Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 146 292
  • 3 268
# 180
И аз нея най я харесвам.
Виж целия пост
# 181
И аз Кресида много я херасвам. С Хари бяха хубава двойка. Жалко.


Виж целия пост
# 182

Тази снимка дали е истинска

Чудесен модел са избрали за булчинска рокля на Кейтито.
Имитира някакъв бюст, който при нея хич го няма.
Виж целия пост
# 183
Горната снимка с Хари и Кейт не била фотошоп.😂 Още една:
Виж целия пост
# 184
Коя е тази Оксана и каква е историята с бебето на Мо'амет някой си? Laughing
Бебето е Мохамед Лион -Лъв.
Името си му е баш в крак със сирианския тренд
Виж целия пост
# 185

Тц тц тц, надявам се, Камила да си купи по-голям шал.

hahaha
Цитат
No doubt she will suddenly remember a military veteran from her cast aside family and make it all about her again. Hope Camilla can do a discreet ankle kick if needed.
Виж целия пост
# 186
Защо да е фотошоп снимката на Кейт и Хари? Те се имаха много., Харко им беше като дете, все с тях навсякъде. Как пък К&У не поискаха тогава, да се отделят от него. Нали вече са семейство? Питам си, защото защитничките им, казваха, че Х&М вече били семейство и нормално да се били отделили.
Виж целия пост
# 187
Бебето е Мохамед
Името си му е баш в крак със сирианския тренд
Баш си е в крак и с най-древния ..... тренд.
Тоя бивш крал-аз сега чух,че са кралство-изобщо не е "знаел" професията на поредната си жена,защото пристига от Луната.Има нещо гнило около него за да не е вече прадядо на 50,а млад баща след помощ от клиника.И си изми ръцете с Оксана,като прекрасно можеше просто да я разкара.Жал ми е за детето,родено за злато.Алчна майка,която ще го използва всячески,а после ще е заета да харчи парите.Баща,който не е читав.

Много рижаво като се съберат Хари и Кресида,но девойката изглежда добре и на място.
Булчинската рокля на Кейт не е уау,но е добра и носи нужните послания.
Виж целия пост
# 188
Е,че древен е я..Аз да съм казала,че е нов..То пирамидите в Гиза са ориентирани по Орион и Сириус,цял сфинкс са изтипосали,в случай,че има недоразбрали,значи,смятай колко точно е древен "лъва" и като символ и като моден тренд в кръщаването на бебетата..Joy

п.п.Точния превод на Мохамед е "в целия си блясък/сияние", или Мохамед Лион = Лъвът в целия му блясък
Знам за масовия превод от "похвала",но не го намирам за коректен.Мисля,че е сияние/блясък.
Виж целия пост
# 189
Е нали бебето е Исмаил Леон, какъв Мохамед?
Виж целия пост
# 190
Кресида ми е много красива. Харесва ми повече от Мегън.
Виж целия пост
# 191
На мен Мегън ми харесва повече.
Виж целия пост
# 192
Бъдещата кралица на Испания добре "прохожда" в политиката. Страхотно е това дете!
https://life.dir.bg/zvezdi/14-godishnata-ispanska-prestolonasled … hta-i-v-barselona
Виж целия пост
# 193
М-дам, хубав прощапулник. Докато вън горят испанското знаме и портрета на краля.
ПП Летисия отново е като кабаретна изпълнителка.
Виж целия пост
# 194
Всъщност, голямата любов на Хари бе Челси:



Но Челсито се оказа прекалено висока топка за Харко.


Човек, който е чел за живота на Даяна и за това, през какво са минали двамата братя, може само да се чуди, как е възможно Хари да се хване с човек, жаден за слава и камери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия