кучетата на хората не са за забавление на ваште деца-никой не е длъжен да се съобразява с техните желания
Мразя малки деца-травмираха ми кученцето от пискане и пипане.
кучетата на хората не са за забавление на ваште деца-никой не е длъжен да се съобразява с техните желания
Мразя малки деца-травмираха ми кученцето от пискане и пипане.

кучетата на хората не са за забавление на ваште деца-никой не е длъжен да се съобразява с техните желания
Мразя малки деца-травмираха ми кученцето от пискане и пипане.
, ако не си забелязала, се намираш във форум за майки и в тема за това какво причиняват кучетата понякога на децата. Твоето куче ок, ако го настъпя дори няма да забележа, но мила ми Латинке, чувала ли си, че кучетата нахапват до безобразие деца и им нанасят травми за цял живот и психически и физически?!!! Баси, хора като тебе ме карат да си излизам от кожата
кучетата на хората не са за забавление на ваште деца-никой не е длъжен да се съобразява с техните желания
Мразя малки деца-травмираха ми кученцето от пискане и пипане.
кучетата на хората не са за забавление на ваште деца-никой не е длъжен да се съобразява с техните желания
Мразя малки деца-травмираха ми кученцето от пискане и пипане.
.

Препоръчани теми