ДЕКЕМВРИйски мами се вълнуват, започват за бебчо да пазаруват! Тема 7

  • 28 363
  • 766
# 375
Памела,коластра е Simple Smile При мен е прозрачна и лепкава. Оставя жълти следи по бельото. Имам я още от 4ти месец.
Виж целия пост
# 376
Алекс, страхотно коремче!  Heart Eyes И във Варна днес имаше лекция за кърмене, стволови клетки и първи грижи. Лекциите наистина са много полезни и интересни и определено те правят една идея по-подготвен.
Виж целия пост
# 377
Алекс, видях сега, супер ти е коремчето 😍 пращам ти слънце пак, дано стигне до теб 😁😘

Иве, успех, дано всичко е наред. И аз мисля следващият път да коментираме раждането, че то имам само 1 преглед след него и излизам в болничен.

Алегра, аз пак съм на работа 😭 освен ако не е рано сутринта, няма да успея. Иначе точно на такава лекция искаме да отидем с ММ за първите 1-2 месеца и по-скоро за къпане, хранене, сменяне на пелени и т.н.

Лана, не се притеснявай, ако изпускаш сега нещо. Когато излезнеш в болничен, ще наваксаш бързо, тъй като семинарите се повтарят, а и има доста такива Simple Smile

Алегра и пухтулка беше при нас за другия четвъртък след лекцията ще седнем да пием по нещичко се разбрахме 😉. А относно как мина днес аз съм възхитена , хареса ми много и даже бих си направила една консултация с нея когато рода да дойде до нас и да ми покаже и обясни всичко важно . Много искам и държа и ще бъда упорита да се случат нещата . Алексче супер коремче имаш . Иви честити покупки , вълнуващ момент .

Моникриси, супер ! Ще се радвам да се видим на по питие 🤗
Виж целия пост
# 378
Еха, какви коремчета Hug
Моето още е преяло Joy няма смисъл да го показвам за сега.
Виж целия пост
# 379
Само да се уговорим по раничко да сме там за да седнем на първите места , че днес отзад аз лично виждах , но на някои им пречеха тези от пред, а и много е важно на диванче да седнеш за да се облегнеш. Жал ми е за мамите които седят 2 часа подпрени на ръце . Аз първия път бях така и ви казвам едвам издържах . А по другия четвъртък темата пак ще е да раждането и ще бъде този Вецев от Шейново . Чела съм изключително добри отзиви за него и много познати ми го препоръчваха .
Виж целия пост
# 380
И аз бях в Парадайс днес Simple Smile Много полезна лекция с разкошна презентаторка. Ще гледам и другия четвъртък да присъствам. Може да се организираме и после за лафче Wink
Виж целия пост
# 381
Да, хайде като наближи четвъртък ще се разберем да се чакаме по-рано там и да пазим места на някои от първите сепарета Simple Smile ✌🏻
Виж целия пост
# 382
Да, днес лекцията беше много добра, доволна съм. Тази Ася е егатия готиния тип, хареса ми енергията й. И някакво спокойствие вдъхва, нещо от типа "споко, нЕма страшно" 😁
Сега след години си намирам грешки, които съм правила и си се чудя на акъла защо не съм се поинтересувала още малко за нещата, хем и консултант виках веднъж вкъщи 🙄
Иначе си купих сега и книгата за кърмене, дето препоръча. Пак се ентусиазирам, дано не се психясам като първия път.
Коремче не мога да покажа, щот не знам как се качват снимки. Но пък много ви се радвам на всички Simple Smile Искрено се възхищавам (и благородно завиждам) на спортуващите мами, моето тяло отдавна ми изневери. Елементарни неща ми изискват големи усилия и вече си правя план за деня и се съобразявам какво имам да правя, за да степенувам по важност.

Предлагам вече сериозно да се отнесем към организирането на среща Wink
Виж целия пост
# 383
Аз няма да гладя. Октомври ще ни докарат сушилня, мисля че дезинфекцията е достатъчна.
Момичета, кръвното ми днес беше 130/80. Високо ли е? Аз се чувствам добре, но не знам над колко се смята за високо.
Здравей Марти Simple Smile

Аз бях със същотото кръвно.АГ ми каза,че е високо и трябваше да спра да ям солено.Всичко ям безсолно,няма промяна.И аз се чувствам добре,немога да си обесня на какво се дължи...
Виж целия пост
# 384
Момичета пред дилема съм, бях решила, че ще ползвам марката Нук за шишета, биберони, но сега седя и се чудя какво да поръчам 2шишета на Авент или 2 на Нук и дали пластмасови или силиконови (силиковите май се сменят на няколко месеца Thinking) моля и кажете вашето мнение по двата въпроса Hug
Виж целия пост
# 385
Докузова, ами при мен беше инцидентно, след час вече си беше 115 на 65, вчера пак толкова. Надявам се да не се повтаря.
Еделвайс, аз поръчах 2 на НУК с каучукови биберони. Едно 150 мл - пластмасово и едно 240 мл - стъклено.
Каучуковите биберони се сменят по - често, но са по - меки и по - подходящи за малко бебче. Пластмасовите шишета се сменят по - често, да.
Виж целия пост
# 386
Добро утро, нямам търпение да стартирам и аз с лекциите 🤗
Аз от Авент съм леко разочарована- за пластмасовите говоря. Много лесно се захабяват. Ползвах и едни на Чико по- широки бяха с цел да не се отучва бебето от кърменето и тяхната пластмаса не мръдна. Биби съм ползвала само силиконови, защото малката не искаше каучуковите варианти. Сега се чудя дали да не пробвам с 2 малки стъклени🤗 за вода и мляко. Големите ще трябват след някой и друг месец , защото в началото са на по- малки количества , борим се да кърмим и т.н. Общо взето аз каквото бях взела първоначално се оказа грешка- или малката не харесваше бибите или аз...
Коремчетата ви са прекрасни 😍 мен ме е срам да се покажа 😬
Виж целия пост
# 387
Alex, страхотно коремче! Heartbeat И моето е такова супер остро- само напред, нищо настрани. Миналия път и при мен вървеше настрани, но сега приемам други форми Laughing JLo, ти не се притеснявай ...доколкото виждам си към края на декември, така че почти месец си дава очевидна, осезаема разлика...Аз порастнах буквално за дни.....

Исках да ви попитам вие на колко време се следите сега? Аз се чудех дали да не зачестя прегледите на 2-3 седмици....Като цяло се чувствам добре, освен че в трудно си обувам обувките вече Smile  Проблемите ми са основно свързани с разширени вени - ходя със стягащ чорап и ...да, запека и при мен е налице за съжаление...
Аз продължавам да упорствам и да държа на суеверния си инат и не съм купила нищо, ама нищичко ...Шишета няма да купувам - само ако не потръгне кърменето. така напарвих и миналия път. Може би ако имах шишета щях да се поддам на изкушението да дохранвам, тъй като всички ми казваха, че нямам кърма и че зърната ми не ставали за кърмене, но...нямах и повиках неволята, та ...кърмихме се ...
Това, което ми се иска обаче със сигурност да си купя е озонатор/пречиствател за въздух
Виж целия пост
# 388
Kalis, и аз съм се замислила за пречиствател... сестра ми твърди, че това е допълнително измерване, но май не съм съгласна. В София , особено зимата, последните години въдухът но стоп е над нормата за замърсяване, което няма как да не ни рефлектира негативно. Децата все още са малки и им е по- трудно да се адаптират , така поне вкъщи ще са на чист въздух. Харесала ли си марка и модел?
Виж целия пост
# 389
Добре утро и от мен,вече официално в 7-ми месец-нямам търпение да видя бебечо,как мина това време 💙
Аз сериозно гледам за нещи което измерва влажността в помещението,защото сме ба климатици и се притеснявам за прекалено сух въздух, който води до алергии и дразни много. И при нужда ще вземем овлажнител за въздух
Ето го и моето коремче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия