Хотелите във Велинград - 11

  • 47 056
  • 784
# 420
Момичета, и мен ме интересуват цените в пиано бара на Рич!
Запазихме си балнеото за края на януари в Акватоника, но ще врътна дните, че събота да сме в града и да отидем до прословутия пиано бар Wink
Виж целия пост
# 421
И аз издирвам минерални басейни, където не хлорират водата (пречистват с други системи или водата се сменя постоянно). В "Хот спрингс" не вони ли на хлор? Защото досега не съм открила "спа" хотел, в който да не вони. Миналата седмица бяхме във "Вела хилс". Водата беше топла, но децата си топиха лицата във водата и целите бяха огнено червени с напукани устни. Ефектът е по-скоро отровен, отколкото лечебен.
Виж целия пост
# 422
Имам позната която работи в Камена.Казва,че всеки ден сменят водата в басейна и не я хлорират.Не съм ходила там за да видя с очите си.Някой който е бил там може да сподели впечатления.
Виж целия пост
# 423
Сменят я да, с очите си го видях преди три години.Но не е басейн, а голямо топило.Стара база, псевдо храна, неотоплени стаи, ди джея обаче пускаше хубава музика.
Виж целия пост
# 424
Здравейте, може ли някой да напише от кой извор е водата в Инфинити? Търсих на сайта на хотела , но не намерих такава информация.
Виж целия пост
# 425
И аз издирвам минерални басейни, където не хлорират водата (пречистват с други системи или водата се сменя постоянно). В "Хот спрингс" не вони ли на хлор? Защото досега не съм открила "спа" хотел, в който да не вони. Миналата седмица бяхме във "Вела хилс". Водата беше топла, но децата си топиха лицата във водата и целите бяха огнено червени с напукани устни. Ефектът е по-скоро отровен, отколкото лечебен.
В Римска баня ходи ли ли Сте?
Виж целия пост
# 426
За съжаление в Римска баня съм леко разочарована от басейните със всеки изминал път. Последното ни посещение беше съвсем на скоро. В басейна с парзалката не мерише на хлор,но можеше да се седи само първия ден.от престоя ни. След това водата беше меко казано хладка. Другия басейн беше претъпкан ,силно хлориран  и не с обявената температура. Пишеше 35,а беше около32-33 гр. Спадаше по-малко със всеки изминал ден..Във Велинград дори в бюджетните хотели в които съм била водата беше по-топла ,разбира се пак малко или много хлорирана . Но във Велинград си е и по-скъпо...
Виж целия пост
# 427
За съжаление в Римска баня съм леко разочарована от басейните със всеки изминал път. Последното ни посещение беше съвсем на скоро. В басейна с парзалката не мерише на хлор,но можеше да се седи само първия ден.от престоя ни. След това водата беше меко казано хладка. Другия басейн беше претъпкан ,силно хлориран  и не с обявената температура. Пишеше 35,а беше около32-33 гр. Спадаше по-малко със всеки изминал ден..Във Велинград дори в бюджетните хотели в които съм била водата беше по-топла ,разбира се пак малко или много хлорирана . Но във Велинград си е и по-скъпо...

Подкрепям!
Стаите са с увехтяло обзавеждане. Около басейна има мухъл. А цените са високи.
Виж целия пост
# 428
За съжаление в Римска баня съм леко разочарована от басейните със всеки изминал път. Последното ни посещение беше съвсем на скоро. В басейна с парзалката не мерише на хлор,но можеше да се седи само първия ден.от престоя ни. След това водата беше меко казано хладка. Другия басейн беше претъпкан ,силно хлориран  и не с обявената температура. Пишеше 35,а беше около32-33 гр. Спадаше по-малко със всеки изминал ден..Във Велинград дори в бюджетните хотели в които съм била водата беше по-топла ,разбира се пак малко или много хлорирана . Но във Велинград си е и по-скъпо...

Подкрепям!
Стаите са с увехтяло обзавеждане. Около басейна има мухъл. А цените са високи.
Те сега някакъв ремонт са му правили... Някой бил след ремонта?
Виж целия пост
# 429
Здравейте, може ли да ми препоръчате хотел с детски басейн и симпатичен вътрешен детски кът? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 430
За съжаление в Римска баня съм леко разочарована от басейните със всеки изминал път. Последното ни посещение беше съвсем на скоро. В басейна с парзалката не мерише на хлор,но можеше да се седи само първия ден.от престоя ни. След това водата беше меко казано хладка. Другия басейн беше претъпкан ,силно хлориран  и не с обявената температура. Пишеше 35,а беше около32-33 гр. Спадаше по-малко със всеки изминал ден..Във Велинград дори в бюджетните хотели в които съм била водата беше по-топла ,разбира се пак малко или много хлорирана . Но във Велинград си е и по-скъпо...

Подкрепям!
Стаите са с увехтяло обзавеждане. Около басейна има мухъл. А цените са високи.
Те сега някакъв ремонт са му правили... Някой бил след ремонта?
Да,аз. Но това не е ремонт. До колкото разбирам всяка година по това време го затварят за да коригират неизправности в хотела. Поправят,ако има нещо счупено или развалено (в банята примерно)...Била съм 3 пъти след такъв „ремонт”.Наистина сякаш мокета ни тази година беше нов,нямаше неизправности в стаята,но всичко си е по старому.
Виж целия пост
# 431
За съжаление в Римска баня съм леко разочарована от басейните със всеки изминал път. Последното ни посещение беше съвсем на скоро. В басейна с парзалката не мерише на хлор,но можеше да се седи само първия ден.от престоя ни. След това водата беше меко казано хладка. Другия басейн беше претъпкан ,силно хлориран  и не с обявената температура. Пишеше 35,а беше около32-33 гр. Спадаше по-малко със всеки изминал ден..Във Велинград дори в бюджетните хотели в които съм била водата беше по-топла ,разбира се пак малко или много хлорирана . Но във Велинград си е и по-скъпо...

Подкрепям!
Стаите са с увехтяло обзавеждане. Около басейна има мухъл. А цените са високи.
Те сега някакъв ремонт са му правили... Някой бил след ремонта?
Да,аз. Но това не е ремонт. До колкото разбирам всяка година по това време го затварят за да коригират неизправности в хотела. Поправят,ако има нещо счупено или развалено (в банята примерно)...Била съм 3 пъти след такъв „ремонт”.Наистина сякаш мокета ни тази година беше нов,нямаше неизправности в стаята,но всичко си е по старому.

Така е! Аз звънях,но отговора беше,че ремонта е освежителен - боядисване на някои стаи, например. Което е крайно недостатъчно.
Виж целия пост
# 432
Цените в пиано бара са по-високи (като навсякъде във Велинград, където бяхме, по мое мнение). За съжаление не мога да дам точни цени, но помня, че на момента изкоментирахме с моя съпруг, че е по-скъпичко.
Много жалко, че Велинград се превърна в поредния комерс! Имайки предвид самото градче, човек би очаквал малко по-достъпни цени, но уви! Пръкнаха се няколко по-звездни хотела и селото вече е курорт, със звездните си цени и всичко...
Виж целия пост
# 433
Здравейте, имам закупени ваучери за спа посещение в хотел Елбрус. Не можах да резервирам уикенд с преспиване, защото нямаше свободни дати. Това ще е първото ми посещение на СПА. Какво да носим и какво да очакваме от Елбрус? Simple Smile Кои басейни са отворени по това време? Кое да предпочетем сауна или турска баня и колко време е препоръчително за стоим вътре? Simple Smile Съжалявам за тъпите въпроси, но сме абсолютно начинаещи! Simple Smile Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 434
Здравейте, някой скоро да е бил в Роял Спа? Разбрах, че финландската и солната сауна не работят. Дали има нещо друго, което не функционира в момента?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия