Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 49 896
  • 775
# 435
И на пакса си личи там...ако е някаква утеха...
И аз имам нужда от едно били за книжките ми...но май тънко дълго с врата ще взема сякаш...не ми се бърше прах, а се събира....
Виж целия пост
# 436
Имам нужда от скрин, но се колебая между Brimnes и Мalm. Трябва да е в бяло, тъй като всички мебели в стаята са Malm (но нямам скрин). Чудя се дали покритието и цвета е едно и също на белите Brimnes и Malm? Харесвам повече Brimnes, тъй като чекмеджетата са по-дълбоки, но пък не искам да стои като кръпка до другите мебели.
Виж целия пост
# 437
Имах същото колебание до скоро Simple Smile Взех високия Малм, за покритието не съм 100% сигурна дали са еднакви, тъй като в магазина не бяха един до друг, но Малм изненадващо побира доста повече от очакваното (но го ползвам за козметика, не за дрехи).
Виж целия пост
# 438
Много благодаря на всички за мненебията за поставката за прибори.
Искам я за мивката за гъби и сапуни.

tristesse, малм ми иглежда по стабилен 🤔 аз взех пак Малм (имам 3 в нас), макар гардероба който ще е в стаята да е Бримнес.
Виж целия пост
# 439
Момичета, ще поръчваме ПАКС, но се замислихме дали доставката става същия ден или с няколко дена закъснение? Може ли да заявим доставка събота, че в работен ден става много сложно...
Виж целия пост
# 440
Как в същия ден - ти на място ли ще го купуваш или онлайн?
Ако на място, си го товари ти, защо да плащаш доставка- тежък е и не е малка доставката.
Виж целия пост
# 441
Може да заявиш събота или неделя, поне за София, но ако поръчваш сряда или четвъртък ще ти излезе тази опция. Сега поръчах в четвъртък вечерта и имах избор между понеделник и неделя да ли доставят.
Виж целия пост
# 442
На място ще го поръчваме, но няма с какво да ги пренесем... Май ще им се обаждам да ги питам.

Цената на доставката май беше според килограмите, затова ще пуснем само рамките, а аксесоари, скринове, тоалетка с колата...
Виж целия пост
# 443
На място ще го поръчваме, но няма с какво да ги пренесем... Май ще им се обаждам да ги питам.

Цената на доставката май беше според килограмите, затова ще пуснем само рамките, а аксесоари, скринове, тоалетка с колата...

Можете да си наемете товарно такси. Аз ползвах такива, когато пазарувах на едро. Зависи от цената, но в общи линии за 40 лева можете да натоварите каквото се сетите. Събота и неделя са опции, хората си работят собствен бизнес, но трябва да звъннете предварително и да се разберете. Даже има място да натовари и двама пътници отпред Simple Smile
Виж целия пост
# 444
Аз затова дебнех безплатната доставка за гардероба. Оставиха пакетите на двора(в къща сме). За аксесоарите, въпреки, че пакетите са малки, може да ги поръчате заедно с рамките, тъй като, например от 100 до 200кг цената на доставка е една и съща.
Виж целия пост
# 445
Доставката и качването на паксовете са ни най-разумно похарчените пари. Абсурд беше да се оправим сами с 236 см кашони до 6ти етаж.
Но платихме магазинаж около 20 лв, защото казаха Утре идваме, а ние нямаше как да сме там. 2лв/ден/100 кг беше мисля.
Виж целия пост
# 446
Да разкажа за сагата с рекламацията ми... преди седмица се обаждам на оператор разказвам му с подробности какъв ми е проблемът... отговорът: Ще предам на отдел "Рекламации", те ще ви се обадят в рамките на 48 часа, за ви кажат какво да направите... Да ама не... никой не ми се обади... Звъня пак след 3-и дни... изслушвам как операторката обяснява че ще ми запишат обаждането и т.н.... вдига една кака телефона и любезно й съобщавам, че аз също записвам нашия разговор и ако пак не ме вземат на сериозно, ще пиша до централата на Икеа и КЗП... Вметнах, че в другите държави хората връщат дори и здрави неща, ако не са им харесали, без да ги питат защо го правят... пък ние тук дет` само с кръв не се подписваме за рекламация... Наложи се пак да обяснявам 10 мин. какъв е проблемът... тя провери и каза, че преди това не е имало подадена заявка за моята рекламация и сега тя ще подаде... и пак до 48 часа да чакам да ми се обадят... Днес една много любезна госпожа ми се обади да ме доразпита какво аджеба й има на стоката, която искам да им върна... та се разбрахме да ми придвижи рекламацията, за да ми пратят куриер най-после, които ще вземе нещото, което е повредено и ще ми донесе здраво... ни снимки ми искаха, ни талон за рекламация... Сега да видим куриерът кога ще го пратят... (казаха тези дни) Wink Работата ще стане... началникът каза... ще видим... Wink
Виж целия пост
# 447
Aredhel пускай сигнал към КЗП, ще има да ги чакаш 2 седмици.  При мен беше същата одисея, донесоха ми нов артикул, даже не бяха отбелязали на куриера да вземе дефектния артикул. Звъннах да им кажа и вече една седмица отново няма никакъв отговор от тях и не знам какво да го правя да го хвърлям ли или да ги чакам да си го вземат, оставила съм го в офиса да събира прах и скоро ще стане месец от както се разправям с тях.
Виж целия пост
# 448
Тия са много зле.
В петък им пиша че точки нямам..давам и номерата на трите поръчки. Начислили ми само по едната.
Написах им гневно писмо колко дена трябва да си губя времето и как само едната поръчка са видяли?????
Сега всеки ден ще им го препращам...през час ако трябва.
Малоумна работа...
Виж целия пост
# 449
Утре заминавам в командировка до края на седмицата и няма да имам време да се разправям с тях... ако до петък не са взели нещото... пак ще им звъня... За тяхно добро се надявам да не ме разтакават месец с обещания... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия