Черен петък 2019

  • 158 684
  • 1 898
# 1 110
Аз съм заложила на нещо подобно на това. Хич не ми дреме, че се води офис мебел. И вътре кутии за съхранение. Тая седмица има кутии на промоция в Кауфланд и ще купя още поне две. За сведение - това на снимката струва 90 лв.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 111
Момичета, Тера Нова дали ще имат намаления или Ресерв?

В Тера Нова в събота в Софийските магазини имаше вземи 4 плати 3. В Ризървд не погледнах има или няма намаление.
Виж целия пост
# 1 112
НМ са пуснали някакво доста разочароващо намаление на якета -50%, но почти всичко е размер ХL и нагоре.. А, преди няколко дни гледах за яке и имаше моят размер М.
Виж целия пост
# 1 113
Намаления на Miele.
http://mielecenter-max.bg/blackfriday/?u...C83pJmSNhc
Виж целия пост
# 1 114
Някой знае ли дали Хиполенд правят пак намаление по време на Черния петък (29.11)
Видях, че The Mall ще има черен петък, но се чудя дали всички магазини участват.
Изпуснах една играчка на Бен 10 и се чудя от къде да я грабна?
Виж целия пост
# 1 115
Някой знае ли дали Хиполенд правят пак намаление по време на Черния петък (29.11)
Видях, че The Mall ще има черен петък, но се чудя дали всички магазини участват.
Изпуснах една играчка на Бен 10 и се чудя от къде да я грабна?

Почти убедена съм, че четох някъде, че пак ще имат черен петък
Виж целия пост
# 1 116
И Хиполенд и Комсед ще имат!
Виж целия пост
# 1 117
В Дъглас ще имат Бюти Уикенд, -15% без карта и 20% с карта , започва на 28.11.
Виж целия пост
# 1 118
На Кавалер знае ли се докога е намалението?
Виж целия пост
# 1 119
Именно, аз търся нещо , което не е толкова скъпо.

Аз съм купила това и другото по голямото за различни стаи
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/bookcases-shelvin … tazherka/00324518

и отделно имам такива кутии
https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/storage-bo … ee77e97db225b729c

Виж целия пост
# 1 120
На Хиполенд от “Лудия им петък” дали на някой статуса на поръчката му стои със статус “Коментар - Магенто” (до вчера беше “нова”)? Иска ми се ако ще я отменят, да знам преди петъка, че нали някой тук каза, че пак ще пускат -25% и ако нямам поръчка да ходя да си накупувам каквото е налично. Уж пуснах гореспоменатата поръчка 10минути след 00:00ч., гледам на повечето още миналата седмица им ги доставиха Sad
Виж целия пост
# 1 121
Именно, аз търся нещо , което не е толкова скъпо.

Аз съм купила това и другото по голямото за различни стаи
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/bookcases-shelvin … tazherka/00324518

и отделно имам такива кутии
https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/storage-bo … ee77e97db225b729c


Точно със същата етажерка е и нашата детска стая, много удобна!
Виж целия пост
# 1 122
При мен пишеше , коментар- магаренце 😁
Оказа се, че една плюшена кравичка, която поръчах не е била налична и ми предложиха магаренце. Не ми беше проблем и се съгласих, моята поръчка пристигна отдавна де.
Виж целия пост
# 1 123
Dima.bg правят ли черен петък?
Днес съвсем случайно попаднах на сайта и харесах едни боти само 225 лв...
Виж целия пост
# 1 124
На Кавалер знае ли се докога е намалението?

Ами май няма конкретна дата, но забелязвам, че доста са се изчерпали моделите. Сигурно е до изчерпване на количества.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия