Любители на Котки - Тема 137

  • 31 059
  • 743
# 555
m1ma, ама голямо сладурче е това Таласъмче Revolving Hearts. Само как си е подложило лапичката под бузката - прелест:yum:
За захранването не мога да ти дам съвет, защото не съм гледала толкова малко коте.
Виж целия пост
# 556
m1ma, докато има хора като теб ще има и надежда за този свят. Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Много е сладко,останаха ми очите в него,не мога да дам кой знае какъв съвет но в магазин дм има едни млекца и супички за много малки котенца ...
Виж целия пост
# 558
Става си пастетчето, просто го пасирай с котешкото мляко да е по редичко, докато свикне с по-твърда храна.
Страшен сладур е мъника.
Виж целия пост
# 559
Благодаря на всички за вниманието и съветите.Ще пробвам да го разредя пастета с адаптирано мляко.
Сега имам малко пролука в работата и отивам да го нахраня.
Виж целия пост
# 560
Фродо е чудничък Simple Smile

bethefirst, гадна работа!
Днес щерката рева, че на приятелката ѝ котката е умряла. Отиде да я успокоява. Животното беше прекрасно - чисто бяло с вид на персийка. Обаче купена от olx. Беше 2-3 годишна максимум. Намразих всички, развъждащи животни, без грам нещо да разбират по въпроса. Не е била болничка. Лекарите са казали, че сигурно нещо на сърцето е имало. Станало е бързо и неочаквано.Иначе семейството си я беше кастрирало. Не са имали намерение да създават бели пуховци за печалба.
Все едно за Топче чета...При нас разликата е, че беше  със заболяване, да почива в мир душичката и за блъснатото коте ми се сви сърцето, горките улични животни, каква болка изживяват сами, на какво са подложени, ако можех на всички бих помогнала.......
Виж целия пост
# 561
Мечо (Меца) Пух:

Виж целия пост
# 562
Ая проверява покупките

И като видя, че няма нищо, реши тя да се напъха в пазарската чанта

Ще взема и нея да я прибера в хладилника😂
Виж целия пост
# 563
Здравейте, обмислям дали да взема женско кастрирано коте, обаче имаме възрастен котарак, който е свикнал да е единствен, кастриран е, но много се притеснявам, че може да не се получи и не знам после какво да правя
Виж целия пост
# 564
Здравейте, банда! Много уютно ми стана от снимката на Меца - Пух, като коледна картичка е. Пък на Ая ще и интересно в хладилника, но за малко... Grinning
Ние се пробвахме с разреден с мляко пастет, но си потопи и нослето и взе да киха. Явно е още прекалено мъничко да се храни само.



Давид и Голиат и Голиатка.
Май ще го кръстя Давид.... справи се с големи проблеми, за сега е истински малък боец
Виж целия пост
# 565
M1ma,какъв смелчага как не го е страх сред тези големчовци...котенцето е много хубаво ще го задържите ли?
Виж целия пост
# 566
Със смесени чувства съм за бъдещия дом на котето. Много се привързахме, много и страда, защото след първоначалното съживяване, котето едва не умря пак. През деня го държах в едно помещение на работата ми с теракот в отворен кашон, но то излезнали и се беше хипотермирало, пак ветеринарни, вливки.... На косъм беше, та сега стои в затворен кашон. Живеем в къща и няма как, ако порасне да го ограничат да излиза, особено лятото. Миналата година пак спаси едно Рижо котенце със счупено краче и допреди 1 седмица си беше в къщи, но сега го няма... и ми е тъжно. Рижо се казва и през деня беше или в двора с кучета, или в околността и като се приберем хапва, почива и драсва навън. Зимата по се задържаше, но очите му все навън.
Та, ако някой иска котенцето и ще се грижи добре за него, мисля да го дам.

Виж целия пост
# 567
На котенцето пробвайте пастета с млякото, разбити с пасатор с консистенция на боза и в шише с биберон да му давате.

На малките котенца и кученца е добре да се слагат и бутилки с топла вода  под постелка или някаква мека кърпа, върху която да лежат, или електрическа възглавница в кашона.
Виж целия пост
# 568

Къпана Панта 😂
Виж целия пост
# 569
Закусила палачинка с прясно мляко и навири опашлята Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия