Професионални серии за коса 128

  • 59 762
  • 767
# 150
Екатеринна и аз ги гледам тия маски и шампоани от много време, обаче все не мога да се реша. Моля те, дай отзив като я получиш и ти кажат какво да гледаш, за да сравняваш Simple Smile Ти всъщност коя поръча?
Виж целия пост
# 151
Елексир ултим и Дисциплин.Лакомия Simple Smile
Виж целия пост
# 152
 Екатерина я дай линк. Не намирам такава обява. Купувала съм от ОЛХ веднъж Хроноложист,но беше от някоя от нас вероятно. Купила,пробвала не и харесала и я продаваше на доста ниска цена. В общо линии често засичам продукти пуснати в размените тук и за продажба в ОЛХ. Искайте снимки на кода в такива случаи,за да проверите срока на годност . Има опция да разчистват залежала стока от някъде. Гледам продават Нутритермик маската,а тя не се произвежда от повече от 2г тъй,че едва ли е в срок.
Виж целия пост
# 153
https://m.olx.bg/ad/kerastas-shampoani-26lv-maski-kerastas-38lv- … tion=2&page=1
Принцеса, ето линк. Аз се чудех, възможно ли е да са крадени?
Виж целия пост
# 154
Да,същата обява.На останалата козметика вибдам надписи на руски език,и аз мисля че са крадени
Виж целия пост
# 155
Аз бих пробвала. Поръчах на Маракеш неща от друга обява там и съм доволна. За справка серума е 13, балсам 10 и олио 13лв.
Виж целия пост
# 156
 За съжаление имам всичките,които господинът предлага  Laughing. Няма Хроноложист иначе бих се възползвала. Едва ли са фалшиви,за крадени не знам  newsm78. Ясно защо не ми е излязла обявата КерастаС Laughing

 Да има изгодни неща в ОЛХ. Често получаваме и подаръци неподходящи за нас. На мен поне ми се случва често по празници. Е поне близките си научих,че предпочитам ваучери от рибата пред неподходящи продукти  Laughing

 Ели CELLULA MADRE BEAUTY GENESIS ли рекламира Алекс?
 Много ми е странно,че чак сега решават да ги рекламират ако е така. На пазара са от поне 2г.Иииии Ланза терапията смърди по-гадно от тях  Laughing Laughing.
Виж целия пост
# 157
Да същите ампули, за това ми е странно, че чак сега напъват за реклама. В рекламата обаче има шампоан, грижа преди измиване и спрей против накъсване ако не се лъжа . И  от двете терапии (ланза)ефекта е добре, но сякаш  ампулите ми харесват много повече и са по-лесни за използване. Терапията на ланза не бих повторила, миризмата на бадем ми е меко казана ужасна. Линк към видеото ------->
https://www.instagram.com/p/B2W6ic2nbEF/?igshid=1cjpyt05ybtnn
Виж целия пост
# 158
Аз бих пробвала. Поръчах на Маракеш неща от друга обява там и съм доволна. За справка серума е 13, балсам 10 и олио 13лв.

Може ли линк
Виж целия пост
# 159
Момичета, какви добавки за овладяване на косопада ползвате?
Виж целия пост
# 160
Уважаема eli2424 ни най малко не съм целяла да Ви изкарам глупава . Задали сте въпрос във форум и се старая отговорът , да помогне и на други хора които се питат същото(аз също съм го задавала - нищо не е конкретно към вас.Извинявам се , ако е прозвучало по някакъв начин обидно , а също ,че ползвах ваш пост за да изкажа мнение по въпроса. До тук към Вас
Изхождам главно от собствените си грешки в грижата за косата, и ги изтъквам за да не ги допуска друг.Мислила съм си , че щом във финишите е писано някакво масло , значи е подходящо за маска. За съжаление втората съставка винаги е силикон. Като едно е да го нанасяме пестеливо като финиш , съвсем друго - обилно като преуош , т.к дори дълбокопочистващите  препарати не винаги успяват да отмият силикона. После съм се чудила от къде ми е косопада. Стигала съм до състояния в които колкото по скъпи и повече продукти ползвам - толкова по зле става всичко. Рекламите в козметиката са много подвеждащи и объркващи (още като започнем от понятието хидратация  и протеин)
Виж целия пост
# 161
Момичета, какви добавки за овладяване на косопада ползвате?

Ducray Anacaps препоръчителният прием е 3 месеца.
Виж целия пост
# 162
Някой връщал ли е нещо на Златна рибка. Досега съм имала 4-5бр еластисайзър с нар и 3бр.екстрийм. От намалението  от физически магазин си взех с кокос, беше без опаковка(целофан), а винаги съм получавала опаковани. Аромат на кокос няма и консистенцията е водниста точно като крем за ръце.. мирише на обикновен крем.
Някой може ли да ми каже има ли разлика в консистенцията на нара и кокоса, защото при мен има ?
Ползвах го веднъж.
Виж целия пост
# 163
Отиваш в магазина от който си го купила /дори да не пазиш касовата бележка покупката я има в картата ти за лоялност/и им го връщаш. Няма разлика в конзистенциите на еластисайзърите/имала съм ги всичките/. Ако откажат /в което се съмнявам/сподели тук.
Виж целия пост
# 164
Здравейте момичета! Някоя от вас дали е ползвала от продуктите с най-новия аромат на Маракеш - isle of you? Да сподели мнение дали е така сладък като оригиналния?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия