Професионални серии за коса 129

  • 55 644
  • 778
# 435
Мацки от къде освен зл. рибка поръчвате L’Alga  . Искам да си взема я маската я балсама- много добре ми  се отразяват. Та се чудя да вземам ли сега или да изчакам ЧП. И дали има по- добри цени в някой чужбински сайт .... За ЧП съм се наточила на крема с камея на Шу както и шампоан искам, и май  нещо на Керастас от серията за дълга коса.
Виж целия пост
# 436
Гелът на Давинес, който е супер, но за съжаление не се предлага в Арлен.

LK, не е ли това?
https://www.arlen.bg/product/11993/stimulirasht-gel-za-krehak-sk … ng-gel-150ml.html
Гел било чудото,а? Аз и серумите разглеждах Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Мацки от къде освен зл. рибка поръчвате L’Alga  . Искам да си взема я маската я балсама- много добре ми  се отразяват. Та се чудя да вземам ли сега или да изчакам ЧП. И дали има по- добри цени в някой чужбински сайт .... За ЧП съм се наточила на крема с камея на Шу както и шампоан искам, и май  нещо на Керастас от серията за дълга коса.
В този италиански сайт ги има и то на много по-ниски цени от тук http://cascada.lt/L-Alga-Italija/ но не съм пробвала да поръчвам. Маската е 28 евро, а в бг е 86 лв.
Виж целия пост
# 438
Скрит текст:
Лелее, тази тема е вярно разоряваща Stuck Out Tongue Closed Eyes Натрупах доволно количество шампоани, маски, балсами и не се спирам. Сега пак с въпрос идвам. Този шампоан  на Ланза https://www.zlatnaribka.com/lanza/keratin-healing-oil-intenzivno … -ml-lanza-keratin  харесвате ли го? Става ли за тънка и горе долу в добро състояние изрусена коса? Сега са пуснали хубави сетове Ш, Б и олиото 100 мл за $42 и се чудя да се обзаведа ли? Притесняваме само, че гледам с доста масла е тази серия, да не ми утежни косата и да изглеждам като не къпана Grinning
Коя е теряпията на Ланза?

Може ли линк? Цената е супер. От много време имам желания да ги пробвам,  но не ми се купуват големи разфасовки, че съм се напълнила. Simple Smile
Аз съм в САЩ, купувам от реален магазин https://www.saloncentric.com/654050911740.html#sz=20&start=67 Тук са нормални разфасовки.
Терапията тук не е толкова скъпа https://www.saloncentric.com/654050291002.html#sz=20&start=99 $55
Виж целия пост
# 439
Аз съм разочарована от измиващия балсам на ГГ. Това не е същият продукт, който съм ползвала преди - различни цвят, консистенция, аромат и резултат. Писах на hq да върна поръчката си. :/
Виж целия пост
# 440
Също така, някой ползвал ли е тези 2 шампоана с лук? Може ли отзиви, а евентуално и сравнение?


[/quote]
Nuggle&Sule ползвам шампоана  и за мен ужасен, писала съм му ревю. За мен всичко му е реклама. Ужасен аромат, че взех и голям шампоан.
Виж целия пост
# 441
Мацки от къде освен зл. рибка поръчвате L’Alga  . Искам да си взема я маската я балсама- много добре ми  се отразяват. Та се чудя да вземам ли сега или да изчакам ЧП. И дали има по- добри цени в някой чужбински сайт .... За ЧП съм се наточила на крема с камея на Шу както и шампоан искам, и май  нещо на Керастас от серията за дълга коса.
В този италиански сайт ги има и то на много по-ниски цени от тук http://cascada.lt/L-Alga-Italija/ но не съм пробвала да поръчвам. Маската е 28 евро, а в бг е 86 лв.

 Рязко ме заинтересувахте  Laughing. Има голяма маска,която е под 100лв.,но няма големия шампоан  Cry. Доставката е безпроблемна с превозвач.

 gevestra много гадно  Hug Магнолия писа,че ги реформулират,а и са продали компанията  newsm78. Серумите са си същите както и маската за скалп. Интензивните Ш и Б и на мен ми се струват различни от преди,но има и опция косата ми да се е променила и затова да ги усещам различно. Харесват ми,но не са нещо Уау.
Виж целия пост
# 442


Имате ли отзиви за този продукт
Виж целия пост
# 443
Момичета, терапията на Lanza ли наричате “клетката майка”?
Може ли да дадете препоръки за богат хидратиращ шампоан. Сестра ми в момента ползва Маракеш, но явно не ѝ е достатъчен.
Виж целия пост
# 444
Аз отнесох един Лалга шампоан 250мл. /не се сдържах/, но се чудя дали не трябваше да комбинирам с балсам, за сега мога да кажа, че с аромата ме спечелиха, мирише на скъпо 😎 все едно съм била във фризьорския салон. 🤩
Виж целия пост
# 445
Мацки от къде освен зл. рибка поръчвате L’Alga  . Искам да си взема я маската я балсама- много добре ми  се отразяват. Та се чудя да вземам ли сега или да изчакам ЧП. И дали има по- добри цени в някой чужбински сайт .... За ЧП съм се наточила на крема с камея на Шу както и шампоан искам, и май  нещо на Керастас от серията за дълга коса.
В този италиански сайт ги има и то на много по-ниски цени от тук http://cascada.lt/L-Alga-Italija/ но не съм пробвала да поръчвам. Маската е 28 евро, а в бг е 86 лв.
Линкът обаче е латвийски а не италиански. Оттам има ли превозвач до България?
Виж целия пост
# 446


Имате ли отзиви за този продукт
Върши си работата, но мирише кофти.
Виж целия пост
# 447
Момичета, терапията на Lanza ли наричате “клетката майка”?
Не, на Alfaparf Cellula madre
Виж целия пост
# 448
Скрит текст:
Мацки от къде освен зл. рибка поръчвате L’Alga  . Искам да си взема я маската я балсама- много добре ми  се отразяват. Та се чудя да вземам ли сега или да изчакам ЧП. И дали има по- добри цени в някой чужбински сайт .... За ЧП съм се наточила на крема с камея на Шу както и шампоан искам, и май  нещо на Керастас от серията за дълга коса.
В този италиански сайт ги има и то на много по-ниски цени от тук http://cascada.lt/L-Alga-Italija/ но не съм пробвала да поръчвам. Маската е 28 евро, а в бг е 86 лв.
Линкът обаче е латвийски а не италиански. Оттам има ли превозвач до България?
Всъщност линкът е литовски. Прислушах двама-трима доставчика,до Германия ми искат 30 Евро за доставка Rage Писах им на тези от сайта,да видим каква цена ще измъдрят.То от ЗР с доставката ще ми излезе по-евтино Grinning
Виж целия пост
# 449
Цитат
Nuggle&Sule ползвам шампоана  и за мен ужасен, писала съм му ревю. За мен всичко му е реклама. Ужасен аромат, че взех и голям шампоан.

Ели, благодаря ти за отзива. Къде мога да прочета въпросното ревю?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия