?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 111 937
  • 12 732
# 315
Винаги едната страна има нещо повече от приятелство наум.
Това просто не е вярно. Дори много много много често да се случва- това не го прави "винаги". "Винаги" е била прекалено силно дума винаги. Simple Smile
Да, това имах предвид. Добре, почти винаги. Връщам се да се коригирам, това не променя мнението ми /и не само моето/ по въпроса.
Бианка, и аз така. Само един имах /попада в 3-те процента/, оказа се гей. То и още тогава си личеше, де.
Виж целия пост
# 316
Аз съм скептична към приятелствата мъж-жена. Ако мъжът не е гей, в него винаги стои една надеждичка на стендбай за нещо повече.
Имам приятели мъже, даже ги предпочитам, но никога не позволявам да сме твърде близки, не споделям тип "искрено и лично". Опитът ми е, че интимничене с мъж, пък бил той "само приятел" в един момент прераства в желание за секс, което мен лично не ме устройва.
Виж целия пост
# 317
Аз съм скептична към приятелствата мъж-жена. Ако мъжът не е гей, в него винаги стои една надеждичка на стендбай за нещо повече.
Скрит текст:
Имам приятели мъже, даже ги предпочитам, но никога не позволявам да сме твърде близки, не споделям тип "искрено и лично". Опитът ми е, че интимничене с мъж, пък бил той "само приятел" в един момент прераства в желание за секс, което мен лично не ме устройва.
Абсолютно е така!
Освен ако не са приятелчета от детската градина още и фазата "падам си по теб" вече е минала и заминала.....

И след като добросъвестно изчетох постовете по темата..."Когато ежедневно се разхождаш в гората, все някога срещаш зайче!".  Smiley
Та, тези, които нямат проблем с ежедневните разходки на мъжете си "из гората", да си имат едно наум все пак...
Дори да не търсят целенасочено "зайчета", доста често "зайчето" самО изскача от храстите.
Което не значи, че "затварянето в манастир" е решение.
Но кога изкушението да хапнете торта е по-голямо:когато сте в сладкарницата, или когато сладкарницата е на 100 км и трябва да отидете специално до там?!

Виж целия пост
# 318
Свят голям- хора всякакви. Simple Smile

Винаги съм била в мъжки компании, с много познати и приятели мъже. Естествено, че се е случвало да има мераклии, но чак пък всеки. Даже 2 пъти се е случвало най-добрият приятел на гаджето към момента да дойде и да ми каже "Не ме интересува какво ще стане- искам да съм с теб!". Тъй че много добре разбирам какво имате предвид.

НО това не значи, че нямам приятели мъже, за които съм милиард % убедена, че нямат подобни помисли (без да са с различни наклонности)- просто нито те са мои тип в любовен аспект, нито очевидно аз техен. Или просто не съм от късметлийките всеки да търчи подир мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Е, да де. То и аз за себе си съм убедена, че искам или не един мъж. Но  трябва да се имат предвид и усещанията на отсрещния, какво може да провокираш, запалиш, а няма как да съм сигурна на 100% какво мисли и чувства един мъж, когато общувам с него. така че – по-лекичко и по-отдалекичко. А по принцип не съм фен на отношения тип лендзене, както между мъж и жена, така и между приятелки. Хумор, черен хумор, самоирония – да, но общи приказки тип "лигавене" на ниво детска градина или ученически акъл, леко ми простеят. Съответно не си ги причинявам.
Виж целия пост
# 320
А по принцип не съм фен на отношения тип лендзене, както между мъж и жена, така и между приятелки. Хумор, черен хумор, самоирония – да, но общи приказки тип "лигавене" на ниво детска градина или ученически акъл, леко ми простеят. Съответно не си ги причинявам.
А! И моето общуване е предимно такова.. и някои девойки са ме намирали за темерут, че щом не се лигавя- явно не съм им достатъчно приятелка. Grinning Пък и черният хумор на някои им идва в повече- но такива с удоволствие да си хващат пътя. Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning Аз си признавам, че изобщо не съм толкова неудържимо красива и магнетична и имам приятели мъже. И съм сигурна, че не са влюбени в мен и никога няма да бъдат, както и обратното.
Виж целия пост
# 322
Ние какво сме виновни, че на нашите приятели нервите са били по-слаби при определени обстоятелства Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning Аз си признавам, че изобщо не съм толкова неудържимо красива и магнетична и имам приятели мъже. И съм сигурна, че не са влюбени в мен и никога няма да бъдат, както и обратното.
Бъркаш понятията.....   Smiley   кой говори за любов?!
Дори да си баба Яга, ако са сами и останали на сухо, а ти си им подръка, няма да ти простят.
Мъже.....почти всички са способни да съсипят дългогодишно приятелство заради малко секс.И те дори няма да го видят по този начин....напълно е възможно да се пляскат по челото после "Абе, защо нещата вече не са същите???Нали само малко се ...таковахме?!!!......това какво общо има с приятелството ни???!".




Виж целия пост
# 324
Не е до магнетизъм, а до емоционална зависимост. Някои мъже много бързо се закачат, а на мен това не ми харесва.
Виж целия пост
# 325
Ами не, явно съм много зле Grinning Имам приятел мъж, знам, когато е оставал без секс и сме пийвали заедно от мъка по приятелката му Grinning В други случаи се е налагало да спим на едно легло. Никога не е имал мераци,   дори на майтап не е ставало дума и не е отваряна тема за отношенията ни извън приятелските. Съжалявам, ето ме една такава непривлекателна дори за загорял мъж Joy Предполагам, че по-скоро ще забие нещо за една нощ, отколкото да налети на мен.
Виж целия пост
# 326
Не се заричай само Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Spiritlight, ей ме и мен в същия кюп. Как пък тия хора не ме забиха цели 15-20 г.😂😂😂. То на тия години вече никаква опасност не ме грози. Щом баба Яга се урежда с friends with benefits, аз явно съм най-грозната жена на планетата, щото още на 18-20 имах  приятели, непроявили мераци и така до ден днешен. И явно изобщо не е нормално да харесаш някой само като човек, ако не е твоя пол.
Виж целия пост
# 328
Ами не, явно съм много зле Grinning Имам приятел мъж, знам, когато е оставал без секс и сме пийвали заедно от мъка по приятелката му Grinning В други случаи се е налагало да спим на едно легло. Никога не е имал мераци,   дори на майтап не е ставало дума и не е отваряна тема за отношенията ни извън приятелските. Съжалявам, ето ме една такава непривлекателна дори за загорял мъж Joy Предполагам, че по-скоро ще забие нещо за една нощ, отколкото да налети на мен.
Ами, радвай се.....имаш за приятел един от 1-я % мъже-изключения, които правят разлика.
За съжаление, или пък не, останалите 99% не биха те пропуснали.....   Smiley
Виж целия пост
# 329
Според мен го има и момента, че с поведението си човек прилича съответни хора.

Явно ние, без феновете, някакси естествено ги държим далеч. От друга страна, срещала съм много мацки, които се държат супер фриволно, налитат им и после "мрънкат" как няма отърване. Нарочно го слагам в кавички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия