Черен петък 2019

  • 158 684
  • 1 898
# 225
Ако някой се интересува от велосипеди, ето какво известие получих, не пише обаче колко ще бъде намалението:
....Black Weekend на 15ти и 16ти ноември в магазини за велосипеди DragZone.
Само в магазини DragZone и онлайн на dragzone.bg ще можете да купите велосипеди, части и аксесоари с големи отстъпки.
Посетете магазините на DragZone в София, Пловдив, Варна, Бургас, Враца и Сандански и онлайн на dragzone.bg!

Стартираме в 9.00 ч.   .

До -40% за велосипеди, до -60% за части.
https://dragzone.bg/blog/black-weekend-v-drag-zone-s-otstapki-do … ota-16-17-noemvri
В линка инфото е за 2018 г.
Дано наистина правят реални намаления и на всички стоки,харесахме колело за детето.
В сайта не е упомената отстъпката за тази година (или поне не съм довидяла)

Извинявам се за спама ,има ли тема за детски колелета 🤔🤔
Виж целия пост
# 226
Лале видях ги, ама цените конкретно на тези инхалатори им са доста по-високи от други магазини.
Виж целия пост
# 227
Лале видях ги, ама цените конкретно на тези инхалатори им са доста по-високи от други магазини.

Ами, да, все пак е аптека 😉
Виж в сайта на официалния им дистрибутор.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 228
Здравейте! Знаете ли дали “Луд петък “ е черния петък на хиполенд ? Или на 22-ри си е черния петък?
Виж целия пост
# 229
Ще бъде на 15.11. Сутринта беше обявено на фейсбук страницата им.
Виж целия пост
# 230
Известие от НМ
Виж целия пост
# 231
Знаете ли, дали  в озон ще има черен петък и кога? Или в други книжарници?
Виж целия пост
# 232
В Комсед дали ще има някакво намаление?
Виж целия пост
# 233
В Комсед дали ще има някакво намаление?
Миналата година беше 30% и го направиха два пъти , дано и тази да има. Обикновено се конкурират с хиполенда и го правят събота и неделя след черния петък в хипото.
Виж целия пост
# 234
Ще има този уикенд. https://comsed.net/news/happy-weekend-15-17-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D … D0%B8-2019%D0%B3-
Виж целия пост
# 235
Благодаря.
Виж целия пост
# 236
Току що видях, че са го обявили в сайта си - 15-17 ноември happy weekend - 30%
Виж целия пост
# 237
Здравейте искам да питам кога ще е черния петък в емаг? Трябват ми геймърски стол и екшън камера, препоръчайте от къде. А в сайта на рено.бг кога ще е черния петък? 
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 238
Samsung S10 това е ЧП търсенето , ако някъде мерне някой моля да пише , следя внимателно темата. bouquet
Виж целия пост
# 239
Знаете ли дали Bianki правят някакво намаление ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия