КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 510
Кашкавала на Мероне ми е любим. Сирене съм взимала насипно и ми хареса, но беше малко соленко. Пакетирано не съм пробвала, но предполагам също няма да е лошо.
Виж целия пост
# 511
А аз си накупих подаръчни торбички по 10 и 20ст.
Тази година отново ще отида, за да си купя нещо далаверско.
Майка и тя купува коледна украса за стотинки. Заринала е къщата им 🤣
Виж целия пост
# 512
Мероне кашкавалите и ние ги харесваме, сиренето не знам как е, сигурно е хубаво, но на тая цена по-скоро ще избера някое по БДС
Виж целия пост
# 513
течност за чистачки 5 литра за 40 стотинки ,проверете в местните кауфланди

Това е цената на рафта или е объркана като е вкарвана в системата им?
Виж целия пост
# 514
Сигурно е лятната течност за чистачки, сега никой не я купува.
Виж целия пост
# 515
Лятна..ама ако става за миене на прозорците вкъщи...си е далавера 😆
Виж целия пост
# 516
Лятна..ама ако става за миене на прозорците вкъщи...си е далавера 😆
И ако си прибереш в гаража за лятото, още по далавера.  Wink
Виж целия пост
# 517
Мерси.... вямам нужда. Не съм шофьор.
Виж целия пост
# 518
Изчакайте до 31.12 и вземете 3,4 кутий все пак за тези пари си заслужават ... 10м за 2 лв ..
Коледни играчки и лампички накупих миналата година на 31 .12 за тази година хихи лампичките който са в брошурата на 17.99 взех за 1.50 ,а маркучите който са на 24.99 взех за 1.99, а колко играчки за елхата накупих по 0.99 голяма кутия 24 бр играчки в кутия и едни свещички който светят за 1.99 общо взето съм готова за елхата за без пари хихи
Ako знаеш как завиждам за маркучите, че дворните са за смяна!
Виж целия пост
# 519
Допълнително:
Скрит текст:







Виж целия пост
# 520
Да, явно си е лятна течност и я разпродават. При нас няма такава екстра, ей сега се връщам оттам. Само зимна течност на 9.99 лв.
Виж целия пост
# 521
Доколкото съм запозната, зимната течност е точно със син цвят, а лятната - розова. Според ММ тая цена няма начин да е истина. Самата туба струва повече сигурно. Вероятно е грешка.
Харесах си някои неща. Благодаря за брошурата!
Виж целия пост
# 522
Като застоят някои неща и ги пускат без пари...при нас скоро имаше мъжки ризи и къси панталони големи размери по 1,50 лв.
Виж целия пост
# 523
Благодаря за новата брошура.От нея си харесах кафето,мокри кърпи,банани и сухите пасти,че моето диване всяка вечер по една си изяжда.
Виж целия пост
# 524
А, момичета, знаете ли нещо за многократни торбички за плодове и зеленчуци? Случайно ми попадна информация , че вече се предлагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия