И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 225
Ти нагушка ли го вече, Дети ? Blush
Виж целия пост
# 226
Не. Лъжите около секса са нещо мръсно.
Виж целия пост
# 227
Ти нагушка ли го вече, Дети ? Blush
Още не, отиде да товари багажа. Отиваме на море днес.
Виж целия пост
# 228
Не. Лъжите около секса са нещо мръсно.
Ми ти нали не ги знаеш ?
Виж целия пост
# 229
Не. Лъжите около секса са нещо мръсно.
Ми ти нали не ги знаеш ?
Да бе. Аз да не съм кьорава?
Виж целия пост
# 230
А тази с големите цици деТ са я опънали от какъв пол е? Нали е жена не иска ли вечна обич.
Учудвам се  какво са готови да измислят някои жени, за да оправдаят благоверния...

Тая, с големите цици, ако е голяма бяла и нищо неприемаща птица, не само ще вярва на всичко, което ѝ каже, за да я опъне, ами после ще реве, че точно той не разбира от вечна любов. Mr. Green
Как не можеш да схванеш, че тук никой не оправдава никого, а най- малко собствения си мъж?
Виж целия пост
# 231
А тази с големите цици деТ са я опънали от какъв пол е? Нали е жена не иска ли вечна обич.
Учудвам се  какво са готови да измислят някои жени, за да оправдаят благоверния...

Тая, с големите цици, ако е голяма бяла и нищо неприемаща птица, не само ще вярва на всичко, което ѝ каже, за да я опъне, ами после ще реве, че точно той не разбира от вечна любов. Mr. Green
Как не можеш да схванеш, че тук никой не оправдава никого, а най- малко собствения си мъж?

Абсурд, тъкмо се отчаях, че явно бг мама е само за нещастни, незадоволени и угнетени женици, които търсят идеалният...няква утопия, където любовта е принадлежност, еднаквост, но не и свобода. Това е пълният кич за мен лично. Само свободният човек може да обича. Робът не.
Виж целия пост
# 232
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.
Виж целия пост
# 233
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам и вярвам в любовта му.
Виж целия пост
# 234
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....
Виж целия пост
# 235

Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.


Елементарно, Уотсън!
Защото не оправя теб и тоя кеф го дава на друга.
Собственическото чувство в интимните отношения не позволява да се зарадваш на кефа на другия, ако не си непосредствен участник.
Виж целия пост
# 236

Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.


Елементарно, Уотсън!
Защото не оправя теб и тоя кеф го дава на друга.
Собственическото чувство в интимните отношения не позволява да се зарадваш на кефа на другия, ако не си непосредствен участник.
Ако е така, може би...
Само дето тези, серийните оправячи, дето хукват след всяка фуста, оправят и жена си в редицата фусти....   Smiley
Ей я и dety, убедена, че мъжът й я обича....значи и нея я оправя качествено, заедно с редичката.
Та, ако получава нужното й, защо би се чувствала наранена, узнавайки каква пчеличка е мъжът й ?
Не трябва ли да се радва за него?Нали я кефи и факта, че други жени го желаят и харесват...значи двойна радост трябва да изпитва, Милото се кефи на МАХ.
Виж целия пост
# 237
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Виж целия пост
# 238
Франсоаз, винаги сме знаели, че твоето светоусещане е само черно и бяло. Няма как да е иначе при ограничения ти начин на живот и социалните контакти сведени само до драскане тук. Втресла си се от шубе да не ти се наложи да бачкаш, а? Не се тревожи преуспялата ще ти подаде ръка, зер от една порода сте.
Виж целия пост
# 239
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели. Има и много други цветове. Някои изневеряват, други - не. Това е.

Ами не са и толкова цветни нещата.
Най-често се изневерява от чист келешлък - скучно им било, търсели тръпки и вълнения, разнообразие, чувствали се нехаресвани/несигурни със сегашния, сетили се, че трябва да поживеят още и т.н. Една причина няма, която да налага изневярата, освен може би парализа на партньора. Но се появяват интересни оправдания като природата на хората - били полигамни, били като животните, самецът трябвало да оплоди възможно най-много самки според природата, за да продължим вида  и други тъпотии. Значи при повечето, човешки отношения лъжата и измяната  не се толерира - на работа няма да те държат и един ден, ако крадеш от касата, но в семейството може. (Пляскащо се по челото човече)
Като не ти харесва, излизаш от връзката. Не лъжеш и не се лигавиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия