Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 49 894
  • 775
# 225
Някой има ли това

Интересува ме дали вакума е достатъчно добър като сложа няколко бутилки шампоани да не пада кошницата.
Виж целия пост
# 226
Има какво да се желае, но не съм открила по-добър
Виж целия пост
# 227


Дойде ми лампата...нафърфолих я. Чакам ММ утре евентуално да я монтира.
Готина е. Размерът е добър-не е никак малка както се опасявах. Това е малкият размер. В сайта има и още по-голяма. ☺

И тревичките са готини..2 взех
Виж целия пост
# 228
Вакуумната кошничка е хубава, надиплила съм я с шампоани, душ гелове, пълна е и не е падала досега. Надявам се да не ръждяса бързо.
Виж целия пост
# 229
Благодаря, ще пробвам, дано не пада.
Виж целия пост
# 230
Тета, честито. Ти не го ли беше поръчала този абажур преди два месеца? Или бъркам нещо.

Дорет, имам пластмасовата поставка с двата вакума. Дават я до 3кг, на практика върху нея има не-повече от кило и вече три пъти пада за една година. Едната нощ ми изкара акъла. Иначе уж са здрави, но явно от влагата в банята отслабват лепките. Да имаш предвид.
Виж целия пост
# 231
А...скоро пуснах поръчката. Преди коледата и бързо дойде. Не че я бързах де...нищо спешно нямаше.
Виж целия пост
# 232
Здравейте момичета, този шкаф Besta https://ikeabg.azureedge.net/images/680x680/variantimages/49266970/0.jpg стабилен ли е ? Искам да го сложа в коридора и да го ползвам като шкаф за обувки, дали ще е удачно? 
Виж целия пост
# 233
Здравейте, за неначислените точки до кой имейл писахте? Нещо ми е сбъркан адреса май.
Виж целия пост
# 234
Здравейте,искам да си купя диван ,но незнам към коя серия да се насоча ,за да не съжалявам после,може ли да споделите ако имате вече някакъв техен.
Виж целия пост
# 235
Нашият е Валентуна. Доволни сме много.
Виж целия пост
# 236
Ние сме много доволни от Вимле.
Виж целия пост
# 237
Здравейте, инъересуват ме отзиви за килимите с дълга нишка - дали се почистват лесно, трябва ми нещо по- евтинко и съм се спряла на Hojerup дълга нишка за 39.90 и размер 120/180
Никога не съм имала с дълга нишка а ни хареса
Виж целия пост
# 238
И ние търсим нов диван и ще ходим да пробваме Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Решихме да вземем диван от серията VILME,но ще отидем до София да разгледаме и други.В Пловдив нямаха изложени от всички серии и така не ми стана ясно дали това ще най -удачния избор,все пак си инвестиция,която правиш за по дълъг период.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия