На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 27

  • 94 754
  • 737
# 420
Само че за 40 лири нали не очаквате да е много качествено? Поради тази причина спрях почти да купувам от там. На второто обличане вече са с топченца по ръкавите. Мерих този пуловер в Котон вчера и доста ми хареса, но ми идва  твърде високо полото. Спарих се още в пробната. Цената му е 120 лири, но ако исках да купя, щях да се спра на него.



Взех този за сезона пак от там, видя ми се приличен като за 60 лири. Късичък е, но на мен ми трябва за поли с висока талия или сукман. С панталон също е ок, но кръста е отвън.



Похвалвам гофретите в мола на Waffle stop. Тънки и хрупкави, както ги обичам. Шоколада беше хубав, сладоледа също и и си заслужаваше да прегреша. Цената от 27 лири обаче ми се стори леко висока и не знам дали бих повторила или поне не и със сладолед, ха-ха. Имат меню и с по-малко екстри бяха по 16 и 21 лири. Явно топката сладолед е 6. Малко се разочаровах че нямах никаква поръска за кеф, но може би защото не казах.



Избрах си битер и бял шоколад с кокос +кокосов сладолед. Heart Eyes
Виж целия пост
# 421
За какви стоки искаш цени? На пазара има и маркови и немаркови стоки /някои стават, други - не/. Какво по-точно те интересува?


Ами казвали са ми ,че анцузи примерно за по 20 лири комплект!
Или блузи ежедневни по 5-6лири.
Бельо за стотинки,но само съм чувала и се чудех дали е реално, това е безценица.
Прах за 10лв -10кг
Или за 2 лв ,кори за баница....

Просто се чудя дали и колко лири да обменя за да ми стигнат.
Направила съм си списък ,но нямам представа за цените за това питам вас!
Виж целия пост
# 422
От въпросните пуловери на Дефакто миналата година си купих 3. Вече не приличат на нищо. А и се наелектризират ужасно. Минават в графа "домашни и кучешки".
Виж целия пост
# 423
От Синия пазар основно пазаруваме хранителни продукти. Но тази година след това в Мигрос всичко беше почти на половин цена и определено си заслужаваше и вече ще пропускаме Синия.
В МОЛ-а всичко беше на цени почти като в БГ(-1-2 лв.), какво толкова грабите?
Виж целия пост
# 424
За какви стоки искаш цени? На пазара има и маркови и немаркови стоки /някои стават, други - не/. Какво по-точно те интересува?


Ами казвали са ми ,че анцузи примерно за по 20 лири комплект!
Или блузи ежедневни по 5-6лири.
Бельо за стотинки,но само съм чувала и се чудех дали е реално, това е безценица.
Прах за 10лв -10кг
Или за 2 лв ,кори за баница....

Просто се чудя дали и колко лири да обменя за да ми стигнат.
Направила съм си списък ,но нямам представа за цените за това питам вас!

Чак такива ниски цени няма. Преди години имаше стоки по "беш" лира /5/, но отдавна са повече вече. Е, може би вечерта да продават някой боклук и за толкова, само да се отърват от него.
Виж целия пост
# 425
Влизам само, за да споделя, че вчера в 10:00 бяхме на Капитан Андреево и чакахме 40 минути. Днес за един час минахме.
Виж целия пост
# 426
За какви стоки искаш цени? На пазара има и маркови и немаркови стоки /някои стават, други - не/. Какво по-точно те интересува?


Ами казвали са ми ,че анцузи примерно за по 20 лири комплект!
Или блузи ежедневни по 5-6лири.
Бельо за стотинки,но само съм чувала и се чудех дали е реално, това е безценица.
Прах за 10лв -10кг
Или за 2 лв ,кори за баница....

Просто се чудя дали и колко лири да обменя за да ми стигнат.
Направила съм си списък ,но нямам представа за цените за това питам вас!

Такива цени и преди 5 години нямаше... Сега най-евтините неща на пазара са 15-20-30лири. И то почти винаги с дефекти,трябва много да се гледа. Риск печели, риск губи е положението. Евтините хубави неща са по-скоро единични случаи, след мнооого мнооого ровене по сергиите.
Те плетивата от където и да ги вземеш все се завалват по мои наблюдения...Турските поне повечето са евтини и не те е яд след 1 сезон да ги изфучиш.
Виж целия пост
# 427
Бяхме ние днес до Одрин. На отиване хванахме смяната на нашите митничари и поседяхме 15 мин на границата без да мърдаме. После си минахме нормално. На връщанеее 2 часа и половина. Системата на турската граница беше блокирала и висяхме поне час докато започнат да работят. Събраха се много коли. После още час и половина докато минем.
В Гратис рафтовете бяха празни. Нищо не можах да си избера в 3 магазина. Купихме дрехи на децата. Харесах им зимни обувки във Фло но без тях не посмях да взема, а забравих снощи да им очертая краката. За пореден път не си харесах абсолютно никакви блузи за мен. Пуловери не нося, защото ми е топло с тях. С тая къса мода хич не можем да се разберем. 😵
Виж целия пост
# 428
Цените на пазара изобщо не са толкова ниски! Взех си от Defacto 2 пуловера по 40 лири, цветовете са наситени, но така спарват, че след 5тата минута трябва да се преобличаш!
Виж целия пост
# 429
Някой знае ли в Одрин дали се протават гел лакове /за печене на лед лампа/ и ако има от къде могат да се закупят и съответно на какви цени?
Виж целия пост
# 430
Някой знае ли в Одрин дали се протават гел лакове /за печене на лед лампа/ и ако има от къде могат да се закупят и съответно на какви цени?
Не, няма. Или поне аз не можах да намеря. Питах в повечето козметични магазини.
Виж целия пост
# 431
Здравейте. Някой да е ползвал шампоан против пърхот закупен от Турция?
Виж целия пост
# 432
От години ползваме Хед енд шолдърс, от Турция. По-добър е от същия, купен от България.
Виж целия пост
# 433
Дали има някой, който да си е купувал плат за пердета и завеси в Одрин, да ме ориентира за магазин и цени. И дали работят в събота?
Виж целия пост
# 434
Kemal Tanca, Hotic, Greyder, Ozdilek, White & Beige, Ipekyol, Katia & Bony, LTB и др.; МОЛ ОРИОН - Mavi Jeans, U.S. Polo, Koton, Defacto, Nike, Adidas, LC Waikiki, Madame Coco, Pierre Cardin, ADL, Inci, Derimod, Desa, Herry, Penti, Boyner,

От тия магазини кои си струват за дрехи? Да не се прекарам да влизам във всички. Котон, Дефакто и Уайкики ясно, останалите нищо не ми говорят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия