ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 32 568
  • 741
# 585
Един приятел от художествената академия разказваше как дошло едно момиче математик и с труд и учене на пропорциите за 2 години задминала и най- големите таланти, които често се облягат на таланта, а не на упражненията.
Виж целия пост
# 586
Сънчо, не искам да омаловажавам труда на сина ми (работи детето със съзнанието, че прави нужното), но АКО дъщеря ти попадне в класа им, ще навакса испанския в реално време.
Виж целия пост
# 587
Ха, дано си намери призванието и се ориентира с времето! Имаме познат преподавател в художествената гимназия. Но няма да ѝ остава време за уроци сега, а нещо и лятото не беше склонна. Скучно ѝ било. Аз имам съвсем бегли познания и много книги, защото съм се интересувала на нейната възраст и като опре ножа до кокала идва да ме пита мен. Да, но аз вече не мога да помагам с техники, а само с усет и ѝ мятам някоя книга да чете. Като си свърши работата и до там, не се зачитаповече. На няколко пъти ѝ подмятам да се насочи към арихтектура, че е силна с математиката - не иска и да чуе. Споменах и за озеленяване - пак ме погледна презрително. А аз съм зрял човек, мисля за реална професия, а не за рисуване на манга Joy
Виж целия пост
# 588
M_I_A, докат' завърши още колко вода има да изтече, все ще и се избистри. Simple Smile...Може да рисува за някоя филмова компания, да прави анимации...В това и хляб, и пари си има. Simple Smile
Виж целия пост
# 589
Да, ама и "Манга" може да се приложи в реалните професии. Веднага давам пример, като уточнявам, че авторката е била в гимназията 8-9 клас, когато ги е направила:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 590
Сънчо, мъчно ми стана като прочетох, че твоята мила девойка не се чувства на мястото във фег 😟 Чела съм, че ако човек има безгранично желание и стремеж, обикновено живота го възнаграждава. Затова вярвам, че и на твоята щерка ще и се сбъднат желанията, и от сърце и го желая.🤗

M_I_A
И аз също си мисля, че успоредно на училището може да се развива хоби и също на по-късен етап , при желание, да се завие към него -дали за учене, или за професия. Живота ни предоставя безброй възможности, била съм свидетел на всякакви завои в развитието на близки.
Виж целия пост
# 591
Дъщеря ми пък е запалена по gatcha life. Това са едни тийнейджърски рисунки/ видеа. Направи си канал в ютюб и за моя изненада към момента има над 6000 абоната и над 600 000 гледания. Абонатите й са други такива девойки като нея. Преди месец ми поиска разрешение да си монетизира канала. Е, ясно че не печели от реклами, центове има заработени, но аз много се впечатлих.
Виж целия пост
# 592
Халбите са бууукнати за девети ноември за 18 часа - стиковахме часа със Спунк, за да може да задоволим всички.
Засега казах между 30 и 35 женуря - като наближи ще се преброим и ако е нужно ще звънна пак.


Благодаря, звездице. Поживьом увидим
Виж целия пост
# 593
Браво, Сънче, чудесна работа свърши. Beers
Виж целия пост
# 594
Халбите са бууукнати за девети ноември за 18 часа - стиковахме часа със Спунк, за да може да задоволим всички.
Засега казах между 30 и 35 женуря - като наближи ще се преброим и ако е нужно ще звънна пак.

Благодаря момичета!
Аз като леко неразбрала... резервацията за нали е за Халбите на ул. Неофит Рилски 72?
Аз ще съм с кола, мога да съм транспорт от и до Младост.
Виж целия пост
# 595
Щом и място и час си имаме вече, ще се случи. Simple Smile Благодарности на Спунк и Сънчо за цялата организация. Simple Smile
Виж целия пост
# 596
Халбите са бууукнати за девети ноември за 18 часа - стиковахме часа със Спунк, за да може да задоволим всички.

Ааа така, чудесен е началният час Heartpulse Благодарско и на теб, и на Спунк!!! Flowers Hibiscus
Еееех, Сънчо, така ми се иска някое девойче да реши, че ИГ не е за него и да освободи място...

Днес съм много крива - младежът яко се е оплескал на последното контролно по НЕ, за което учи и в къщи се справяше доста добре ( в онова помагало Sh... Wink ). Припомних си чувството след НВО по математика - ушите ми забучаха, стегна ме вратът, главата ми взе да пулсира.... Заключи, че понеже отишъл със самочувстве, че знае, затова се е омазал.

M_I_A, чудесно е, че има такова перспективно хоби! Нека си го поддържа и развива - пък и последователна е. Моите много бързо губят интерес към всичко, което захванат (и двамата..., абе набрала съм Rage).
Виж целия пост
# 597

Благодаря момичета!
Аз като леко неразбрала... резервацията за нали е за Халбите на ул. Неофит Рилски 72?
Аз ще съм с кола, мога да съм транспорт от и до Младост.

Мисля, че говорихме за "Три уши"
Виж целия пост
# 598
не на Неофит Рилски, на Три уши!!

там е голямо и има повечко място.

Може би Спунк ще го фиксира като локация при следващата тема

Прегръдка, Ани Simple Smile
Всичко ще е наред, иначе енергията е голяма сила Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Днес съм много крива - младежът яко се е оплескал на последното контролно по НЕ, за което учи и в къщи се справяше доста добре ( в онова помагало Sh... Wink ). Припомних си чувството след НВО по математика - ушите ми забучаха, стегна ме вратът, главата ми взе да пулсира.... Заключи, че понеже отишъл със самочувстве, че знае, затова се е омазал.
[/quote]
Нищо фатално няма в това, че е пооплескал редово контролно. Аз бих се радвала, ако моята стгне до извод, че самочувствието й е попречило. Да се научат да губят и преодоляват загубите е по-важно от еднообразно наредените отлични оценки. Ани, горе главата, тепърва ще ни изненадват. Щом и детето си знае, но нещо го е спънало, няма никакви проблеми. Гуш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия