Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 92 801
  • 735
# 465
На фаверлик качествени ли са почистващите препарати?
На 100% перфектен е препарата за почистване на котлони и фурни.
Ползвала съм препарат за дървени повърхности и за фаянс, но не ми харесаха.
Виж целия пост
# 466

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes

Много се извинявам, че досаждам така. Самоцитирам се, за да помоля ако има още някой доволен от конкретен модел моп за ламинат с механизъм за изцеждане- моля нека сподели! Благодаря Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 467

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes

Много се извинявам, че досаждам така. Самоцитирам се, за да помоля ако има още някой доволен от конкретен модел моп за ламинат с механизъм за изцеждане- моля нека сподели! Благодаря Flowers Hibiscus
Да, моповете на Виледа. По скъпа е инвестицията, ама чистиш и пееш, дет се вика.
Виж целия пост
# 468
Ефективно ли се изцеждат? Това ме притеснява. Би ли ми дала линк към модела, който имаш? Гледах ги, че са няколко...
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 469
https://www.emag.bg/komplekt-mop-za-pochistvane-kofa-vileda-f143 … 890/pd/DMN0KMBBM/
Имам такъв сет. Добре се изстисква, почиства бързо и ефективно голяма площ.
Имам подложка с която мия баните - вода и препарат, минавам стени и под, после обливам с душа. Мия и прозорците с него преди перото. Като му хванеш цаката и става супер бързо и почиства много добре. Не остават "даруги" по повърхностите!
Виж целия пост
# 470
А това не е ли същото само че без кофа?
https://www.ebag.bg/mop-vileda-ultramax/16732
Виж целия пост
# 471
А това не е ли същото само че без кофа?
https://www.ebag.bg/mop-vileda-ultramax/16732
Въпросът е, че и кофа трябва.
Вървят по серии, общо взето подложките са заменими. Доста бавно се захабяват, имам дълъг живот и не е голям разход.
Виж целия пост
# 472
Аз използвам моп с контейнер за препарата. Кърпата залепва като велкро. Спестява много препарат, не размазва и не оставя мокри участъци, съответно бързо съхне. Не се налага да изцеждам кърпата, тя се напоява постепенно.
Виж целия пост
# 473
Трябва да се пере начесто и да пипам с ръка -бррр, брррр
Виж целия пост
# 474
Здравейте,
да ми препоръчате препарат за кухненска мивка, от старите с плочки и фуги Flushed ако има възможност да не мирише силно , благодаря Rolling Eyes
Виж целия пост
# 475
Пробвай на Хейтмън за баня, спрей. Мирише приятно и чисти страхотно!
Виж целия пост
# 476
Пробвай на Хейтмън за баня, спрей. Мирише приятно и чисти страхотно!

Утре ще ходя на лов за препарати и ще го взема, благодаря. Днес порбвах Циф за баня, но за кухненската мивка не става. Нямам търпение да направим ремонта и да я махна тази мивка, въпреки че е огромна ,но с тези фуги е ужасна Confounded
Виж целия пост
# 477
ДМ имат много добър препарат за баня, който мирише добре, не е обичайната миризма на препарат
Виж целия пост
# 478
ДМ имат много добър препарат за баня, който мирише добре, не е обичайната миризма на препарат
Можеш ли да дадеш снимка? Благодаря.
Виж целия пост
# 479

Този имам предвид
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия