СЕПТЕМВРИЙЧЕТА 2019г. - тема 1

  • 26 207
  • 746
# 375
Ние сме на кърма и дохранвам с Нан Комфортис може би повече от месец. Единственото нова е Ротарикса, който дадохме във вторник, но не мисля че е от него.
Виж целия пост
# 376
Имала е такава слуз. Ходихме на гастроентеролог в Токуда при Лазарова. Каза, че е нормално, ше го израсте. Споко.
Виж целия пост
# 377
Благодаря. Всяко нещо ме стресира. Не знам някога дали ще дишам спокойно.
Виж целия пост
# 378
И аз съм така
Виж целия пост
# 379
Момичета по колко милилитра ядат бебчетата ви на 2 месеца...? Моето макс 100мл., понякога и толкова не изяжда..на 5 хранения е...
Виж целия пост
# 380
Да кажа че на нас ротарикса много ни разбута стомаха и имаше 3дни луд рев не можехме да го успокоим просто беше ужас
Виж целия пост
# 381
Имала е такава слуз. Ходихме на гастроентеролог в Токуда при Лазарова. Каза, че е нормално, ше го израсте. Споко.

Може ли мнение за нея, много ли се чака з час? Мисля да води бебка заради запека, който вече много време ни мъчи.
Виж целия пост
# 382
Ами направи ми много добро впечатление. Беше доста информирана. Нас ни бяха насмели с едно изследване, което излезе супер завишено, но бях чела в едно чуждо проучване, че е нормално при кърмачета. Тя го потвърди и си отдъхнах, докато алерголога настояваше, че детето е с възпаление на червата. 2 месеца съзпаление без друг симптом, да ме прощава, ама си миришеше на глупост. Чакахме седмица
Виж целия пост
# 383
Здравейте момичета. И малкия има моменти на неспирен рев от два дни. Проявява се вечер, но е след часовете за колики и ме тревожи. Просто се дере и аз не знам защо, а нищи бе го успокоява. Две вечери го орави това и ще видя как ще е днес. И не сме слагали никоя ваксина все още, а няма и слуз в акото. Всъщност той продължава да ака веднъж на 1-2-3 дни, но акото не е твърдо, а жълта кашичка и изглежда съвсем нормално. Лекарката каза, че ще го израсте, също, че като захраня, ще се нормализира изхождането. Обаче до захранването има няколко месеца ...
Иначе се оказа, че си наддава добре, около килограм за 1 месец. Има дни, когато спи спокойно и други, когати спи по 15-20 минути и се буди и не ме оставя нищо да свърша. Оказа се, че има раздалечаване на коремните мускули (забравих какъв беше медицинския термин). Ще го слагам по-често по коремче и дано да се оправи. Имам чувството, че това може би му пречи и на изхождането и изкарването на газовете и коремчето му се раздува и затова плаче и коликите му са така силни.
Виж целия пост
# 384
Здравейте момичета , искам да попитам мамите на момченца мажат ли и със какво мажат пишлетата след баня ?
Виж целия пост
# 385
Здравейте момичета , искам да попитам мамите на момченца мажат ли и със какво мажат пишлетата след баня ?

Само почистваме с физиологичен разтвор
Виж целия пост
# 386
А кога започнахте да я забелвате?казаха ми че трябва по време на къпането с мазен крем да се подръпва..
Виж целия пост
# 387
Ами от към 40 стия  ден и малко преди това от незнание официално май казват след 40стия ден , аз го правя по време на баня и сипвам по малко водичка , моя съвет е да сте по смели защото сега не усещат педиатърката каза че сме почти готови при консултацията на 2 м
Виж целия пост
# 388
Йоана, благодаря за съвета. Може би наистина трябва по-смело да се действа, защото е хубаво да си стане постепенно и по-раничко. По принцип нашата педиатърка каза до към 6тия месец, че трябва да е забелено вече. В противен случай отиваме на уролог. Като цяло мненията по въпроса са доста противоречиви.
Виж целия пост
# 389
И с първия ми син и сега с малкия, по време на баня, без никакви кремове си я забелвам и изплаквам с водичка. Като време—много преди 40тия ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия