Любители на Котки - Тема 137

  • 31 069
  • 743
# 510
Обичам Котьо и Майя, също.

Ееее, Стейси, ти си ми стара, в смисъл отдавнашна, любов. Cake
Виж целия пост
# 511
Инска Маслинка, нашия доктор беше Борис Велев. Зад Била България се намира. В интернет му има данните.

Намерихме го от трети опит. Доста възрастен, беден кабинет, не знам какви операции извършва. Доста е човечен, обяснява на хората, не ги гледа като касичка за пари.

Ще иска да види котето, всички изследвания.

Мога да те закарам ако уговорим удобен за двете ден. Работи след 16.30 часа от понеделник до петък.
Виж целия пост
# 512
Котьо наистина не съм се карала с теб преди малко твърдеше че съм прочела твое мнение и след това си го изтрила - това е невъзможно в този форум не се заяждам с никого и реших да си мълча но вие продължавате Simple Smile Не ми е къса паметта доста добре си спомням че ми предложиха измислено лекарство което е създадено в нета и кой както и да е не искам да коментирам повече Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Мира, благодаря! Ще го подстригвам, значи! Дано ми разреши 😃
Елизка е чистофайница, ама Марсел явно е мърльо! Излезе си от тоалетната с голямо ако на дупето  😩
Виж целия пост
# 514
Пише се, защото някои хора настояват на своето и продължават с неверните си твърдения.
Виж целия пост
# 515
Мира, благодаря! Ще го подстригвам, значи! Дано ми разреши 😃
Елизка е чистофайница, ама Марсел явно е мърльо! Излезе си от тоалетната с голямо ако на дупето  😩
Уфф, а аз си мислех, че само аз си имам проблеми с моя акльо. След 4 поредни дни акане в тоалетната с котешки пелети  тази сутрин пак го направи отвън. Сега ще пробваме да го оставяме да ака на отворена врата на тоалетната, да не би да протестира срещу затварянето.
Виж целия пост
# 516
Само подстригване, нищо друго не помага, Топче редовно го фризирах, защото имаше гореспоменатите аварии, при Ушатото нямам този проблем.
Виж целия пост
# 517
Ух, тъкмо навреме ми идват съветите за подстрижка на пухкаво дупе. И наша Мая, понякога, рядко, но се случва да си пооцапа козинката около дупето, защото е с пухкава дупарка и ако акото се е оказало по мекичко, такова, нали...извинете за натурализма, ама леко се пооцапва. Тя инак се мие до полуда, голяма е чистница, но явно не винаги успява да се справи и си мислех да и подстрижа задницата, ама не бях сигурна, че е правилно и сега като ви прочетох се успокоих, че мога...ако се наложи. Grinning
Виж целия пост
# 518
Или ще зависне висулка някоя или по-течна ще е работата, ама късия космарлак по-лесно.се мие. Не съм.фризирала дупарата скоро, ама не се замислям. Сега има два фитила на гащурите, не стигам до тях нещо...
Виж целия пост
# 519
Подстригваме дупето,след едно яко омазване с рядко щастие и гонене из апартамента да мием,а колко обичаме водата това е друг въпрос,сега сме добре чиста работа..
Виж целия пост
# 520
От толкова косми дето има покрай д-то даже и не виждах какво мия днеска 😃 ма защо не се мие тоя котарак. Като знам другия ми котко коолко мноого се миеше. И като го пипнех с пръст и ми се ядосваше и се миеше наново където съм го пипнала 😃
Скрит текст:

Ето го милото ми момченце чисто! Много ми липсва , но няма как да го затворя в апартамент 😔
Виж целия пост
# 521

Лека нощ от нас с Рижко 😊😍 Голямо диване е, постоянно хапе ръцете ни, скача по гърбовете, голямо сладко бебе е😊 И както играе, така и заспива😅
Беа вече е при новото си семейство 🙂 Стискаме палци да се разберат с кучето там 🤗 Вече няколко дни ги сближават
Виж целия пост
# 522
Идвам с една сутрешна поспаливка - Утро вече е навън, значи време е за сън Grinning:


Виж целия пост
# 523
Ух, да мачкам, да мачкаааам тез хубави котаци с космаляви краци и тумбаци Simple Smile
Bubalesa, ти къде с твоите гладки краци, мой ли косъм да не оставиш, хич няма? Satisfied
Я Рижко виж, така требе Animal Paw Prints

Мен ми прави засада в сушилника на Късмандито. Крие се в чаршаф и на "я да видя кой е там" напада без нокти Simple Smile

Хубав ден от нас Simple Smile
Виж целия пост
# 524
Идвам с една сутрешна поспаливка - Утро вече е навън, значи време е за сън Grinning:
...
Точно така: след като си събудил мама и тати в 12, 1.30, 4.15 и 5:00, защото си играеш с любимата тапа. Сутринта дори не благоволи да слезе да ни изпрати на вратата - вече се беше позиционирал на нашето легло да си отспива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия