Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 36 830
  • 750
# 660
Бобчи 🌸
Кротувам си,какво да става 😆Незнам защо бях решила,че са преустановили дейност до втора нареждане.
Чакам М началото на май и ще звъня да проверя какво става,че не ми се чака вече.
Ти как си,не остана.Чета те-трескавата подготовка за малката Бобчи е започнала.Сигурна съм,че нямаш търпение да си я гушнеш вече.
Виж целия пост
# 661
Ами и аз мислих,че не правят процедури,но провери.Дано са почнали.
Подготвяме се,пера и гладя до като ми се подуят краката съвсем.Ама сега по празниците ще си почивам,ами не остана 35 г.с. съм вече,останаха още малко дребни покупки-термометър,клечки за уши,чехли за мен и такива дреболиики.
Виж целия пост
# 662
Виж целия пост
# 663
Казват че от утре женските консултации са разрешени! Някой знае ли дали фонда ще започва работа? Не знам дали продължаването на процедурите е обвързано в консултациите, а и те всеки ден измислят нещо ново...
Виж целия пост
# 664
Казват че от утре женските консултации са разрешени! Някой знае ли дали фонда ще започва работа? Не знам дали продължаването на процедурите е обвързано в консултациите, а и те всеки ден измислят нещо ново...
И аз това се зачудих.Мисля другата седмица да се обадя в клиниката и да проверя как стоят нещата.
Виж целия пост
# 665
https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/zdravniyat-minis … za-dejnostite-po/

Как сте момичета ?
Виж целия пост
# 666
Усмивка,благодаря за инфото.Явно ще си почакам за моя ЗЕТ,а така се надявах 😯
Виж целия пост
# 667
Благодаря за информацията Усмивка Blush
Виж целия пост
# 668
Здравейте Simple Smile Може ли някой да ми даде номера на Милена че съм го загубила . Благодаря сърдечно Simple Smile)
Виж целия пост
# 669
Здравейте Simple Smile Може ли някой да ми даде номера на Милена че съм го загубила . Благодаря сърдечно Simple Smile)
Може би имахте предвид Малена Simple Smile
Виж целия пост
# 670
Благодаря
Виж целия пост
# 671
Момичета моля да подпишете и потвърдите с емайла си петицията за отмяна на забраната за АРТ процедури
https://www.peticiq.com/21042020
Виж целия пост
# 672
Тъкмо щях да я пускам !
Виж целия пост
# 673
https://bg-mam.ma/t/1209134
Момичета,подкрепете общото писмо.
Виж целия пост
# 674
https://nova.bg/news/view/2020/04/26/286197/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D … 0%B8%D1%82%D0%B5/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия