СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 34 593
  • 753
# 480
Като казахте камера за подводно снимане, аз обмислям за нас новото go pro 8, много е добро.

Според вас релефът на Източна Европа какъв е? Вчера писах на учителката по география, защото е зачертала отговора на Ема  - "равнинен" и е отбелязала, че верният отговор е "Планински". Както и да гледам Източна Европа по картите, все е зелена, пълна с низини, че даже и депресия.
Най-много обичам такива въпроси.
Отварям сега от Гугъл едни свитъци на Просвета, 75% равнинен релеф, но пък официално се води "разнообразен". 🙄 Макар че това май е за цяла Европа.

Разнообразен е, ако включим и другите части на Европа, но специално източната част на континента за мен е равнинна, тук говорим все пак за това какво преобладава.

Виж целия пост
# 481
Както се казва, откакто измислиха айфона, проблемът с подаръците отпадна JoyJoy
Виж целия пост
# 482
Значи само споменах на мъжа ми за тази камера и той взел та я поръчал. Хахах, като е видял разликата в цената, много бързо действа, иначе от 1 месец мрънкам, че ни трябва нещо за снимане под вода, а той си прави оглушки Wink
Виж целия пост
# 483
Идея нямам за коледен подарък, а и в края на месеца има РД та е съвсем сложно. Ще чакам и аз идеи за подарък, защото като се замисля от нищо няма нужда - и смарт часовник има, и хубав телефон, всякакви електронни джаджи, а друго не го интересува.
Виж целия пост
# 484
И аз чакам други идеи за момичета. Безжични слушалки за Андроид да препоръчате?
Виж целия пост
# 485
Списък на училищата на територията на област София-град, които ще осъществяват държавен план-прием за учебната 2020/ 2021 година
Ако някой случайно се чуди къде е списъкът с училищата, нека не се притеснява. Просто са забравили да прикачат файла в съобщението. Joy
Виж целия пост
# 486

Ако някой случайно се чуди къде е списъкът с училищата, нека не се притеснява. Просто са забравили да прикачат файла в съобщението. Joy
Е, не можем да се оплачем, последователни са. Нямат пропуск!
Виж целия пост
# 487
Важното е, че руо си знаят кои училища ще приемат ученици. ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ ако са достатъчно ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИ могат да питат КАСТРЕВАНАЧАЛНИК. Така ще се отсеят истински ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ.
Виж целия пост
# 488
Sweat Smile точно си мислех, че няма да е лошо да сложат поне едно тиренце между Кастрева и Началник та да мине за фамилия по мъж, например Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Но зависи и кок се чете КАСТРЕВАНАЧАЛНИК.
Аз откривам думата чалник. Не, че съществува, но донякъде го свързвам с чалнат.
Виж целия пост
# 490
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing
Виж целия пост
# 491
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing
По педагогика от Пловдивския университет Simple Smile Не се заяждайте! Можеше да е хирург - мозъчен Simple Smile
Виж целия пост
# 492
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing
По педагогика от Пловдивския университет Simple Smile Не се заяждайте! Можеше да е хирург - мозъчен Simple Smile

Тихо, тихо!
Виж целия пост
# 493
Започна да става забавно:)
Виж целия пост
# 494
Започна да става забавно:)
А до средата на лято 2020? Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия