стават за бебешко пране...
Персил Сензитив не е ли за чувствителна, т.е. подходящ за бебешка кожа? Прах за бяло, си е прах за бяло. Не знам дали е съобразен с чувствителността на кожата. Питам, абсолютно без грам ирония или заяждане.

Един от осезаемите алергени е аромата. Между П.сензитив и П за бяло почти няма разлика в силата на аромата. Според мен пак. За това и двата са подходящи за бебешки дрехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия