Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 165 362
  • 4 550
# 3 975
И какво като ги съди Хари?
Щом жената е написала статия, в която описва срещата си с Мегън, значи не се страхува от съд.
Голяма логика, няма що 🤐
Виж целия пост
# 3 976
Аз си спомням подобни слухове около сватбата, но не знам от кого. Ще видим, дали ще я съдят за клевета. Само, че трудно ще се докаже кое е истина и кое лъжа.
Виж целия пост
# 3 977
Момичета, Хари не съди MoS.

Мегън съди MoS, но Мегън няма да я съди, защото това е истина.
Виж целия пост
# 3 978
И какво като ги съди Хари?
Щом жената е написала статия, в която описва срещата си с Мегън, значи не се страхува от съд.
Голяма логика, няма що 🤐

Всеки може да си измисли история и да си твърди, че тя е истина. За съжаление няма как да я съдят, защото ще е дума срещу дума. Нито едната страна може да си докаже твърденията, нито другата.
Виж целия пост
# 3 979


Виж целия пост
# 3 980
Тази снимка хич не е режисирана...
Даже и десенът на рокличките е еднакъв.
Виж целия пост
# 3 981
Момичета, Хари не съди MoS.

Мегън съди MoS, но Мегън няма да я съди, защото това е истина.

Няма и защо да я съди. Ако беше истина журналистката щеше да проговори преди 3 години, а не сега, когато Мегън или Хари ги съдят. 😉
Виж целия пост
# 3 982
Снимките са от различни години...
Виж целия пост
# 3 983
Колкото до Деня на възпоминанието ... Маркъл така или иначе я слагат на отделен балкон. Миналата година май беше някъде до жената на немския президент.

Така че не виждам, как ще се срещнат двете двойки, въпреки че продължавам да си мисля, че Маркъл няма да присъства.
https://www.express.co.uk/news/royal/1044695/meghan-markle-kate- … brance-parade/amp
Предполагам, че си я чела, ама нека я прочетат и други, за да видят колко тежат, не по-скоро олекват, думите ти...
Виж целия пост
# 3 984
Е, ама Мегън не е ли на отделен балкон?
Виж целия пост
# 3 985
Е, ама Мегън не е ли на отделен балкон?

Хубаво е да се прочете за причината, че иначе нещата се представят умишлено, че едва ли не, защото не я искат там. 😉
Виж целия пост
# 3 986
Мегън е на отделен балкон. Точка.
Виж целия пост
# 3 987
Колкото до Деня на възпоминанието ... Маркъл така или иначе я слагат на отделен балкон. Миналата година май беше някъде до жената на немския президент.

Така че не виждам, как ще се срещнат двете двойки, въпреки че продължавам да си мисля, че Маркъл няма да присъства.
https://www.express.co.uk/news/royal/1044695/meghan-markle-kate- … brance-parade/amp
Предполагам, че си я чела, ама нека я прпчетатни други, за да видят колко тежат, не по-скоро олекват, думите ти...

Еми нищо различно не е написано.
Просто кралският експерт е деликатен и възпитан англичанин и ги е оправдал с "  „Балконите с изглед към Уайтхол, заети от Кралското семейство, са много малки. Joy

„Кралицата беше без принц Филип, който се е оттеглил, а херцогинята на Корнуол и херцогинята на Кеймбридж са бъдещите кралици консорти. Stuck Out Tongue Winking Eye

„За да бъде на един балкон със съпругата на германския президент, фрау Елке Бюденбендер, каквато беше Меган, очевидно е уникален шанс. Joy
"В този исторически повод за първи път беше включен в церемонията и германски президент и представител на Германия и това беше изключително важен момент на помирение." Joy За туй са я чучнали там Меган. Да помирява двете държави. Joy
Виж целия пост
# 3 988
На Кейт коремът тука й е доста голям:



Виж целия пост
# 3 989
Мегън е на отделен балкон. Точка.

Тъкмо около нея ще съскат по-малко. 😂😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия