Вторите семейства

  • 20 697
  • 686
# 240
Преценила, споделила. Не е толкова чак наивна да не знае какво пише . И за каква аудитория, все пак.

Мен точно това ме дразни. Подценява много грозно аудиторията. Като ще лъжеш, седни, напиши си домашното и се дръж сериозно, а не глупости на килограм и после реакция в стил "Пак ви излъгах, но много важно, мога и още.".
Допусни, че не лъже.
Когато хората са с такава нагласа и обикновени изречения изглеждат изопачени.
Голям "зор" да я изловим в  лъжа.
От какъв "зор", питам аз.
На мен пък ми е забавен точно този напън, честно.
Виж целия пост
# 241
Аз пък имах гадже от ловешката немска ......може и да го познавате, но той сега е женен мъж и ще си замълча кой набор е. Жена му има интересна фамилия - име на животно.....Хайде да ви видя сега...
Напънът не е забавен, а изключително жалък. А аз работя като надзирател......и ме уволняват непрекъснато, защото сабатикъл не съществувал....
Виж целия пост
# 242
Чек, има хора тук, които знаят коя съм в действителност и че няма лъжи. Всичко е в начина, по който се казват нещата. Две, три малки подробности ако уточня веднага ще ви просветне защо сте се заблудили, че "лъжа".

Това, обаче, няма отношение към темата.
Виж целия пост
# 243
Аз пък имах гадже от ловешката немска ......може и да го познавате, но той сега е женен мъж и ще си замълча кой набор е. Жена му има интересна фамилия - име на животно.....Хайде да ви видя сега...
Напънът не е забавен, а изключително жалък. А аз работя като надзирател......и ме уволняват непрекъснато, защото сабатикъл не съществувал....
Да не опровергаваш слухове си е еманация над простащината.
Дори допълвай.
Виж целия пост
# 244
Грешка!
Виж целия пост
# 245
Ами не искат да си оправят екселските таблици...
Пак излизам в сабатикъл, но чак след една година ....А след месец и нещо се връщам от сабатикъл.....



Ми не, може и на квартира да си живееш и пак да сте нещо като разделни домакинства, с крайна цел забавление, пътуване и винени турове. Опитът показва, че дори такъв вид гаджелък излиза по-евтино и по-малко стресово от стопроцентово домакинство тип семейно.

А за първо венчило след 35 намират ли се изобщо ставащи мъже? Тогава не се ли обират неставащите, плюс тук-таме някой разведен? И в тоя ред на мисли, ако за единия е втори брак, за другия първи - какво е точно, брак и половина?

Твоят на колко беше, когато го задуши? Първа цедка, нали? Той не ти е съпруг всъщност, а живееш в апартамента му, нали?
Виж целия пост
# 246
Филмът “Вчера” е сниман в старата сграда на Пловдивската английска , а култовите лафове на директора са на наш учител по математика. Оказа се, че във всеки випуск е имало един, който си е водил специална тетрадка да ги записва, та разпознаването на репликите не е само по спомен. И  целия разговор за филма е даже вю, вече е воден напоително в училищните теми.
Виж целия пост
# 247
Има ли някакъв шанс да се върнем на темата за вторите семейства или ще продължаваме да се тръшкаме защо Даскалка не казва коя е учителката по музика?
Виж целия пост
# 248
При положение, че ЛГ спами собствената си тема с несвързани излияния за политически активни петокласнички, гимназии, баби и дядовци без образование - дали има начин да се говори за вторите семейства?
Виж целия пост
# 249
И да не забравяме, че тя няма и първо все още та за какво второ да говорим.
Виж целия пост
# 250
Оказа се отново, че Даскалка лъже или не е уникална Simple Smile
Освен това нейната престава за семейство явно е friends with benefits. Разглежда семейството като бизнес начинание, с определени ползи.
Аз не броя всяко гадже за семейство. Семейството ми не включва само мъжът ми.
Може би трябва да предъвчем дефиницията за семейство, преди да говорим за второ такова, защото иначе излиза че и моето е н-ти брой по ред, а аз си го броях за първо, по моите критерии
Виж целия пост
# 251
Преценила, споделила. Не е толкова чак наивна да не знае какво пише . И за каква аудитория, все пак.

Мен точно това ме дразни. Подценява много грозно аудиторията. Като ще лъжеш, седни, напиши си домашното и се дръж сериозно, а не глупости на килограм и после реакция в стил "Пак ви излъгах, но много важно, мога и още.".
Допусни, че не лъже.
Когато хората са с такава нагласа и обикновени изречения изглеждат изопачени.
Голям "зор" да я изловим в  лъжа.
От какъв "зор", питам аз.
На мен пък ми е забавен точно този напън, честно.
Аз допускам,че не лъже,ама се чудя,как е била комсомолец,след като е по-малка от мен с две години,а нашия набор беше последния имАл "късмета" да влезе в комсомолските редици...
Виж целия пост
# 252
И да не забравяме, че тя няма и първо все още та за какво второ да говорим.

Всъщност, ако ЛГ брои всяко съжителство или гадже за семейство, според последната представена версия това тябва да е пето, шесто, седмо или кой знае кое по ред семейство. Ако се вярва на постовете, второто семейство е отдавна отметнато, далеч в младостта на ЛГ, съвсем в унисон с изпреварващото развитие на героинята.
Виж целия пост
# 253
Даскалка, не знам дали лъжеш или не, но явно имаш голяма нужда да се заявиш, да се докажеш по някакъв начин. Уникално образование, бизнеси и мъже, всичко е супер супер уникално... Ако е моментно състояние, може би е заради кофти средата ти в момента. Замисли се как да си помогнеш, докато е време.
Виж целия пост
# 254
“която си режем вените и правим тайни ритуали на свещи”

Хорър. Майтапиш ли се, Сирен? Btw, мъжът ми е завършил ловешката английска-която-всъщност-е-немска, и според него и всички ловчанлии, които познавам, е супер училище. Към софийската ПАГ подхождат с едно презрително “Смешници..”.

Филмът Клетва не си ли гледала:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия