Грета - за или против

  • 65 839
  • 2 436
# 420
Да, трябва да си направя списък...бежанците, питбулите, тротинетките, Beyond Meat, Аперол Шприц, бира IPAS, легализиране на марихуаната. И блокчейн.

Бе изобщо някои хора явно обичат да въдят разнообразна екосистема от бръмбари в главата си...
Виж целия пост
# 421
Което само показва, че има достатъчно много хора, които имат нужда да живеят и да следват някаква кауза, при това със съмишленици. Няма значение каква, важното е да я има, а каузи под път и над път, като на пазар са.
Виж целия пост
# 422
Искат да са модерни хората и станали вегани, защото ги дострашало гейове да бъдат.
Виж целия пост
# 423

Забрави бижутата Пандора, пласмасовите чанти и Канада.
Как са трите деца?
Виж целия пост
# 424
С тия протести имам чувството, че не Грета, ами ще изскочи някой я Хитлер, я Ленин и ще ги поведе.
Виж целия пост
# 425
Да, трябва да си направя списък...бежанците, питбулите, тротинетките, Beyond Meat, Аперол Шприц, бира IPAS, легализиране на марихуаната. И блокчейн.

Бе изобщо някои хора явно обичат да въдят разнообразна екосистема от бръмбари в главата си...
За Истанбулската конвенция, за Стратегията за детето, а народни носии и хора им действат като червено на бик. Както писах, това са новите болшевики и най обичат да пишат против простия и тъп българин, който не разбира възвишените им натури и да се вайкат колко несправедлива е била съдбата към тях, да се родят в тази забутана страна.
Виж целия пост
# 426
С тия протести имам чувството, че не Грета, ами ще изскочи някой я Хитлер, я Ленин и ще ги поведе.

И после защо децата нямали доверие на възрастните. 🤭
Виж целия пост
# 427

Забрави бижутата Пандора, пласмасовите чанти и Канада.
Как са трите деца?

Бъркаш прослойките, сега говорим за умнокрасивите и набора от модни увлечения. Шарени чорапи а ла Трюдо, кросфит и маратони...изобщо - много обичам да наблюдавам хора и къде пръскат енергия, за да ги забележат. Или пък като си мислят, че имат просто решение на сложен проблем. А, и айфон 11, плюс задължителната анти-тръмп чупка. И малко Маргарет Атууд.

И най-тъпото е, че се взимат много насериозно и дори не може да има дискусия. Щом си против тях - deplorable и мют. Туитър се е превърнал в ехо-камера, където чуват само гласовете на хора, които се съгласяват. Не знам доколко е здравословно.

Как е Канада, гледам децата и там са излезли на протести...
Виж целия пост
# 428
С тия протести имам чувството, че не Грета, ами ще изскочи някой я Хитлер, я Ленин и ще ги поведе.

Ти ако сложиш каскет и мустак с брада на Грета, е жив Ленин:) което ме навежда на мисълта - Ленин да не е бил аспи...
Виж целия пост
# 429
Silverstone, странно вдъхновено се изказваш за Полфрийман без да си имаш хабер от право и правоприлагане.
Човекът на времето е действал в пределите на неизбежна отбрана, но е осъден от удобен съдийски състав, защото убитият ултрас (Монов) е син на депутат от БСП. Същият Монов с приятели  се е забавлявал да пребива бездомни и цигани абсолютно безнаказано, разбире се. Половината от материалите по това дело удобно изчезнаха, както и видео записи. Информация имам съвсем от кухнята, а и адвокатствах по това време.
И не на последно място потърси си сама статистика колко затворници , признати за виновни в убийства са ползвали абсолютно същата законна процедура като Полфрийман и не сме чули такива протести и заплахи срещу съда. Да не говорим вицепрезидента колко истински убийци е помилвал ( пак си проучи разликите между съдебните процедури, ако не искаш патоса ти да изглежда нелеп и кух.
Не знам, Сирена, дъщеря ми в петък по принцип учи само до обяд. Като се върне довечера ще каже какво става - предполагам се мотае с приятелки из Монреал.
Виж целия пост
# 430
Сетих се за знаменитото есе "АЗ ОБВИНЯВАМ"  - май на Зола , ето откъде са крали идеи или черпили вдъхновение хората зад Грета. Ама умственият им капацитет  е несъизмерим, каузата - свръх -употребявана, човекът - зле подбран, а интерпретацията - лаишка...
Виж целия пост
# 431
Сетих се за знаменитото есе "АЗ ОБВИНЯВАМ"  - май на Зола , ето откъде са крали идеи или черпили вдъхновение хората зад Грета. Ама умственият им капацитет  е несъизмерим, каузата - свръх -употребявана, човекът - зле подбран, а интерпретацията - лаишка...

Съгласна съм, с изключение на това, че човекът е зле подбран. Много добре си е подбран даже.

Под 18.
Жена.
С Аспергер.

Хайде, посмей да не пееш в хор. Ако беше и от друга раса и с обратна ориентация, си бетониран от всякъде. Кеф ти женомразство, кеф ти расизъм, кеф ти нападение над деца, кеф ти нападение над хора със специални нужди, кеф ти хомофобия. Богат набор обвинения към посмелите да зададат въпрос.
Виж целия пост
# 432
За случая Полфрийман няма какво да кажа, както казах, не съм фен на главанаците, но и на идеята, че животът е някакъв сериал и ако си от готините, трябва да ти се отварят врати и да ти се случват само хубави неща.

И нямам проблем с нито едно от изброените каузи и течения, имам проблем с това да се приемат насериозно и да се стига до дехуманизиране на всеки с дори малка доза критичност. И това, че са с шарени чорапи и уж креативни не значи, че ако нещата не продължават така, няма да почнат да се държат диктаторски, със съответната доза екзекуции на нечовеци. Пречиш на климата- нежелан.

Печеният английски доктор я нарича "Аятолах на климата", сериозновата и скучна.

Виж целия пост
# 433
Цитат
Silverstone, странно вдъхновено се изказваш за Полфрийман без да си имаш хабер от право и правоприлагане.
Така е,нямам представа.Това не пречи да имам мнение.Няма да се задълбочавам в казуса на Полфрийман,кой е ултрас и  кой се е отбранявал.Носил е някакъв специален нож,който не се носи случайно и с него се е ''самоотбранявал''?В детството си е имал две атаки с нож срещу други деца.Отнел е живот,пък дори да е на депутатски син от БСП.Съдия Калпакчиев от бхк е бил много по-жесток и категоричен за други затворници с дребни престъпления и не ги е пускал предсрочно 6м. преди излежаване на тригодишна присъда.Ами има си двоен стандарт.
Виж целия пост
# 434
С тия протести имам чувството, че не Грета, ами ще изскочи някой я Хитлер, я Ленин и ще ги поведе.

Ти ако сложиш каскет и мустак с брада на Грета, е жив Ленин:) което ме навежда на мисълта - Ленин да не е бил аспи...
Не се знае, ама е имал сифилис, който му е влияел подобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия