Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 49 894
  • 775
# 255
Огромна част от продуктите са изчерпани напълно, някои са налични само в София, много малка част могат да се поръчат... Голяма разпродажба няма що...
Виж целия пост
# 256
Я ги има и там...я не. Представям си да се подпътя до софето и хоп....ами нямаме гиииии....
Виж целия пост
# 257
няма ги повечето неща и в магазина, ходихме още първия ден.
търсихме определени неща.
в сайта пишеше че са налични, но на място само табелките седяха.
не видях и някакво нашествие от хора та да ги разграбят.
може би са били съвсем единични бройки.
Виж целия пост
# 258
Я ги има и там...я не. Представям си да се подпътя до софето и хоп....ами нямаме гиииии....
В темата пишат и хора от София и околностите, иначе е ясно, че няма да се вдигне някой от другия край на България Simple Smile

За наличностите аз звъня преди да тръгна, ние сме далече. Ако има повече бройки, тогава тръгвам. Случвало се е и  обратното. Отидохме за диван, на място харесах друг модел, който пишеше, че е изчерпан (и онлайн, и в магазина). Но служителите ми казаха, че има много бройки и си го взехме веднага. Телефонът им е 0800 и е безплатен.
Виж целия пост
# 259
Здравейте.
От кои чаши за вода сте доволни?
Виж целия пост
# 260
Здравейте.
От кои чаши за вода сте доволни?
Аз от тези:
https://www.ikea.bg/products/tableware/glasses-cups-mugs/glasses … ha-400ml/20092107
https://www.ikea.bg/products/tableware/glasses-cups-mugs/glasses … ha-350ml/10270478
Виж целия пост
# 261
Сега си обяснявам какво беше това опълчение през уикенда от македонци. То разпродажба имало. Коментираха, че на черния петък имало по-малко хора. Отидох 1 кош за пране да взема и като видях опашките на касите 🙄🙄🙄
Виж целия пост
# 262
Имам чашите POKAL, харесвам ги, обаче като се счупи, се чупи на милион парченца.... Имайте го предвид. Аз понеже съм с малко дете и вече имаме 2 такива счупени - чистенето е ад, някои парчета са направо на сол.
Виж целия пост
# 263
Кога пак са обновявали сайта влизам преди малко и гледам уиш листата ми празна, вече за втори път ми се случва така.
Виж целия пост
# 264
Възможно ли е на място в магазина да има повече намалени неща от тези, качени в сайта? Специално дивани ме интересуват. Изпуснала съм този
Скрит текст:
Бил е намален на 999лв (от 2999лв), но сега вече и на линка, който бях цитирала, не се отваря. Явно са го свалили от сайта.
Виж целия пост
# 265
Благодаря за мнението е линковете Simple Smile
Днес ще ходя да ги видя.
Seti Beti, POKAL наистина са такива и също много тежат, иначе са супер, да. Преди години на работа бяхме с такива.
Виж целия пост
# 266
В спалнята сме с Пакс 2.5 метра. Две крила по 1м. и едно от 50см, а след това между гардероба и стената имам ниша около 40 см. Гардероба е открит, но от известно време ми се върти идея да го затворя ...и имам нужда от съвет.
Мога ли да сложа плъзгащи врати? Вариант да купя два комплекта от по 2 м. и да монтираме 3 врати. В хаковете гледах варианти с 3+ врати, но не се вижда долу как са напаснати релсите, гледа и варианти за използване на плъзгаща врата не по предназначение, напр. като преградна врата/стена и открих снимки как се са прикрепени релсите за стена. Но това е само на снимки в нета ...
Моля, ако някой има опит с монтаж на повече от 2 плъзгащи врати на Пакс или монтаж не на гардероб да сподели Rolling Eyes
Виж целия пост
# 267
Отвори схемите за монтаж на плъзгащите врати и виж как и къде се захващат.

На две рамки от по 75 см се слагат плъзгащи. Общо 150 см става гардероба. Аз така го виждам в сайта...
Виж целия пост
# 268
В Икеа дават само този вариант 2×150см, но на мен това не ме устройва, т.к. в първата рамка от 1м. имам чекмеджета и с врати по 75см няма да могат да се отварят. Разгледах и схемите и на живо, но не мога да преценя как ще се получи. Ето вариант от нета с 3 врати по 1м
А това е снимка със закрепена релса директно на стена
Виж целия пост
# 269
Здравейте,
Моля,ако някой е ползвал такава библиотека
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/bookcases-shelvin … blioteka/49217748
да сподели дали е стабилна с времето,или се разхлабват стените и се разколачват.

Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия