Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 49 898
  • 775
# 330
Понеже досега не съм поръчвала онлайн от Икея,кодовете за Сливен ги има,че са с  безплатна доставка,това означава че ще си получа поръчката до съответния пощенски клон или мога да дам личен адрес?
Виж целия пост
# 331
Ако отбелязвам...

До дома

Доставка:
Транспортна компания1
6,00 лв
Доставка в рамките на 7 работни дни

И ако отбелязвам...

До обект на ИКЕА

Изберете обект за доставка:

ИКЕА София
Транспортна компания
Доставка в рамките на 3 работни дни
0,00 лв

ИКЕА Център за поръчки Варна
Транспортна компания
Доставка в рамките на 7 работни дни
0,00 лв

ИКЕА Център за поръчки Пловдив
Транспортна компания
Доставка в рамките на 7 работни дни
0,00 лв

ИКЕА Център за поръчки Бургас
Транспортна компания
Доставка в рамките на 7 работни дни
0,0
Виж целия пост
# 332
И аз съм зона 3, изписва доставката до врата, но на тотала я няма.
Виж целия пост
# 333
Едва ли. Септември за гардероба ми начисри 20 лв качване до врата.
До вход да не имаш предвид?
Виж целия пост
# 334
А, да ))), до входа на сградата е безплатно. Но моите неща са леки, не ми е проблем.

Отзиви за този шкаф за обувки https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … tdelenia/50248428 ?
Виж целия пост
# 335
И аз съм зона 3, изписва доставката до врата, но на тотала я няма.
Така било... сега си сметнах нещата от поръчката ми... няма я сумата за транспортната такса в общата сума...
Виж целия пост
# 336
"Промоцията е валидна при доставка на стоки на територията на Зони 2 и 3 и не включва доставка до врата.

При покупка на стоки от ИКЕА онлайн магазин, сумата за доставка се приспада автоматично от електронната система на ИКЕА онлайн магазин, при въвеждането на пощенския код на адреса на доставка на стоките, когато закупените стоки са на стойност над 30 лв. с ДДС."

 Да не чекваш доставка до врата?  В страницата има изброени всички пощенски кодове, за които важи промоцията. Ако пишеш твоя и той е от този списък, би трябвало да ти се приспадне стойността на доставката от общата цена. Ако не - звъниш и ги питаш къде е ключът от бараката Wink
Ам тъй де Wink Ха сега харчИ пари Joy
Виж целия пост
# 337
https://www.ikea.bg/products/bathroom/bathroom-storage/bathroom- … av-baits/60217676

Този шкаф е много хубав,сега е на добра цена,последни бройки
Виж целия пост
# 338
Така, аз с един бърз въпрос и консултация докато не е изтекла безплатната доставка. Искам да си поръчам гардероб бял Пакс- 200*236*58 . Колебая се между плъзгащи врати и такива с панти. Гледам , че плъзгащите добавят едни 10-на см.към дълбочината на гардероба, което не е чак такъв проблем, но ми се струват адски тежки: още повече, че гардероба ще е до тавана. 1. Та как се държат с времето тези врати(плъзгащи и с панти)? За и против едните или другите. Кое е по- удобно?
Може ли да предложите подходящи врати за тези гардероби- имам 2 скрина бял Малм(не лъскав) и 2 нощни шкафчета от същата серия, но от сайта някак си не мога да преценя как изглеждат на живо.
2. Нали може ако сега си поръчам рамка и вратички, после вътре да си го пренареждам, променям както си искам в бъдеще - да добавям, махам рафтове, вътрешно осветление и др.
Виж целия пост
# 339
Скрит текст:
Така, аз с един бърз въпрос и консултация докато не е изтекла безплатната доставка. Искам да си поръчам гардероб бял Пакс- 200*236*58 . Колебая се между плъзгащи врати и такива с панти. Гледам , че плъзгащите добавят едни 10-на см.към дълбочината на гардероба, което не е чак такъв проблем, но ми се струват адски тежки: още повече, че гардероба ще е до тавана. 1. Та как се държат с времето тези врати(плъзгащи и с панти)? За и против едните или другите. Кое е по- удобно?
Може ли да предложите подходящи врати за тези гардероби- имам 2 скрина бял Малм(не лъскав) и 2 нощни шкафчета от същата серия, но от сайта някак си не мога да преценя как изглеждат на живо.
2. Нали може ако сега си поръчам рамка и вратички, после вътре да си го пренареждам, променям както си искам в бъдеще - да добавям, махам рафтове, вътрешно осветление и др.
[/spoiler]
Нашият гардероб е със същите размери... ползваме го от 2 години... безпроблемно до този момент... Вратите са плъзгащи и не смятам, че са много тежки, тъй като са от тънки плоскости... Нямаме механизми за плавно затваряне... Вътрешните аксесоари са по избор и допълнително се поръчват...
Виж целия пост
# 340
Скрит текст:
Така, аз с един бърз въпрос и консултация докато не е изтекла безплатната доставка. Искам да си поръчам гардероб бял Пакс- 200*236*58 . Колебая се между плъзгащи врати и такива с панти. Гледам , че плъзгащите добавят едни 10-на см.към дълбочината на гардероба, което не е чак такъв проблем, но ми се струват адски тежки: още повече, че гардероба ще е до тавана. 1. Та как се държат с времето тези врати(плъзгащи и с панти)? За и против едните или другите. Кое е по- удобно?
Може ли да предложите подходящи врати за тези гардероби- имам 2 скрина бял Малм(не лъскав) и 2 нощни шкафчета от същата серия, но от сайта някак си не мога да преценя как изглеждат на живо.
2. Нали може ако сега си поръчам рамка и вратички, после вътре да си го пренареждам, променям както си искам в бъдеще - да добавям, махам рафтове, вътрешно осветление и др.
[/spoiler]
Имаме от най-големите Пакс с плъзгащи се врати и с механизъм за плавно затваряне. Вратите се задвижват напред и назад с леко побутване с едно пръстче, изобщо не се усещат като тежки.
Виж целия пост
# 341
Направихте ли поръчки с безплатната доставка, бързо ли се обработват.
Виж целия пост
# 342
Аз не съм. Не сме измислили конфигурация за гардероба и най- вече какви врати ще вървят на останалите мебели(бял малм). 🤔  Друго, което ме притеснява, е че не може да ми зареди хубавопрограмата за Пакс-а(отваря е но мноого мудно, трудно избирам, и като цяло май не ми се вижда много лесна) и дали няма да поръчам някой излишен и/или грешен елемент.
Иначе дори по-бавно да ги обработват, не ми е спешен
Виж целия пост
# 343
Може сега да пуснеш корпуса и вратите - те са тежки и доставката е към стотак. Та си заслужава много БД за тях.
После лостове и пр.вече няма да са 100кг и доставката ще е по-поносима...
Виж целия пост
# 344
Каква е тази програма за конфигуриране на гардероб пакс, на нас също ни предстои покупка, но никак не се ориентирам в сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия