Парфюмни размисли и страсти - 232

  • 60 107
  • 741
# 525
Много е трудно избирането на парфюм за подарък. Аз не бих подарила, не желая и на мен да ми подаряват изненадващо.
Така е. Или трябва да знаеш точно какво харесва човека, но пак си има риск. Вкусът може да се промени с времето и това, което е харесвал, да му е поомръзнало и да предпочита нещо различно.
Виж целия пост
# 526
Не се предлага в България Dolce Passione Pantheon Roma.
Е предлага се вече като екстракт, заедно с другите екстракти на марката в новата нишова парфюмерия Atelier №84.
Има много непредлагани никога досега марки в България като Moresque, The Spirit of Dubai, Blend Oud и още доста.

Там там 😍
Виж целия пост
# 527
Аз пак да питам има ли разлика между Tom Ford Soleil Blanc и EAU DE SOLEIL BLANC ? Имам мостра на Soleil Blanc ,мноого ми харесва, но eau de soleil blanc е по изгоден като цена, различни ли са?
Няма голяма разлика между двата,първият е концентрация edp,втория е edt.Soleil blanc edp е по-траен и присъствен,по-плътен ....
Виж целия пост
# 528
Аз пак да питам има ли разлика между Tom Ford Soleil Blanc и EAU DE SOLEIL BLANC ? Имам мостра на Soleil Blanc ,мноого ми харесва, но eau de soleil blanc е по изгоден като цена, различни ли са?
Няма голяма разлика между двата,първият е концентрация edp,втория е edt.Soleil blanc edp е по-траен и присъствен,по-плътен ....
И на него пише че е edp
Виж целия пост
# 529
Успях да пробвам Herbae и много, много ми хареса. Разви се чудесно на моята кожа, свежо - плодов, тревист, но има и меко излъчване. Не става сапунен или химичен, с добра трайност. Може би е по - скоро летен, трябва да се пробва. Цената ми се струва твърде висока, но е много приятен. Донесоха ми и проба на Mon Precieux nectar - грам трайност при мен няма, но ми иде да си изхвърля всички шишета и да ползвам само него. Като парфюма на Грьонуй е - струва ми се, че би се харесал на всеки. Лесен за носене, нежен, свеж, но и топъл - създава ведро настроение и те кара да се чувстваш добър. В интерес на истината Нerbae, без да твърдя, че има каквито и да било прилики с Нектара, ми носи сходни усещания.
Виж целия пост
# 530
Моето пресложение за Коледен парфюм.Самия парфюм се казва  Коледна нощ
https://www.fragrantica.com/perfume/Caron/Nuit-de-Noel-4581.html
Деуг , който ми носи Коледно усещане е Еликсира на Чудесата.
Виж целия пост
# 531
Ох, лоша работа. Пробвах и разносих Memoir-a на Gucci и La Belle днес. И двата много ми легнаха на сърце, а се бях зарекла няколко месеца да не купувам нищо ново. Memoir d'une наистина ме пренесе някъде си, из някакви И мои спомени, нещо много познато и много хубаво. Първоначалното пръскане обаче ме втрещи, много странно начало. После обаче... голяма красота и нежност. Струва ми се само, че не е много траен, супер бързо се прибра до кожата, а за цената му сякаш би могло повече.
Луда ли съм, или La Belle ми напомня на Lancome Idole, само дето ги няма спарените цитруси, които усещам в Идола? Нещо като по-зряла и завършена версия на Idole, много чаровна сладост носи Бел. Отива в уишлиста, определено. Напомня ми и нещо друго, но не се сещам какво...
Отбих се в Зара на Витошка, с надеждата да видя новата колаборация, но ги няма там..
Виж целия пост
# 532
Аз пак да питам има ли разлика между Tom Ford Soleil Blanc и EAU DE SOLEIL BLANC ? Имам мостра на Soleil Blanc ,мноого ми харесва, но eau de soleil blanc е по изгоден като цена, различни ли са?
Да, различават се. Еau de soleil blanc е много по-разводнен, лек и нетраен. Но пак е хубав, аз имам и двата и ги нося по цяло лято.
Виж целия пост
# 533
Парфюми, които напомнят на коледни подправки и празненства за мен са Chanel Coco, Dolce Vita Christian Dior, Casmir Chopard, Angel Mugler (може да си го окачи на коледното дърво след като се напръска Wink)Opium YSL...
Виж целия пост
# 534
Е те в douglas.bg  и на La Belle бяха писали ,че е тоалетна вода.....
Виж целия пост
# 535
И за мен Коко на Шанел внася празничност,като чуя празници и ги свързвам именно с него!Един от много красивите парфюми от старата школа,неподвластен на времето със скъпо звучене.Разплакващо женствен.Не зная защо,но по някакъв начин ми носи сходни усещания с друг прекрасен парфюм Пантерата на Картие ЕДП без да си приличат буквално.Две много красиви произведения.Heart Eyes
Виж целия пост
# 536
На Дъглас отдавна не им чета обясненията в сайта, защото очевидно се поддържа от неграмотни тъпанари. Не знаят грам английски и пляскат такива преводи, че око да ти зайде.
И откакто пък взеха да се правят и на секс магазин, смехорията е пълна. Grinning
Виж целия пост
# 537
Много е трудно избирането на парфюм за подарък. Аз не бих подарила, не желая и на мен да ми подаряват изненадващо.

Така е!
Аз подарявам, обикновено когато знам, че човека не може да си позволи скъп парфюм и ми е достатъчно близък, за да знае, че не е задължаващо обратно да ми се подари нещо на същата стойност.
Малко е трудно и деликатно. А който може и си позволява скъпи парфюми, не мисля, че ще се впечатли или по друг начин казано, достатъчно ще се зарадва на подаръка.
Виж целия пост
# 538
Пробвах Зара-Джо Малоун и ме впечатлиха туберозата и Waterlily dress. Вторият ми създава точно онова дзен усещане, което търсех през лятото и го купих. Туберозата ще тествам пак.
Виж целия пост
# 539
La belle на мен ми напомня на Midnight rain. Последният никога не ми е бил любимец, но го изпръсках без да разбера как е свършил. Същото се случи и с черното кубче на Нарцисо. Аз май други изпръскани парфюми нямам😄 Е, имам, но са били дребосъци. Пробвах коментирания от вас Либре. Толкова не мой, а толкова да ми хареса. Засега той и La belle са ми фаворити.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия