ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 38 131
  • 751
# 735
Абе аз да ви питам не разбрах аз ли съм единствения баща в групата,ама как мъжете ви понасят пубертета на децата?Че аз съм на ръба малко му остава да изяде шамарите ☹️
Виж целия пост
# 736
Абе аз да ви питам не разбрах аз ли съм единствения баща в групата,ама как мъжете ви понасят пубертета на децата?Че аз съм на ръба малко му остава да изяде шамарите ☹️

Тук виждам възможност да похваля и голямата девойка, и съпруга си. Тя (пу-пу) изобщо не е типичен пубер. Разбираме се чудесно. Дай Боже така да продължи.

Той е прекрасен, уравновесен човек, който излишни думи не говори. Двамата си приличат и се разбират.

Ноооо! До тук с розовите нюанси в картината. Малката, на 12 години и половина, ни разказва играта на всички. Тя е като за две тийнейджърки и половина. Аз уж съм серт, но май си намерих майстора в нейно лице. А прекрасния ми съпруг онзи ден го чух да казва: " Това, ако се повтори, шамарите не ти мърдат!". А си мислех, че не знае думата "шамар".
Виж целия пост
# 737
Девойката е ок за рестрикциите относно молове и кина. Само на тренировки ще ходи. Днес на входа на Зимния са им мерили температурата. Това е добре.
ММ е над нещата. У нас аз се очертавам като лошото ченге. То той наравно пубер с тях даже. И като яхна метлата, гледа невинно и казва: “Е, к’во толкова?” Да се чуди човек на кого по един задвратник да удари най-първом. Joy
Виж целия пост
# 738
Чак пък да се чудиш. Започни от този, който ти е най-близко и карай подред. Joy
Виж целия пост
# 739
Абе аз да ви питам не разбрах аз ли съм единствения баща в групата,ама как мъжете ви понасят пубертета на децата?Че аз съм на ръба малко му остава да изяде шамарите ☹️

Тук виждам възможност да похваля и голямата девойка, и съпруга си. Тя (пу-пу) изобщо не е типичен пубер. Разбираме се чудесно. Дай Боже така да продължи.
Яна, ти си благословена с тази дъщеря! Прекрасно дете!❤❤❤ Фен съм й. Живи и здрави да са ти момичетата, и послушната и непослушната!🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 740
Ицо,здрасти!Радост за окото  е да имаме поне един татко в групата.Според ММ "Можеш ли да спреш гората да се разлиства?!"
    ММ е светец-понася и пубер и менопауза,и тръшканията относно ремонт на апартамент на младоженците,и разширяване на бизнеса.Как се справя не знам?!
Виж целия пост
# 741
Виж целия пост
# 742
Честит празник, дами! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 743
Честит празник и от мен!
Виж целия пост
# 744

Честит празник, мили дами!
Виж целия пост
# 745

Честит празник!
Виж целия пост
# 746
Честит празник и от мен, мами🌷 Желая ви само усмихнати мъже и деца около вас
Виж целия пост
# 747
Честит празник, момичета! Да сте здрави, щастливи и желани жени, майки и съпруги!  Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
Виж целия пост
# 748
Честит празник


Май някой трябва да ни пусне ли нова тема
Виж целия пост
# 749
Аз няма да успея до четвъртък. Взела съм си лаптопа, но нетът в хотела се срива през 5 минути, а през телефона не мога. Или някой друг да я направи, или пишете по-малко. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия