Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 12 / Ноември 2019

  • 231 493
  • 3 769
# 75
Приемете Пепе като един експеримент до какво водия фалшивия, интаграм/youtube живот.

Хора се събират, раждат, женят, изневеряват, развеждат и т.н. все неща случващи се може би на всеки.
Но тя реши да направи живота си реалити шоу с розов филтър в youtube, в който тя да се покаже като българката, изучила се успешно в чужбина, завъртяла главата на заможен датчанин и успяла да го доведе в България. Пък тук - всичко розово. Брънчове, почивки, луксозен апартамент в скандинавски стил, събития, кафенца и ресторанти, забременяване и раждане и колко лесно се отглеждат 2 малки деца - розово, розово, розово. Това ви показаха. Пък зад фасадата е било грозно. Апартамента под наем, придобивките подарени от спонсори, почивките и брънчовете - спонсорирани, децата - гледани от баба и прабаба, пък с мъжа ѝ - безработен и без финанси, драма и неразбирателство. Ми да ама на лъжата краката са къси, казали хората. И бам - розовия филтър почна да пада лека-полека. Нищо, че тя още представя живота си като розов, с изключение на нощите в които пуска лайфове подпийнала.

И все още има нейни заблудени фенове, защитаващи я и тъгуващи за нея. Пък Филип бил мръсно датско прасе, нещастник, глупак и кво ли още не.
Обаче има и такива, като някои от нас, които ненавиждат фалша и са го усетили още от първия нейн клип, който са гледали.
Виж целия пост
# 76
Приемете Пепе като един експеримент до какво водия фалшивия, интаграм/youtube живот.

Хора се събират, раждат, женят, изневеряват, развеждат и т.н. все неща случващи се може би на всеки.
Но тя реши да направи живота си реалити шоу с розов филтър в youtube, в който тя да се покаже като българката, изучила се успешно в чужбина, завъртяла главата на заможен датчанин и успяла да го доведе в България. Пък тук - всичко розово. Брънчове, почивки, луксозен апартамент в скандинавски стил, събития, кафенца и ресторанти, забременяване и раждане и колко лесно се отглеждат 2 малки деца - розово, розово, розово. Това ви показаха. Пък зад фасадата е било грозно. Апартамента под наем, придобивките подарени от спонсори, почивките и брънчовете - спонсорирани, децата - гледани от баба и прабаба, пък с мъжа ѝ - безработен и без финанси, драма и неразбирателство. Ми да ама на лъжата краката са къси, казали хората. И бам - розовия филтър почна да пада лека-полека. Нищо, че тя още представя живота си като розов, с изключение на нощите в които пуска лайфове подпийнала.

И все още има нейни заблудени фенове, защитаващи я и тъгуващи за нея. Пък Филип бил мръсно датско прасе, нещастник, глупак и кво ли още не.
Обаче има и такива, като някои от нас, които ненавиждат фалша и са го усетили още от първия нейн клип, който са гледали.

Не са ли така повечето блогърки? Коя от тях е дала пари за нещо? Ходят по почивки безплатно със семействата си и ги снимат, лица на фуудпанда, маникюрите и косите им ги правят, брънчове от заведенията, безплатни придобивки и дрешки за децата, гримове, парфюми, дрехи за тях самите, ремонти и мебели за дома. Щом почнаха и билети за театър да им дават безплатно смятай, жалко че няма кой да ги гледа постановките, прекалено много събития с безплатно ядене и пиене има Simple Smile
Нали се сещате, че другата година няма да са най-актуалните блогърки и ще поспрат пратките. Тогава ще им се спука розовия балон на всички.
Виж целия пост
# 77
Мисля,че е време да пита някой Зори защо не се лакира? Това ми е вшнагш било много чудно. Аз не мога до си представя да съм без лак, без маникюр изобщо. Може да не обича, разбира се не е изключено,но просто не й ли се приисква никога да е с хубави и направени нокти. Странно ми е.

Май пак беше някакава непоносимост. Thinking
Виж целия пост
# 78
На Валери ноктите на са ми направили впечатление, май не са като Иванините орляци.

Обаче не смятам, че това е лоша реклама за салона. Въпрос на вкус е. Аз не харесвам дълги, остри и кичозни нокти. Много пошло и чалгаджийско ми стоят, но когато видя такива нокти ги свързвам само с притежателката им и тя ми оставя кофти впечатление, не маникюристката/салонът. Каквото им е казала, това са й направили. Както и колко често да ги поправя също зависи от нея.
Самите нокти не ми изглеждат некадърно направени, просто са грозни.
Виж целия пост
# 79
Не ме разбирайте погрешно, мнението ми не е насочено към дискусия дали жените трябва да са с маникюр с цвят или с обикновен такъв.
Имам предвид конректно нея, тъй като тя ми е като една катикатура заради всичките й мании и ръцете й добавят още една щриха към странната й личност.
Виж целия пост
# 80
Джудит, интересно ми стана защо те е блокирала?
Разбира се, че не е задължителен лакът и може нелакирани или само с топ, но пък оформени нокти. Просто на мен като почитател на хубавия маникюр, ако и да нямам здрави и хубави и дълги нокти ми е странно да нямаш желание за такъв. Със сигурност е поредната й приумица и странност, тя самата си казва, че е странна птица, в което няма нищо лошо-аз харесвам странни птици, но при нея е някак твърде обсебващо всичко, с тези витамини, дефицити особено, не знам. Факт е, че кето диетата се отразява зле на бъбреците, аз я спазвах 4 м и имам камъче в единия, дали е от това не знам, но е възможно, нищо толкова крайно не е добро за организма. Тя уж прави изледвания, уж дефицитите й са доказани, но толкова много  експерименти  с добавки, непрекъснато тестване, това надали е добре като цяло.
Следях Зорница от самото начало. Писала съм го нейде из темата преди време. Тогава беше различна, ама много. Говореше си съвсем нормално, без да ни обяснява нещо с термини, като на овце, които и идея си нямат от нищо. Правеше влогове, много приятни. Показваше децата, тогава само Анастасия, рецепти. Дори съм си "крадяла" идеи, абе много приятна беше. В началото, подчертавам.
После, дали от това, че набра популярност или не, започна да се превзема в изказа си, а аз не понасям подобни хора. След като й задодх някои съвсем нормални въпроса, понеже ми стана интересно за това, че спря да показва децата, само в гръб, което стана изведнъж...не е задължена. Блокира ме. Аз мога да пиша мнение, но то не е видимо за нея и останалите, а само за мен. Когато някой я попита, защо го прави, тя отрича като хванато дете да краде бонбони. Не понася критика. Според мен си загуби таргет от хора в нейната възрастова група, които задават адекватни въпроси, а не й слагат коментарче Зори, обичам те". Смешки.
Сега я поглеждам от дъжд на вятър, но обсесиите и тъпотиите й ми идват в повече и спрях да я следя.
Виж целия пост
# 81
На Валери ноктите на са ми направили впечатление, май не са като Иванините орляци.

Обаче не смятам, че това е лоша реклама за салона. Въпрос на вкус е. Аз не харесвам дълги, остри и кичозни нокти. Много пошло и чалгаджийско ми стоят, но когато видя такива нокти ги свързвам само с притежателката им и тя ми оставя кофти впечатление, не маникюристката/салонът. Каквото им е казала, това са й направили. Както и колко често да ги поправя също зависи от нея.
Самите нокти не ми изглеждат некадърно направени, просто са грозни.

Аз пък ако съм мениджър на салон и осигурявам безплатни нокти на Х блогърки бих искала винаги да им е безупречен маникюрът, ако им растат бързо ноктите бих им ги правила и на 3 седмици просто искам ако някой срещне Ивана преди маникюр да си каже "ей какви поддържани нокти". В Коко им ги сменяха по-често и Ивана никога не е била с така израстнали нокти, в новия салон сигурно са им казали 8 безплатни маникюра на година, вместо 12.
Иначе стилът на маникюр на Ивана за мен е ок, коментарът ми е към салона, от където са си направили тънки сметки. Точно затова смятам, че е лоша реклама на салона.
Виж целия пост
# 82
А Ивана и Валери защо спряха да ходят в Коко и смениха на това другото студио? Толкова пък да е кратък тоя договор, или не са ги харесали за рекламни лица?

Зорница вие представяте ли си я с някаква нормална обстановка, сред хора, да се забавлява? Аз изобщо не мога. Имам чувството, че дърпа лекции и на продавача в магазина.
Виж целия пост
# 83
А Ивана и Валери защо спряха да ходят в Коко и смениха на това другото студио? Толкова пък да е кратък тоя договор, или не са ги харесали за рекламни лица?

Зорница вие представяте ли си я с някаква нормална обстановка, сред хора, да се забавлява? Аз изобщо не мога. Имам чувството, че дърпа лекции и на продавача в магазина.

Това за Зорница е право в десятката! Разсмя ме. Благодаря Laughing
Виж целия пост
# 84
А Ивана и Валери защо спряха да ходят в Коко и смениха на това другото студио? Толкова пък да е кратък тоя договор, или не са ги харесали за рекламни лица?

Зорница вие представяте ли си я с някаква нормална обстановка, сред хора, да се забавлява? Аз изобщо не мога. Имам чувството, че дърпа лекции и на продавача в магазина.

Замениха ги с Коца и още една от новите блогърки. Не бяха и на партито по откриване на новия салон в Лозенец. Но нямам идея защо са ги заменили - лично моето предположение е, че са решили да вкючат повече блогъри, чиято аудитория може да дава 40лв за маникюр без алпликации.
Виж целия пост
# 85
Всички блогъри в началото са едни, после се променят. Замайва ги славата. Почти не мога да се сетя за някоя, която да е останала същата.
Скоро се сетих за една американка, Kandee Johnson.  Нещо ми изчезна от полезрението. Спомням си, че следях и нейното раждане в блога й преди 6-7 години, но тя даваше ъпдейти само в писмен вид или кратки видеа, но по-скоро описваше как се чувства, какво изпитва и т.н. и без подробности. Беше много вълнуващо.
Виж целия пост
# 86
Защото сигурно и лаковете й причиняват някаква непоносимост Wink
Мен ме е блокирала във Ютуб, а нямам ИГ, но едва ли ще ви каже.
Ще ви запрати в десета глуха с типичният за нея наставнически тон.
В десета глуха не знам, но чай на друго място в друга чаша, да пием, сто процента ще ни изпрати. 😃
Няма пари за лак жената,събира за шишета, докато не ги е хванал ефекта Павлови 😃

Аз за стотен път ще се повторя, че и двамата са си виновни. Просто този брак беше един спринт 4 годишен, нищо повече..
Отиде си страстта и еуфорията от забавния семеен живот по брънчове и събития, отиде си и Фичо с него, дотежа му 24/7 пред камерата, играещ го асистент.
Но, все още смятам че докато беше тук, Фичо беше по грижовния от двамата към децата. Съдя по видеата които изглеждах до скоро.
Виж целия пост
# 87
Не бих казала, че Фичко беше особено грижовен баща, по това което съм видяла и усетила. Може да е бил любвеобилен, да им се е радвал, да си е играел с тях и т.н., но определено си личеше, че върху Антоанета се стоварва цялата истинска грижа/ обгрижване. Тя дори не го оставяше сам с тях двете, а ги оставяше на баба си или баба си и Фичо, но никога само на него. Няма да напомням за Париж и как тя сновеше със Сиена на онова събитие, а той си вееше байрака. Не мисля, че е вършел кой знае каква истинска “работа” с децата.
Виж целия пост
# 88
Зорка нямаше ли влог, в който беше отишла на работа в почивен ден или в отпуска? Смятам, че тя е от ония мега саможивите читанки, които никой не харесва. На бас, че като ученичка е била с вечно вдигната ръка. 😂
Виж целия пост
# 89
Тази Константина пък кой я гледа, че и акъл от нея да черпи ми е пълна мистерия. За деца, абсурд да е интересна, а пък зрели жени на нейната възраст със сериозна работа, интереси и задължения като домакинство и семейтсво също не виждам допирна точка. Напомня ми на бабите къде се боядисват в неонови цветове с 3 пръста корен, недовиждайки мацат ярко червило и крива очна линия и си мислят, че са много хип и куул.
 

Ана от School of Affluence на колко е години? Не ми харесват нейните "подобрения", хубаво момиче е била преди. Иначе са ѝ интересни видеата и говори хубаво.

Зорка нямаше ли влог, в който беше отишла на работа в почивен ден или в отпуска? Смятам, че тя е от ония мега саможивите читанки, които никой не харесва. На бас, че като ученичка е била с вечно вдигната ръка. 😂

И е искала допълнително домашно и се е цупила като са отменяли тест. 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия