Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 51 808
  • 763
# 285
Bistra Kostadinova, какво имаш предвид че са се изложили и че предпочитат клиенти с мистериозни кутии? При положение, че да речем ти си сглобяваш кутията, как биха могли да се изложат? Питам, защото и аз имам 6-месечен абонамент, който ще изтече след 2м и също си подбирам продуктите.
Отваряна спирала, продукти с нарушен търговски вид, никакви мострички, което не ми се беше случвало с първите 5 кутии, но с последната от абонамента и допълнителната кутия, която купих този месец за да си напазарувам малко грим за празниците и ако беше само в едната-ОК, но в две поредни...
Виж целия пост
# 286
Привет момичета, за много години!
Знаете ли с кибрита какво става, на сайта нищо не пише за нова кутия все още.Аз ги следя от 2-3 месеца и нямам идея за новата година кога обявяват кутия Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Марви кога ще имат нова кутия?
Виж целия пост
# 288
Марви кога ще имат нова кутия?
Питах ги във фейсбук - на 15ти януари в 10ч.
Виж целия пост
# 289

Фулбокс кутия само с продукти на Tarte. Много ми допадат като цветове и ще си използвам и палитрата, и гланца.
Виж целия пост
# 290
Кога излиза новата кутия на Кибрит? Благодаря предварително! Blush
Виж целия пост
# 291
Кога излиза новата кутия на Кибрит? Благодаря предварително! Blush

Попитай тях, може да ти отговорят. Не са давали информация на сайта или във ФБ.
Виж целия пост
# 292
Кога излиза новата кутия на Кибрит? Благодаря предварително! Blush

Попитай тях, може да ти отговорят. Не са давали информация на сайта или във ФБ.
Малко повече за доставката
Доставката на Кибрит се извършва между 10ти и 16ти всеки месец чрез куриерска фирма Speedy.

Плащането на кутията + доставката се извършва с наложен платеж при получаване на пратката.
Виж целия пост
# 293

Фулбокс кутия само с продукти на Tarte. Много ми допадат като цветове и ще си използвам и палитрата, и гланца.

Toва коя кутия е ?
Не видях подобна на сайта :о
Виж целия пост
# 294
Тук https://myfullbox.com/my-mini-full-box-new Hug
Виж целия пост
# 295
Да, мини на Фулбокс е.
Виж целия пост
# 296

Малко повече за доставката
Доставката на Кибрит се извършва между 10ти и 16ти всеки месец чрез куриерска фирма Speedy.

Плащането на кутията + доставката се извършва с наложен платеж при получаване на пратката.

Да, това е ясно, но няма обявена тема за януари, така че този месец едва ли ще има кутия. Аз ще си взема Марви, ако се доредя, от снимките тук ми хареса съдържанието. Ако не - ГБ. Иначе, Кибрита преди време пак бяха изчезнали без нищо да кажат за няколко месеца, много непрофесионално.
Виж целия пост
# 297
Взехте ли си вече кутиите от BelleBox? Ще кача в скрийншотове продуктите и описанието към тях, ако някой се чуди дали да я поръча и да не разваля изненадата на онези от вас, които все още не са стигнали до офисите на Спиди. https://prnt.sc/qkd2t0 https://prnt.sc/qkd32c     https://prnt.sc/qkd39d
Виж целия пост
# 298
Доста зле ми се струва кутията. Еднотипна, само минита...
Виж целия пост
# 299
Еднотипно седи, да. Ама ако пак имаше палитра и неутрално червило щях дахсе поизнервя хаха. Ще видя продуктите как са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия