Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 88 791
  • 742
# 105
Благодаря за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Аз ползвам ултра софт, с 5460 влакна. Гъста е наистина и не се огъва.
Виж целия пост
# 107
Заинтригувахте ме Simple Smile Стоматоложката на дребоса препоръча тази марка, но бях леко скептична по определени причини. Ще взема по една на мен и на него за проба да разнообразяваме миенето с ултразвуковите ни четки Wink Благодаря на всички Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 108
Детската четка... не е намалена! Да се чуди човек по какви критерии правят намалението... 🙄
Виж целия пост
# 109
В ДМ дали има восък за обувки - безцветен? За едни ботуши от много светла кожа търся.
Виж целия пост
# 110
Има неутрална боя за обувки на Casablanca.
Виж целия пост
# 111
Каква е цената на цветоулавящите кърпички в ДМ и по колко бройки са?
Denkmit голямата кутия са 50 бр. за 7,99, като 2-3 пъти в годината ги намаляват под 6 лв. Аз се запасявам при тия намаления съответно Blush
Виж целия пост
# 112
Аз не съм доволна от цветоулавящите кърпички Denkmit. K2R са много добри. Но скъпи. BRITE са нещо по средата.
Виж целия пост
# 113
Вчера си купих червило- молив на Alvedere ,  в някоя тема четох добри мнения .


Сега си слагам - мирише ми ужасно неприятно -като на старо червило , тежка миризма .

Мога ли да направя рекламация -за мен не е нормално така да мирише?

Да  дам отчет  за резултата . Върнаха ми парите без проблем, след като го помирисаха . Само ми е интересно  къде се  е отзовало  въпросното червило- на рафта , в склада ?
Виж целия пост
# 114
Харесва ми, че влакната са много нежни към венците. Всякакви други четки буквално ми "бодат", а тази не я усещам, дори и да натискам.
Купих я напосоки, за проба, но се оказа, че най-накрая си намерих четката.
И аз съм доволна от тези четки.Купувам ги три броя за 18 лв от аптеките sopharmacy,винаги са на тази цена.
Виж целия пост
# 115
Благодаря за инфото! Аз онзи ден грабнах две от DM, но ще имам пред вид, че от аптеката излизат по-евтино.
Виж целия пост
# 116
В Медея в момента тройния комплект Curaprox са намалени от 18,49 лв. на 15,99 лв.
А в Ремедиум на 16.64лв.
https://aptekamedea.bg/curaprox-chetka-za-zabi-cs-5460-ultra-sof … -3br-blister.html
https://remedium.bg/product/15556/curaprox-5460-ultra-soft-chetk … abi-h3-broya.html
Виж целия пост
# 117
Отдавна се каня да пробвам тези четки, благодаря! Иначе съм поръчала бамбукови от AliExpress.
Виж целия пост
# 118
в лили ги видях вчера тези четки за зъби три на цена 16лв бяха, обаче бяха намалени дефакто ги продават по-скъпо
Виж целия пост
# 119
Здравейте търся Коледен Адвенчър календар със козметика .Тази година дали ще има в магазина?
Моля за отзиви от предишни години. Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия