Пазаруване от Amazon - тема №85 - до Черния петък

  • 113 871
  • 1 379
# 210
Въпреки ,ще имам Олла(кукър под налягане) от испанския амазон го купих ,се изкуших и купих Инстант пота на 69,99£ беше .Тази цена я имаше и на черния петък ,преборих се със себе си и не го купих ,ама сега не устоях!:smiles:
Виж целия пост
# 211
Хубави Geox ботуши за 44 евро за размер 35.
https://www.amazon.de/Geox-STIVALI-Reitstiefel-Schwarz-C9999BLAC … mp;th=1&psc=1

Имам същите в черно и кафяво и са ми любими.
Точно такъв модел търся, но номер 38. Sad
Виж целия пост
# 212
Струват ли си куфарите на Trunki , лесно ли се движат децата с колелцата или е по-скоро глезотия?
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B001A2H050/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Този е намален в момента и се чудя дали да не го взема за малкото.
Също му търся удобно шише със сламка, да не се разлива и лесно да се отваря.
Колебая се между тези двете
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07NC29H8C/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06WGT5W7B/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1

Също му търся подарък с Пламъчко и машините, спряла съм се на тази писта, мисля че е малък още за нея, но друго не ми хвана окото. Има и други писти. Ако някой има опит, може да ми препоръча, за третият му рожден ден ще е. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00VJKTLK0/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Виж целия пост
# 213
Моите имаха куфарче Трънки. Много го обичаха и още го пазя. Лесно се возят на него децата. Купих още чанта, седло и стикери да налепят по куфара. В него слагаха играчките си като пътувахме през лятото, че иначе не знаеха кога за спрат да трупат. Предполагам като с всичко си е до детето -какво ще му се хареса на него самото...
Виж целия пост
# 214
И моят син има Трънки. Много е удобно по летищата, а и той много си го харесва. Колелцата си вървят безпроблемно, лесно е. Все още всеки път много се моли да му го вземем като тръгваме на някъде, а вече е на 7 и половина Simple Smile Последно сме го ползвали като беше на 6 някъде, беше над 20 кг. и си е живо и здраво куфарчето - железни са Simple Smile Ние играчки не сме носили, но неговите дрехи за 3-4 дневно пътуване си се събираха вътре идеално.
Нашият е същият като този, който си харесала, на подобна цена съм го взимала и аз.
Виж целия пост
# 215
Дъщеря ми също имаше Trunki, навсякъде го мъкнехме. Не събира почти нищо, но както са писали вече, за играчки и за возене е чудесен.
Виж целия пост
# 216
Момичета, получихте ли роботчетата LG? Как са? Аз поръчах за сестра ми, пристигнала е в София и нямам търпение да ми я изпратят във Варна. Ще я проверя дали всичко и е ок и и я пращам ...
Виж целия пост
# 217
Аз вчера си взех моето, има много малки драскотини по страните, кутията е смачкана и липсва CD'то, само книжката е вътре. За тези пари е повече от супер, пуснах го да чисти, добре се справя.
Виж целия пост
# 218
Цвете, в какво състояние го поръча?
Виж целия пост
# 219
Състояние много добро.
Виж целия пост
# 220
Мерси! Peace
Виж целия пост
# 221
Triumph на добри цени
https://www.amazon.co.uk/s?k=Triumph&i=clothing&bbn=1731 … 1&ref=sr_pg_1
Виж целия пост
# 222
Ски долнище 176 за 12 Е
https://smile.amazon.de/gp/product/B0792SDWRN/ref=ppx_yo_dt_b_as … mp;th=1&psc=1
Виж целия пост
# 223
Това долнище дали става за възрастен човек? Аз съм 172, 55 кг., дали ще се пъхна вътре?
Виж целия пост
# 224

Не се отваря при мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия