Боран Кузум❧Айбюке Пусат и колеги - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.3

  • 61 373
  • 737
# 195
От снощи в туитър се чудят защо са тагнати Боран и Фуркан заедно  и какво правят в Лондон Smiley А то било  занимание, любимо на 99 % от мъжкото население- футбол. Grinning



Прекрасната им партньорка- с любимото си мъниче Фондип, пътува някъде по вода.

 

И пак Борко- снимки от фотографа на Instyle, чакаме интервюто през януари.



Може би  това ще е образът му в новия сериал.
Борко- ОК, ама временно си загубихме главния герой на "Уважение" / "Почит"/. Sunglasses Неджат Ишлер се присъединил към каста на "Чукур" ,  щял да е  новия заклет враг на главния герой.Astonished Не гледам "Чукур", предполагам бързо ги зануляват тези заклети врагове, че нас нов сериал ни чака. Grinning

Виж целия пост
# 196
Привет! Hug
Вили, изненадаха фенките на Фуркан Joy Joy





Клипче от стадиона

https://vk.com/video-135955712_456242794?list=ae57b711dba7e81e03

В пресата пишат, че снимките на сериала "Почит" са започнали. Нежат Ишлер е в "Чукур" само за един епизод и той вече е заснет.

Онче, Айбюке е в гр. Гелиболу /Галиполи/, на северния бряг на Дарданелите.




От "Соколовият хълм" - профилът е фенски, някой да не се заблуди.

https://www.instagram.com/p/B3Q5dXin3Ve/



Тине, правят икономии от костюмите. Wink
Виж целия пост
# 197
Идвам за ъпдеъйт Smiley
Борко и резултата от мача позна Smiley
В туитър вече има заявки към него да познава какви въпроси ще им се паднат на изпитите Joy

Колко е доволен Joy



Коментират- Борко, Фуркан и тайфата Grinning

https://twitter.com/delikizLS/status/1211333680406433793


И нещо друго интересно от Туитър. Някаква информация се завъртя, та се мъчих да я превеждам в този ред : турски- английски - български Grinning Ако правилно съм разбрала, Блу ТВ са продали няколко сериала на Amazon Primе, което, ако е вярно, е супер новина. Нашият "Saygi" е между тях и това означава излизане на световна сцена. Hands V Но нека изчакаме потвърждаване, преди да се радваме.
Виж целия пост
# 198
Онче, правилно си разбрала Grinning

Цитат
Интернет-платформы BluTV и Amazon Prime расширяют свое сотрудничество. В настоящее время контент платформы доступен жителям Германии и Австрии. Со следующего года сериалы турецкого производителя будут доступны подписчикам Амазон во всем мире. Таким образом, новые сериалы с Кенаном Имирзалыоглу, Неджатом Ишлером, Бораном Кузумом, Мирай Данер и другими звездами платформы, можно будет смотреть не только в Турции, но и по всему миру.

Виж целия пост
# 199
Лу, разбрала съм нещо горе-долу, поне връзката на Амазон с БлуТВ Smiley

Боран днес не ни оставя да скучаем. Blush

Истанбулската футболната агитка в Лондон Smiley



Със сина на Зерин Текиндор- Хира Текиндор, който живее и работи в Лондон. Blush

https://twitter.com/aylinsena81/status/1211407428077735936

 

И снимки зад кадър от "Опияняваща любов". Можете да видите Аллаедин с безчжична  слушалка Joy


 
Виж целия пост
# 200
Привет! Hug

Наай - после еп. 2 на "Хекимолу" рус. суб. Grinning

https://vk.com/halkaturkishtuz?w=wall-77223212_235929

Още нови снимки на Боран от Instyle





Виж целия пост
# 201
... временно си загубихме главния герой на "Уважение" / "Почит"/. Sunglasses Неджат Ишлер се присъединил към каста на "Чукур" ,  щял да е  новия заклет враг на главния герой.Astonished Не гледам "Чукур", предполагам бързо ги зануляват тези заклети врагове, че нас нов сериал ни чака. Grinning

Не знам дали не е по-удачно, като превод,  "Респект". Чисто езиково, може да не е точно (Тинчето да каже), но ако става въпрос за мафия и криминале, "респект", според мен по-пасва Peace

Тук героят Ерджюмент е описан като психопат Thinking

пп Дали Неджат ще участва само в една серия на Ямата, ще стане ясно днес, но така, както са описали героят му, едва ли ...
Виж целия пост
# 202
И ит мен привет Hug
И още 2 снимки на двамата хубавци от Лондон Smiley





От акаунта на "Ние сме такива"



Момичета, оказва се, че ние сме направо късметлийки Smiling Imp- приключиха Соколови поне с някакъв финал. Sunglasses Имаха  1-2 дни поне да го завършат и Хилял Сарал заедно със сценаристката се справиха.Hands Clap
Да не мислите, че хваля АТВ, това никога няма да се случи Satisfied ,  но имало и по-лошо. Trollface Прочели сте, предполагам, как зверски просто спряха два други проекта. За нашата Лейла съжалявам, вече трети проект , в който участва, спира до 6 серия. А "Азизе" точно си мислех да започна, ама така, без никакъв финал... Изобщо няма да коментирам простотията. да, ясно ми е, няма сключени договори за реклама, ама поне един кратък финал да дадат на хората. Съвсем оскотяха. Затова навлизат и Нетфликс, и Амазон, и за други се чува. Ами ще навлизат, и актьорите все повече ще се ориентират към тях, с право.
Виж целия пост
# 203
О, това с Азизе наистина много гадно. Пуснали екипа в 2 седмична отпуска, като смятали, че ще снимат 7 епизод и изведнъж хоп - свършваме с 6-ти doh

пп На 01.01 по FOX, ще дават Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü с Боран....
Виж целия пост
# 204
Трети тийзър на "Ние сме такива", рус. суб. Сцената Кузум беним Laughing newsm10

https://vk.com/video-135955712_456242791?list=84b04c7a668b99465f

Тара, за участието на Н. Ишлер за една серия в "Чукур" видях тук. А и може ли да участва в два сериала едновременно - затова погледнах в Imdb.

https://www.imdb.com/name/nm1625479/

Онче, и аз видях, че спират двата сериала без финал. По моите скромни наблюдения, преместят ли сериал в събота, планират да го спрат. Младите, заможните, образованите от големите градове в петък и събота вечер купонясват в заведения. Няма откъде да дойде по - висок рейтинг, освен малко в Тотал, но пък в събота сега, в конкретния случай, има сериал със стабилен висок рейтинг - "Северна звезда" и едва ли някой ще го остави заради друг сериал.
Ние и с "Навсякъде ти" имахме късмет, че го видяхме завършен.
Телевизиите печелят от реклама, няма друго. Продуцентите като видят, че първите три серии са с рейтинг под 4%, трябва да обмислят вариант за смислен финал, колкото смешно да звучи, но с шест серии пак е възможен.
С турските сериали стана като лотария - ако не спечели с един тираж, идва следващ. Борба за оцеляване.
Виж целия пост
# 205
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Много благодаря на всички ви за включванията, за постовете, за снимките, и клипчетата. Тара, "Респект" също е подходящо име, да, така го превеждат и на английски. То си е нюансова дума saygı, зависи кой как я погледне. Flowers Hibiscus

Адски ме е яд за "Азизе", наистина. Neutral Face Много напрегнат сериал, много динамичен, страхотни актьори, сумати заплетени връзки, и такова грозно спиране на сериала накрая. Отвратена съм от турския дизи сектор и искрено се надявам вече любимите ни актьори и последвалите им стойностни проекти да се прехвърлят изцяло на интернет платформи, които и да са те. Ясно, че Ханде ще я гледаме скоро (и то - с наш Боран), но ми се ще да видя и Буура Гюлсой скоро на екран, прекрасен е просто. Revolving Hearts

Виж целия пост
# 206
Тара, за участието на Н. Ишлер за една серия в "Чукур" видях тук. А и може ли да участва в два сериала едновременно - затова погледнах в Imdb.

https://www.imdb.com/name/nm1625479/


Да, там статусът на новия сериал е "подготовка", а за Ямата е посочен само 1 епизод, защото само 1 е излъчван и то днес. Ако снимките на SAYGI започнат следващия месец, най вероятно е Нежат да съвместява снимките на двата сериала, защото в Ямата се очертава като новия антагонист (новия лош) и едва ли лесно ще бъде отстранен. Peace
Виж целия пост
# 207
Здравейте, момичета прекрасни!
Поздравявам ви с настъпващата  Нова година. НАЗДРАВЕ!
И ви пожелавам:

Поздрави и от чаровния Боран и  екипа на "Ние сме такива" :

Виж целия пост
# 208
Да ви е честита Новата 2020 година!
Пожелавам ви здраве, любов и успехи във всичко, което мечтаете да направите! Hug




Видях клипчета с изпълнението на четирите момичета от филма "Ние сме такива", какво обсъждаха за Боран не разбрах, но с журито добре се веселиха Laughing



Айбюке на семейното новогодишно празненство

Виж целия пост
# 209
Честита 2020-та, пчелички! Animal Bee Да ви е здрава, щастлива, и много ползотворна! Party Time Revolving Hearts Nature Snowman

От мен - един лудичък новогодишен Боран: Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия