Черен петък 2019

  • 158 684
  • 1 898
# 1 740
На някого да му се е налагало да връща или заменя покупка от черен петък и да е невъзможно?Явно е политика на самия магазин..
Било упоменато на касовата бележка на гърба,ама кой да види...

Е, то, основно зависи дали си закупила артикула от физически магазин или онлайн.
Ако е онлайн, на 100% можеш да го върнеш, независимо какво твърди търговецът. Ако е физическа покупка, духаш супата.
Защо да духа супата?Зависи какъв е артикула,в какво състояние е ,има ли касов бон ,търговски вид и т.н и т.н.Почти не мога да се сетя за магазин ,който ако не връща пари ,поне не заменя.
Виж целия пост
# 1 741
Как така защо?! На нея явно вече са ѝ отказали замяна, съдейки по това, което е написала.
Виж целия пост
# 1 742
Черно на бяло не е написала така,но ще отговоря на  нейния въпрос-връщала съм,заменяла съм и от черен петък и от всеки един ден.Най-вероятно е политика на самия магазин,може ли да кажеш за кой точно става въпрос,така ще е по-полезно.
Виж целия пост
# 1 743
Това "било упоменато на касовата бележка" съвсем ясно си показва, че тя не е знаела, но някой ѝ е казал, демек – отрязал.
Виж целия пост
# 1 744
Получих имейл от Хиполенд, че поръчката ми е изпратена. Значи след скандал можело 😂
Виж целия пост
# 1 745
Получих си поръчката от Манго днес. Супер доволна, и за дребен и за мъжО нещата са топ. За мен само едно рокле метнах да не съм капо, та то за 7лв става Grinning
Кога поръча. Моята е от 27ми и още ни вест, ни кост.
Виж целия пост
# 1 746
Получих си поръчката от Манго днес. Супер доволна, и за дребен и за мъжО нещата са топ. За мен само едно рокле метнах да не съм капо, та то за 7лв става Grinning
Кога поръча. Моята е от 27ми и още ни вест, ни кост.

Аз чакам от 28-ми. Имам мейл, че е изпратена и нищо повече.
Виж целия пост
# 1 747
Моята поръчка от Манго днес е пристигнала в БГ, ама нали работят с Еконт и чак сега успях да видя какво се случва с нея, а иначе е от 29ти.
Виж целия пост
# 1 748
Получих си поръчката от Манго днес. Супер доволна, и за дребен и за мъжО нещата са топ. За мен само едно рокле метнах да не съм капо, та то за 7лв става Grinning
Кога поръча. Моята е от 27ми и още ни вест, ни кост.

Аз чакам от 28-ми. Имам мейл, че е изпратена и нищо повече.
И аз така.
Виж целия пост
# 1 749
Имате ли идея Бершка в какъв срок връщат пари? Преди малко анулирах нетръгналата още поръчка от миналата седмица. На всичкото отгоре палтото сега е с 10лв по-евтино от миналия петък.
Заради теб вчера се мъкнах с дъщерята до Сердика, че много й хареса палтото, а мразя да плащам предварително. Кройката е страхотна, но плата е ужас - тънък и рехав, а всички палта бяха налепени с косми и прахоляци още в магазина. По улиците ще е събирачка на боклуци. Та в крайна сметка - дълго виненочервено палто от Reserved за 60 лв.
Виж целия пост
# 1 750
За Манго от вчера съм с мейл аз, че ще имам забавяне заради логистични проблеми. Поръчах на 29ти.
Виж целия пост
# 1 751
yovanka, имаше ли размери от това палто в Reserved? Май сега аз ще се мъкна до Сердика заради теб Grinning
Виж целия пост
# 1 752
Става въпрос за яке на Гес закупено от техен магазин от Делта планет Варна.
На касовият бон отзад са залепили стикер ,напечатано на него ,че стоката неможе да се върне или замени.
Виж целия пост
# 1 753
Току що си получих пратката от Манго и аз. Поръчката направих на 27-ми.
Виж целия пост
# 1 754
yovanka, имаше ли размери от това палто в Reserved? Май сега аз ще се мъкна до Сердика заради теб Grinning
38 и 40  номер само, на етикета е 89 лв, на касата 59 лв. Прекрасно се получи. 😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия