Звездни компромати - септември'19

  • 246 263
  • 2 537
# 2 505
Маги Сидеров:
https://www.instagram.com/p/B3BwtbQAbCi/?hl=bg
"Бракът е постоянен купон с приспиване до най-любимия човек всяка вечер от седмицата!"
Joy
Сигурно с "купон с прЕспиване" е искала да сравни брака си. Сега излиза, че се приспиват Grinning
Виж целия пост
# 2 506
Грешката може да е вярна - чувала съм, че средствата, с които помпат мускули, приспиват някои работи у мъжете...
Виж целия пост
# 2 507
Мъжът и наживо изглежда като абсолютен неандерталец или по-скоро проста напомпана “батка”. А тя- най-после облече рокля по-дълга от една педя.
Виж целия пост
# 2 508
Като нищо може и да го прИспива.
Виж целия пост
# 2 509
Той ли беше блъснал полицейска кола?
Виж целия пост
# 2 510
Не знам, но той ли е онзи от случката с френската любов на бензиностанция?
Виж целия пост
# 2 511
Аз явно никаква клюкарка не съм. Изобщо не бях чувала за мъжа и, в началото на месеца случайно ги видяхме в един курорт в Кипър. Той върви тип ББ, поне като Вседържец на Вселената. А вие тук за катастрофи, бензиностанции го спрягате. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 512
https://www.instagram.com/p/B2rd-xlBRFq/?utm_source=ig_web_copy_link Бил Мъри. Да не е болен, защо изглежда така, не е толкова стар....

https://www.instagram.com/p/B288cYMnOkW/?utm_source=ig_web_copy_link   Меган и Арчи

https://www.instagram.com/p/B3AD5aiHoj4/?utm_source=ig_web_copy_link   Никол Станкулова

https://www.instagram.com/p/B236HIZJ6cH/ Бести Батинков, ще го изям, много е сладък
Виж целия пост
# 2 513
Боне прилича да му е майка на младежа, а пък погледа й е на горда майка на същия.
Поне няма, засега поне, снимки от този род, "преди и след"

Виж целия пост
# 2 514
Салма, тук е малко Аджисан махала https://www.instagram.com/p/B15i0Gontts/?utm_source=ig_web_copy_link

Джесика Симсън, гърдите ѝ отделен живот живеят Simple Smile https://www.instagram.com/p/B25x1VrljTC/?utm_source=ig_web_copy_link

Аштън, Мила и децата им, много са ми хубави. Тя руса не толкова, но иначе е много красива. Даже мисля, че в Черния лебед щеше да бъде по добра в главната роля https://www.instagram.com/p/B3CP2caABHK/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 2 515
Какво стана с компроматната страница в ИГ? Изтървах ѝ дирите, когато стигнахме 8ма.
Виж целия пост
# 2 516
Мила май е отслабнала и нещо не ми харесва на последните снимки. Лицето й някакак изпито и мършаво изглежда, дано е от самите кадри.
Rapariga, това е сегашната им страница (уж)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 517
Златка е родила  Благо Джуниър.
Виж целия пост
# 2 518
Честито!
Виж целия пост
# 2 519
Оффф, никаква фантазия!
Да им е здраво и умно детето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия