КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 435
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата
Виж целия пост
# 436
Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоара да видя.
Виж целия пост
# 437
Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоарът да видя.
А тенджери те дали са качествени!?
Виж целия пост
# 438
Тях не съм ги гледала.
Виж целия пост
# 439
Аз имам една и е качествена,но от по предни пускания.
Виж целия пост
# 440
Аз имам този комплект тенджери  и съм много доволна , дори ако загори манджата лесно се чистят

Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоарът да видя.
А тенджери те дали са качествени!?
Виж целия пост
# 441
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата

Аз купих днес една тенджера - има символ за индукция. Иначе не бих я взела Simple Smile
Взех за проба и от граха в консерва Campese, дано да е хубав. Иначе и при нас нямаше нищо останало от това, за което отидох Sad
Виж целия пост
# 442
Аз отидох сутринта в 8ч и нямаше нищо... Тръгнах си с няколко нара само.
Виж целия пост
# 443
И тоалетна Артия нямаше за мен, само от миризливата и хората грабеха.
Червеният пелин е хубав, снощи го дегустирахме, нищо ми нямаше 😸
Виж целия пост
# 444
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата

Аз купих днес една тенджера - има символ за индукция. Иначе не бих я взела Simple Smile
Взех за проба и от граха в консерва Campese, дано да е хубав. Иначе и при нас нямаше нищо останало от това, за което отидох Sad

Супер, ще си взема и аз тогава, този материал най- го обичам.
Виж целия пост
# 445
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!
Виж целия пост
# 446
Ако някой има нужда от барбекю неща/прибори и пособия за градината-оглеждайте се по вашите магазини-има много голямо намаление на изостанали летни стоки.Влязох за лимони и бисквити , а излязох с :
вилица за грил-0.60 , метални шишове-0.40 , комплект за "парник"-1.99 , керамична поставка за печене на пица-1.30
Скрит текст:
Виж целия пост
# 447
Един дядка си купи женски ботуши поради липса на мъжки. Чудех се дали да му кажа, мислих, мислих...и се отказах. Къде ще ги търси на тази цена, нека носи. 🙃 Яко напъва една бройка, изглеждаше като да й се чуди защо не му е удобна. Но в крайна сметка жените също посегнахме на мъжките дрехи, нека е модерен. 😁

Някой купи ли си термоклин? Не ви ли се струва, че ластикът на глезена е много стегнат? Сравнявам с модела на Лидл.
Виж целия пост
# 448
Здравейте, купих си фитнес гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?
Виж целия пост
# 449
Здравейте, купих си фитнес гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?
С касов бон на информация, да я сменят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия