КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 189
  • 763
# 600
АлеаПП, кой е този толкова черпещ К?

Тази печка заслужава ли си?

Виж целия пост
# 601
Току-що купихме същия конвектор от Практикер, само че под марката Санг. Имаме още един от миналата година-супер са за цената си, много бързо затоплят, безшумни и удобни за разнасяне. Но ги използваме за краткотрайно затопляне преди да си легнем, ако е за постоянно топлене, не знам със сметките как ще е.
Виж целия пост
# 602
Всички неща от допълнителната коледна брошура ги има на сайта, но са разхвърляни по категории.
Виж целия пост
# 603
Току-що купихме същия конвектор от Практикер, само че под марката Санг. Имаме още един от миналата година-супер са за цената си, много бързо затоплят, безшумни и удобни за разнасяне. Но ги използваме за краткотрайно затопляне преди да си легнем, ако е за постоянно топлене, не знам със сметките как ще е.
На работа имаме такава конвекторна печка и, когато се включи много дразнещо бръмчи.
Виж целия пост
# 604
Кварцовата не е ли по-икономична...800 вата я дават,  ще тегли толкова от мрежата. А конвекторът е 2000 вата. Разликата ще е осезаема откъм сметка ми се струва..
Виж целия пост
# 605
АлеаПП, кой е този толкова черпещ К?
Този в Дружба. Повечето пъти има по един подобен щанд, незнам сега какво беше това чудо. Но ми хареса Grinning
Виж целия пост
# 606
В понеделник си взех от този омекотител и останах много доволна

В К. е на промоция голямата опаковка и днес исках да си взема още, но нямаше.
Заредени са вече Ленорите. А тяхната промоция е от утре.
Исках да взема майонезата Жирновъ-нямаше!
Нито в понеделник, нито днес.
Имаше, ама от немалените видове.
Пуканките за микровълнова и те свършили...
Взех форми за равиоли на 59ст. и препарат Меглио за 1,30лв.
Виж целия пост
# 607
Ще ходя да заредя Персил прах за цветно, от утре е на промоция:
Виж целия пост
# 608
Аз чакам да пуснат за 100 пранета. В метро или Кауфланд
Виж целия пост
# 609
Аз пък искам да е на прах и сенситив.
Виж целия пост
# 610
Царската туршия хубава ли е ,тая година нашата я прецаках нещо😡
Виж целия пост
# 611
При нас още миналата седмица казаха, че нямат.
Виж целия пост
# 612
Аз пък искам да е на прах и сенситив.
В сензитив -а вече няма избелители.
Виж целия пост
# 613
Аз пък искам течен.От праха понякога ми остават бели петна по дрехите.
Виж целия пост
# 614
Аз пък искам течен.От праха понякога ми остават бели петна по дрехите.
Проблемът не е в праха. Ползвай допълнително изплакване, дозирай според указанията на пакета и не препълвай много пералнята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия