Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 47 025
  • 739
# 720
Въпроса ми е към поставили те импланти Политекс. Направихте ли си регистрация на имплантите за да получите удължената гаранция?
Виж целия пост
# 721
Да, получих и документите вече.
Виж целия пост
# 722
Да, получих и документите вече.
Петя, точно за теб се сетих, че си с Политекс. Тук се регистрира нали,
https://polytech-health-aesthetics.com/en/warranty/
На пощенски код се пише кода на населеното място а някакъв код за България има ли? Нещо по специфично има ли? Не видях къде се попълва номера на импланта?
Виж целия пост
# 723
темата за филъри е друга:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1142113
Виж целия пост
# 724
Да, получих и документите вече.
Петя, точно за теб се сетих, че си с Политекс. Тук се регистрира нали,
https://polytech-health-aesthetics.com/en/warranty/
На пощенски код се пише кода на населеното място а някакъв код за България има ли? Нещо по специфично има ли? Не видях къде се попълва номера на импланта?
Да, на официалния сайт. Нищо кой знае какво. Така или иначе ти го изпращат на емайл, не по пощата или доктора.
Виж целия пост
# 725
Здравейте, момичета. Операцията ми беше на 14.10. при д-р Стоянов. Записах си часове за масажи и някакви процедури с лазер за средата на този месец, които спомагат за минимизирането на белезите. В бързината обаче въобще не съобразих да попитам дали не е удачно и аз да третирам белезите с нещо. Моля, посъветвайте ме какво да си купя и ако има такива, които са правили тези процедури, моля да споделят ефективни ли са Simple Smile
Виж целия пост
# 726
Здравейте, момичета. Операцията ми беше на 14.10. при д-р Стоянов. Записах си часове за масажи и някакви процедури с лазер за средата на този месец, които спомагат за минимизирането на белезите. В бързината обаче въобще не съобразих да попитам дали не е удачно и аз да третирам белезите с нещо. Моля, посъветвайте ме какво да си купя и ако има такива, които са правили тези процедури, моля да споделят ефективни ли са Simple Smile
Не е ли рано за третиране с лазер,операция на месец.
Виж целия пост
# 727
Здравей, лазера е най-доброто решение. Иначе тук мацките масово се мажат с madekasol - което е турско мехлемче и се купува от олх или базар.бг. Доволна ли си, ако може да споделиш от новите гърди и какво сложи като параметри?
Виж целия пост
# 728
Скрит текст:
Здравейте, момичета. Операцията ми беше на 14.10. при д-р Стоянов. Записах си часове за масажи и някакви процедури с лазер за средата на този месец, които спомагат за минимизирането на белезите. В бързината обаче въобще не съобразих да попитам дали не е удачно и аз да третирам белезите с нещо. Моля, посъветвайте ме какво да си купя и ако има такива, които са правили тези процедури, моля да споделят ефективни ли са Simple Smile
Не е ли рано за третиране с лазер,операция на месец.
На 14.11. ще отида на първия масаж и ще разпитам подробно кога ще е и първият лазер. Може и нещо да не съм разбрала правилно.

Скрит текст:
Здравей, лазера е най-доброто решение. Иначе тук мацките масово се мажат с madekasol - което е турско мехлемче и се купува от олх или базар.бг. Доволна ли си, ако може да споделиш от новите гърди и какво сложи като параметри?
Много благодаря за отговора. Аз почти всяка седмица съм в Турция, така че ще си купя Simple Smile Ако има ефект мога да донеса и на други мацки в нужда. С анатомични 330 СС съм - 163 см, 48 кг, но не знам какъв профил. Доверих се изцяло на преценката на Стоянов. Имах си и мои гърди. Естествено все си мисля да не започнат да ми малеят и да искам още Smile На голо много ми харесва как стоят новите ми придобивки, иначе на работа като сложа пуловер или сако никой не ги забелязва Thinking След операцията си сложих и нова коса - малко по-дълга - е нея всички я забелязаха Angry Grinning
Виж целия пост
# 729
Може ли снимки преди след  ??
Интересувам се при Стоянов, омръзна ми да гледам гърди на Молов Grinning .
Виж целия пост
# 730
Не е рано 1 месец след операцията за лазер. Щом паднат коричките може да се маже и третира вече. На мен ми казаха там с Келокод, мазах и Мадекасол, но не бях редовна. С времето белега и сам избледнява. Масажите пък си правех сама, при мен по късно заради повдигането. Много са хубави, веднага ти олеква след тях 😂 Ако може и за косата да разкажеш, може и на ЛС
Виж целия пост
# 731
Здравейте, момичета. Операцията ми беше на 14.10. при д-р Стоянов. Записах си часове за масажи и някакви процедури с лазер за средата на този месец, които спомагат за минимизирането на белезите. В бързината обаче въобще не съобразих да попитам дали не е удачно и аз да третирам белезите с нещо. Моля, посъветвайте ме какво да си купя и ако има такива, които са правили тези процедури, моля да споделят ефективни ли са Simple Smile
Не е ли рано за третиране с лазер,операция на месец.
На 14.11. ще отида на първия масаж и ще разпитам подробно кога ще е и първият лазер. Може и нещо да не съм разбрала правилно.

Къде ще ходиш на масаж?
Виж целия пост
# 732
Всички процедури са в клиниката - масажи, лазери...
Виж целия пост
# 733
Здравейте, дами, моята операция беше на 29.10.2019г. при Ильо Стоянов. Поставяне на имплантанти Ментор 420 CPG 322 капковидни. Днес ми е 6 ден и събирам сили да отида на фризьор да ми измие косата. Все още ме боли, малко се депресирах, че не мога да съм така дейна като преди и трябва да се пазя. Също така отока към корема  беше голям. Пих три дни по един грейпфрут, два портокала и един лимон. Мисля, че това ми помага. Пия и арника.
Виж целия пост
# 734
Здравейте, дами, моята операция беше на 29.10.2019г. при Ильо Стоянов. Поставяне на имплантанти Ментор 420 CPG 322 капковидни. Днес ми е 6 ден и събирам сили да отида на фризьор да ми измие косата. Все още ме боли, малко се депресирах, че не мога да съм така дейна като преди и трябва да се пазя. Също така отока към корема  беше голям. Пих три дни по един грейпфрут, два портокала и един лимон. Мисля, че това ми помага. Пия и арника.
На мен коремът ми беше зверски подут цяла седмица. Бях около 3 кг отгоре. Ще спадне, но е много гадно. За разлика от теб аз на третия ден се върнах изцяло към ежедневието ми, което е доста натоварено. Явно на всеки организъм всичко се отразява различно. Пий обезболяващи и си почивай - сега ти е паднало и имаш оправдание Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия