Искам да кажа ... (164) през ноември

  • 64 792
  • 1 377
# 225
Бърках, Тит.
Виж целия пост
# 226
Какво ти е нивото на вит Д? Правила ли си изследвания?
Виж целия пост
# 227
Нищо няма да изследвам. Просто влязох от един вирус в друг и малко се проточиха нещата.
Ама ей така, помрънках малко тук Blush
Виж целия пост
# 228
Чакаме Дадич!  umnikuu Drunk
Виж целия пост
# 229
Шугъритка каза, че няма време, но се надява да мине да ни нагледа. Изпраща ви поздрави. Усмивчо е добре Heart

Скрит текст:
Руми, ще се врътна, може и за повече да е, но не знам кога, много ми е малко времето. Джони е един ден добре, два не толкова, но категорично има значително подобрение след последната операция. Поздрави за теб и момичетата в темата

Дади, вече полива взетият изпит според мен Wine Glass
Виж целия пост
# 230
Люси, забравих те сутринта. Да минава леко процедурата и бързо да се възстановиш!

Утре сутрин съм и аз на масата заради вената. Да ме помислите с добро, моля!

Следобедно минахме по женски с Викчето през зъболекаря, после шопинг и сега чакам балерината да се наИгра. Запазихме клуб и тема за рд, та и този ангажимент е отметнат. Броим деня за повече от успешен.

Дадка, всичко ли си написа? ПишИ два реда и отивай да празнуваш.

О, милото Шугърче, все по-добре и по-добре ще е!
Виж целия пост
# 231
Сега кажи и каква ще е темата на РД? Естественно после и снимки ще искаме  Laughing
Не само ще те мислим утре, но и палци ще стискаме

Шугърче, все по-добре и по-добре да е  bouquet
Виж целия пост
# 232
Тит, мъфин-парти ще е. Ще приготвят и украсяват мъфини. За Коледа ще е партито, ще почакате малко за снимковия материал.
Виж целия пост
# 233
Стискам те Селесте!

Дадка да мине!

За Шугърче, дано все по-добре да е Heart

Кучето и щерката си играят, бръмна ми главата! Тя си ми е бръмнала де Grinning

Руми, успех с лечението Hug
Виж целия пост
# 234
Ети, дойде ли си ТМ? Сготви ли 😋

Моят, защото си дойде, че и сготви,  че и десерти няколко вида донесе... Аз, като добра женичка, всичко си изпапках и благодарих 😂

Селесте,  ще те стискаме утре!

Фонс ми се губи...
Виж целия пост
# 235
Селесте, мисля те и ти пращам, много положителна енергия!  Praynig

И аз честичко се сещам за Шугър и Джони. Дано става все по-добре, прекрасното човече, а Шугър, когато може ще се разпише!

Наготвих обещаното свинско със зеле и много се наядох. С добавка от чесън и сирене. Много обичам такава комбинация, а пък и никой вампир, няма да припари в квартала!  Joy

Браво Али, уважителна си!  Laughing

Вярно Фонс не е писала скоро, а и Фенси също и то от доста време.
Виж целия пост
# 236
Али, сутринта сготвих, докато правих диктовка на малкия, оправях миялната, пералнята и сушилнята Grinning Дойде си следобед, но ме чака да се върна от работа, да си почина (всъщност аз имам нужда от психическа почивка), пийнахме по чаша бира и преди малко хапнахме Grinning Децата бяха вечеряли отдавна.

Али, добре се справяш Hug

И Фенс, и Фонс се губят!
И Ени, и..... Други другарки
Виж целия пост
# 237
Али, викам МСЧ-то хич да не го изпускаш, пък в който и край на света да живеете 😉
Какви сладкиши донесе, м?
Виж целия пост
# 238
Али, локум, баклава, кадаиф? Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Аа как Ени липсва?! Тук съм. Нямам какво да кажа. Цял ден чистене,полегване,мързелуване. Чакам 16:30 да си взема хуната и така. Днес падна от една люлка,не точно падна де,че успях да я хвана,но се изплаши. Иначе я взимам толкова весела от детската ,все едно друго дете съм оставила сутринта. 🤣 Одеве ми показа как са играли хорце! 🙈😂 Хем сладка,хем смешна. Ето така... и такаа... пери ръцете,кляка,скача. Ще пробвам да снимам клипче. Утре пак театър. 🤗
Такива неща. С ММ сме сърдити. Не си говорим,а снощи спа на дивана. Днес сигурно пак. Ама хич не ми дреме. Вчера се държа безобразно и вместо да се извини,той обича така да се разсърди и аз да правя крачка да се сдобряваме,но не е познал! 👿 
Гледам сериала и отнасям плувката. 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия