Бианка, и аз така. Само един имах /попада в 3-те процента/, оказа се гей. То и още тогава си личеше, де.


Пък и черният хумор на някои им идва в повече- но такива с удоволствие да си хващат пътя.
Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги
Аз си признавам, че изобщо не съм толкова неудържимо красива и магнетична и имам приятели мъже. И съм сигурна, че не са влюбени в мен и никога няма да бъдат, както и обратното.
Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги
Аз си признавам, че изобщо не съм толкова неудържимо красива и магнетична и имам приятели мъже. И съм сигурна, че не са влюбени в мен и никога няма да бъдат, както и обратното.
кой говори за любов?!
Имам приятел мъж, знам, когато е оставал без секс и сме пийвали заедно от мъка по приятелката му
В други случаи се е налагало да спим на едно легло. Никога не е имал мераци, дори на майтап не е ставало дума и не е отваряна тема за отношенията ни извън приятелските. Съжалявам, ето ме една такава непривлекателна дори за загорял мъж
Предполагам, че по-скоро ще забие нещо за една нощ, отколкото да налети на мен.
Имам приятел мъж, знам, когато е оставал без секс и сме пийвали заедно от мъка по приятелката му
В други случаи се е налагало да спим на едно легло. Никога не е имал мераци, дори на майтап не е ставало дума и не е отваряна тема за отношенията ни извън приятелските. Съжалявам, ето ме една такава непривлекателна дори за загорял мъж
Предполагам, че по-скоро ще забие нещо за една нощ, отколкото да налети на мен.
Препоръчани теми