Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 98 328
  • 792
# 75
Може ли по-подробна информация за базата в Китен?  Мъжа ми взе карта за август месец за двойна стая на 4-ти етаж и сме с дете на 5 години. До сега не сме се възползвали от картите и не зная какво да очаквам....
Виж целия пост
# 76
Мъжа ми взе за Несебър края на Юли за 2-ма и дете на 3 год, но исках да знам цена и условия?
Виж целия пост
# 77
Мъжа ми взе за Несебър края на Юли за 2-ма и дете на 3 год, но исках да знам цена и условия?
На Несебър е много добре,Въпроса е обаче с това извънредно положение дали ще може да се ползват картите,
При нас тази година са доста по-малко като бройки,и повечето за Варна,Още не са ги раздали,защото ще ги играят на лотария
Виж целия пост
# 78
Здравейте, да попитам до кога е срока за кандидатстване за почивните станции?
Виж целия пост
# 79
Щях да ви питам вие изобщо мислите ли,че ще има море. ? Защото аз лично вече изчерпах целия си платен отпуск и ще излизам и неплатен,защото няма кой да ми гледа детето. Та и не знам ще взема ли отпуск. Ние сме заявили за базата в Китен и този месец трябва да платим, то не е ясно въобще ще се ходи ли или не. В този случай как се процедира? Иначе за маските -моя мъж има от тези страшните уж по-хубавите,аз се страхувам,дано Господ ги пази. Ама на ми сега,едно време като много се превъзнасях и исках ММ да е полицай. Сега ги мислим само. Аз съм скиптична кэм базите и ще ходим за първи път,но много от колегите са доволни,особено от тази в Китен,защото за децата имало условия и било добре. Така поне чуваме,ще видим ако отидем.
Виж целия пост
# 80
Мис Бингли, базата в Китен е на много хубаво място, буквално в гората, но почти на плажа, има зеленина, голям двор. Вътре не съм влизала, но базата в Несебър не ми харесва къде се намира и като гледам един висок блок, ми се отщява. Но ние като морски чеда, сме по планинските бази.
Виж целия пост
# 81
https://sssani.snimka.bg/sea/bo-zelenika.956201 Ето снимки на базата от преди няколко години.Май не съм виждала по-скорошни...
Виж целия пост
# 82
Всъщност базата в Китен също е един висок блок. В Несебър блоковете са два.
Виж целия пост
# 83
А има ли промяна за датите на активния и неактивния сезон?И кога се записваше за карти за неактивния сезон?
Виж целия пост
# 84
Нас не ни одобриха за исканата дата и стая в Созопол. Имаше някакви останали за друга дата и вид стая и пак кандидатствахме. Отново за Созопол, 17.07. - 24.07. стая 3+ф, съседния  блок I Б.
Ако сравняваме базите в Китен и Несебър, поне от моя опит, в Несебър е по-хубава, но в Китен местоположението е по-добро. Като цяло мнението ми е че за семейства с едно дете е добре навсякъде, но за две и повече никак не е уредено. А е важно с каква нагласа отиваме. Знам, че условията не са като в луксозен хотел, храната става, цената е ниска. За сумата, която плащаме за седмица нощувки и храна има хотели all inclusive, които искат толкова за нощувка или две, но за всеки влак си има пътници.
Виж целия пост
# 85
Нас не ни одобриха за исканата дата и стая в Созопол. Имаше някакви останали за друга дата и вид стая и пак кандидатствахме. Отново за Созопол, 17.07. - 24.07. стая 3+ф, съседния  блок I Б.
Ако сравняваме базите в Китен и Несебър, поне от моя опит, в Несебър е по-хубава, но в Китен местоположението е по-добро. Като цяло мнението ми е че за семейства с едно дете е добре навсякъде, но за две и повече никак не е уредено. А е важно с каква нагласа отиваме. Знам, че условията не са като в луксозен хотел, храната става, цената е ниска. За сумата, която плащаме за седмица нощувки и храна има хотели all inclusive, които искат толкова за нощувка или две, но за всеки влак си има пътници.
Абсолютно подкрепям!
Пък за семейство с две деца тинейджъри е много зле.
Виж целия пост
# 86
Ние спечелихме карта за Долна Баня началото на септември. Искрено се надявам до тогава извънредното да е отменено и короната да е утихнала. Ще я платим, пък решението дали ще ходим ще е според ситуацията. Обичаме природата и хубавите разходки. От темата разбрах, че има хотели в близост, които пускали да се ползва басейна им, та това е бонус.
Ще се радвам на препоръки какво да посетим, екопътеки и забележителности. Не сме от тези, които само лежат.

Допълвам нещо важно, във връзка с плащането и инфото от старата тема. Аз и моя мъж нямаме брак. До миналото лято за мен се плащаше като външно лице. От миналата година си преместихме настоящия адрес да е един и същ и занесохме документ от ЕСГРАОН. В такъв случай приемат съвместно съжителство и цената е като на съпруга. За децата не се попълва такъв документ-те се водят на адреса на майката. За тях само акт за раждане
Виж целия пост
# 87
Костенски водопад, щраусовата ферма в Долна Баня и Крепост Стенос -Траянови врата се сещам на първо време. Аз съм от този край, ако има нещо питайте.
Виж целия пост
# 88
Костенски водопад, щраусовата ферма в Долна Баня и Крепост Стенос -Траянови врата се сещам на първо време. Аз съм от този край, ако има нещо питайте.
благодаря. Ще се радвам да допълните, ако се сетите за нещо. Ние сме пътешественици. Често не сме в базата за обяда, а цал ден по разходки, така че и малко по-далечни става🤗
Виж целия пост
# 89
Ние спечелихме карта за Долна Баня началото на септември. Искрено се надявам до тогава извънредното да е отменено и короната да е утихнала. Ще я платим, пък решението дали ще ходим ще е според ситуацията. Обичаме природата и хубавите разходки. От темата разбрах, че има хотели в близост, които пускали да се ползва басейна им, та това е бонус.
Ще се радвам на препоръки какво да посетим, екопътеки и забележителности. Не сме от тези, които само лежат.

Допълвам нещо важно, във връзка с плащането и инфото от старата тема. Аз и моя мъж нямаме брак. До миналото лято за мен се плащаше като външно лице. От миналата година си преместихме настоящия адрес да е един и същ и занесохме документ от ЕСГРАОН. В такъв случай приемат съвместно съжителство и цената е като на съпруга. За децата не се попълва такъв документ-те се водят на адреса на майката. За тях само акт за раждане
И ние с мъжа ми нямаме брак и бях решила, че е безпредметно да плащам по–скъпо на частно като външно лице. Затова не сме се възползвали и си ходехме по хотели. До преди няколко месеца всъщност можех като майка на сина ми, но той напусна системата, а сега това е много добра новина. От много години с мъжа ми сме на един и същ адрес. И ние сме си харесали Долна баня или евентуално Боровец, защото във Велинград сме ходили няколко пъти и искаме нещо ново. А сме от морето и все гледаме да бягаме на планина за почивка. В бъдеще ще се възползваме ако успеем да се доредим до карти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия