И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 270
Себе си, себе си убеждава.

Ама вие защо пък храните трола?
Виж целия пост
# 271
Ей, не можете да понесете, че има различно мнение от вашето ? Ми сори, но има. И съм сигурна че много жени мислят като мен.

А защо да го понасям? Тя, прабаба ми, имаше по-близко до реалността мнение за мъжката и женската сексуалност от тебе. И мъже, и жени обичат секса и изневеряват от едно време и няма нищо общо с човешката природа.
Виж целия пост
# 272
Ей, не можете да понесете, че има различно мнение от вашето ? Ми сори, но има. И съм сигурна че много жени мислят като мен.

А защо да го понасям? Тя, прабаба ми, имаше по-близко до реалността мнение за мъжката и женската сексуалност от тебе. И мъже, и жени изневеряват от едно време и няма нищо общо с човешката природа.
Въх !
Да ти кажа ти на прабаба ти си се метнала ! Умна си кат нея !
Виж целия пост
# 273
Въх !
Да ти кажа ти на прабаба ти си се метнала ! Умна си кат нея !

Не говорим за интелект тука, а за твоите заблуди, които са проблем на много жени за съжаление.
Виж целия пост
# 274
Скрит текст:
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де. И всеки.
Не зная дали разочарованието е по-малко, обаче. Зависи от отношението към партньора. И доверието към него.
Никой не знае, как тя би реагирала, ако разбере. Може точно по този категоричен начин да го изрита, въпреки приемането, че е мъжка природа.


Всъщност познавам точно такава жена. Много обича мъжа си, а той е успял да я убеди, че обича само нея, макар че изпитва сексуално привличане към други жени - не непременно красиви, и не се притеснява да го осъществява, е ако му пуснат, разбира се. Силно сексуален бил.

Всъщност няма голяма разлика с хиляди жени, които са точно на същото положение, само че не изричат нещата в прав текст. Разбира се, повечето семейни двойки се ограничават, по ред причини.

А, и моите познати ги гони и лека хипария, артистичен кръг, свободни професии, философски алтернативи едно-друго. Може би и това има значение.
А той стои с нея защото....?
Скрит текст:
Според вас не я обича ? За какво друго тогава ? По принуда може би или под заплаха ?
Защо смятате, че хората робуват и нещо задължително трябва да ги натиска ?
E, нали като се прибере "насран/попикан", някой трЕбЕ му пере гащите?   Smiley  Пък и ако глад го подгони....
И това не се е променило от  памтивека...един мъж напуска жена си, само ако тя го натири, или любовницата се навие да я замести в прането на мръсните гащи и чорапи.Иначе, НьЕ, иска си и удобството у дома, и секса навън.
Ама добре, че все по-малко жени са навити да са в ролята на услужливата слугиня, докато мъжа си гони удоволствията навън, Сам.

Виж целия пост
# 275
Скрит текст:
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де. И всеки.
Не зная дали разочарованието е по-малко, обаче. Зависи от отношението към партньора. И доверието към него.
Никой не знае, как тя би реагирала, ако разбере. Може точно по този категоричен начин да го изрита, въпреки приемането, че е мъжка природа.


Всъщност познавам точно такава жена. Много обича мъжа си, а той е успял да я убеди, че обича само нея, макар че изпитва сексуално привличане към други жени - не непременно красиви, и не се притеснява да го осъществява, е ако му пуснат, разбира се. Силно сексуален бил.

Всъщност няма голяма разлика с хиляди жени, които са точно на същото положение, само че не изричат нещата в прав текст. Разбира се, повечето семейни двойки се ограничават, по ред причини.

А, и моите познати ги гони и лека хипария, артистичен кръг, свободни професии, философски алтернативи едно-друго. Може би и това има значение.
А той стои с нея защото....?
Скрит текст:
Според вас не я обича ? За какво друго тогава ? По принуда може би или под заплаха ?
Защо смятате, че хората робуват и нещо задължително трябва да ги натиска ?
E, нали като се прибере "насран/попикан", някой трЕбЕ му пере гащите?   Smiley  Пък и ако глад го подгони....
И това не се е променило от  памтивека...един мъж напуска жена си, само ако тя го натири, или любовницата се навие да я замести в прането на мръсните гащи и чорапи.Иначе, НьЕ, иска си и удобството у дома, и секса навън.
Ама добре, че все по-малко жени са навити да са в ролята на услужливата слугиня, докато мъжа си гони удоволствията навън, Сам.


Ти на твоя не му ли готвиш ? Гладен ли го държиш ?
Виж целия пост
# 276
Ирис, точно така е - семействата по-трудно са се разваляли преди поколения. Сега жените са по-самостоятелни и имат право да избират и поставят своите условия.

Дети, може ли въпрос към теб? Моят мъж не съм го хващала да гледа порно? Доколко е лош мъж и как ще се прояви това по-късно?
Виж целия пост
# 277
Ирис, точно така е - семействата по-трудно са се разваляли преди поколения. Сега жените са по-самостоятелни и имат право да избират и поставят своите условия.

Дети, може ли въпрос към теб? Моят мъж не съм го хващала да гледа порно? Доколко е лош мъж и как ще се прояви това по-късно?
Не го дебнеш достатъчно. Освен че никога не гледа порно, твоят сигурно никога не се самозадоволява ? Той ти принадлежи изцяло тялом и духом ! Амин !
Виж целия пост
# 278
Готвя, готвя....ама първо щото ми е хоби  Smiley  и второ, той ми създава удоволствия и кеф на мен, не търчи след Пенка, Генка, Фенка .....   
Ако реши да се разнообразява някъде сам (или с други), както писах, или ще си яде сам, или да навива лИбофниците да го перат и поят.
Виж целия пост
# 279
Не го дебнеш достатъчно. Сигурно твоят никога не се самозадоволява ? Той ти принадлежи изцяло тялом и духом ! Амин !

Въй! Точно така. Лекомислена съм малко и не държа юздите постоянно.
Виж целия пост
# 280
Готвя, готвя....ама първо щото ми е хоби  Smiley  и второ, той ми създава удоволствия и кеф на мен, не търчи след Пенка, Генка, Фенка .....   
Ако реши да се разнообразява някъде сам (или с други), както писах, или ще си яде сам, или да навива лИбофниците да го перат и поят.

Ти твоя направо си го дресирала.
Не си я представям аз така любовта. Ще слушкаш щото иначе няма да папкаш. Ти сигурна ли си, че стои с теб от любов ? На мен ми бие повече на кърмене...
Виж целия пост
# 281
Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
Виж целия пост
# 282
Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
Нищо не мисля за тая мантра. Кво значи курви ? Обидно е да наричаш така жените. И много комплексарско
Виж целия пост
# 283
Дети, твоят мъж все още не е изневерявал. Като изневери, как ще реагираш според теб? Ще му пожелаеш успешни бъдещи ерекции или как?
Виж целия пост
# 284
Дети, твоят мъж все още не е изневерявал. Като изневери, как ще реагираш според теб? Ще му пожелаеш успешни бъдещи ерекции или как?
Не знам как бих реагирала, не мога да кажа предварително. Със сигурност ще ме заболи, но силно се надявам, че той ще отрече ! Мен не ме е страх, че би спал с някоя. Страхувам се, че може да спре да ме обича, че може да се влюби с друга.....но пък тогава няма да има вече значение, така че какво да се кахъря предварително. Искам да я изживея хубаво тази любов, пък в крайна сметка квото стане. Той може и от инфаркт да умре преди да ми изневери и пак да остана без него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия