Пазаруване от Amazon - тема №85 - до Черния петък

  • 113 871
  • 1 379
# 375
Момичета, търся да си купя от тези котлончетата за кола маска, където маската е на топченца и се разтапят. Всички, които разгледах са китайци, дали от Амазон да следя някоя и да купя или от Алиекспрес? Иначе дали са хубави машинки, харесва ми идеята, да я издърпваш и да не се ползват ленти;)
Виж целия пост
# 376
Здравейте!
Дали някой има обувчици, сандалки или др на марка Superfit, да ми измери нстелката на 26, или ук8 ли ще е ?!
Много благодаря предварително Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 377
Страницата във Фейса е Amazon.de
Виж целия пост
# 378
Здравейте!
Дали някой има обувчици, сандалки или др на марка Superfit, да ми измери нстелката на 26, или ук8 ли ще е ?!
Много благодаря предварително Flowers Hibiscus
17,5 см е стелката на ботуш 26 номер.
Виж целия пост
# 379
Здравейте!
Дали някой има обувчици, сандалки или др на марка Superfit, да ми измери нстелката на 26, или ук8 ли ще е ?!
Много благодаря предварително Flowers Hibiscus
17,5 см е стелката на ботуш 26 номер.
много благодаря за бързия отговор  Flowers Hibiscus
А дали знаеш през колко см се движат 1 см или 0,5 см, и на кой номер отг по англ номерация дали пише в обувката ?!
Виж целия пост
# 380
Витамини Centrum на добра цена:
https://www.amazon.co.uk/s/browse/ref=gbps_rlm_s-4_1a55_8406f4c6 … FYAX8Y082943BH379
Виж целия пост
# 381
Здравейте!
Дали някой има обувчици, сандалки или др на марка Superfit, да ми измери нстелката на 26, или ук8 ли ще е ?!
Много благодаря предварително Flowers Hibiscus
17,5 см е стелката на ботуш 26 номер.
много благодаря за бързия отговор  Flowers Hibiscus
А дали знаеш през колко см се движат 1 см или 0,5 см, и на кой номер отг по англ номерация дали пише в обувката ?!
В самата обувка няма англ. номерация.
На сайта им  superfit. Com има ръководство за номерата. Измерват крака на детето и показва за кой номер е.

https://www.superfit.com/de/spotty-hausschuh-5-09255/?number=HW19_50925581_18
Аз така се ориентирах горе долу.
Виж целия пост
# 382
Имам нужда от помощ - гледам ски якетата на Dare2b и се чудя това 44 като размер - това колко юк трябва да е? 14-16-18? нещо с тия якета се омотах. Миналата година поръчах и не ми стана - връщах го, но бше с юк номерация и сега не мога да се ориентирам ..
Виж целия пост
# 383
Мерси. Ще взема няколко. Но гледам, че имат в склада с описание “Отворена опаковка- много добро състояние”, та се зачудих възможно ли е да продават нещо с отворена опаковка - фолиото да е премахнато и някой да е пипал съдържанието или под опаковка имат предвид картонената кутия е отворена?

Dare2b имам 10 UK и отговаря на 38 EU.

Споделете на каква най-ниска цена сте вземали филтрите на Брита напоследък? В сайта на камилите мисля не се отразяват цените на дневните сделки и със сигурност не и по време на ЧП. Чудя се да чакам ли още два месеца, че съм само с един бр, а в магазина са пуснали 6бр на добра цена но с кана, която не ми е нужна.
Виж целия пост
# 384
Когато транспортните разходи за връщане на поръчка са за сметка на търговеца, предполагам, че трябва да се приложи и снимка на касовата бележка. Ама тя като е на български език признават ли я?
Виж целия пост
# 385
Когато транспортните разходи за връщане на поръчка са за сметка на търговеца, предполагам, че трябва да се приложи и снимка на касовата бележка. Ама тя като е на български език признават ли я?

Да, признават я. Няма проблем. Изпращала съм бележки от бг пощи и от спиди.
Виж целия пост
# 386
Мимозка, много ти благодаря Hug И аз си мисля, че не би трябвало да има проблем, защото най-малкото не съм попадала на подобни коментари в темата, но ММ нещо е на тръни Grinning

И сме се зарекли повече поръчки от други търговци в Амазон да не правим Close
Виж целия пост
# 387
Момичета, търся епилатор. Този дали си заслужава? Има ли го някоя?
https://www.amazon.de/gp/product/B078HS24MK/ref=ox_sc_act_title_ … R8XB7XF&psc=1
или този
https://www.amazon.de/gp/product/B01N2990FJ/ref=ox_sc_saved_titl … R8XB7XF&psc=1
Виж целия пост
# 388
Merilin M, имам втория, близо две години и съм доволна. Ползвам само две от приставките, другите са за бръснене, някакъв тример и приставка за деликатни зони ( с последната нещо не успях да свикна)
Виж целия пост
# 389
Този е с четка за лице, но с по-малко приставки към епилатора

https://www.amazon.de/dp/B07BBXCQ3T/ref=pe_3044161_189395811_TE_SCE_dp_2
Наскоро беше с по-ниска цена от първия, който си посочила.
Иначе самия епилатор си е супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия