Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са мненията за създаването на група във Facebook?
Какви са преживяванията на участниците по време на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са мненията за създаването на група във Facebook?
-
Какви са преживяванията на участниците по време на бременността?
-
Какви са мненията за използването на еднократни пелени за бебета?
-
Каква е разликата между бебешките перилни препарати и обикновените?
При мен така се получи - на 45-т дневния, както трябва. Две седмици по-късно - както не трябва.
Така, че и твоето бебче може да се завърти.
Като се роди, ще видя как ще процедирам. Много вероятно е да не намеря фотограф. И най-вероятно аз ще снимам с телефона, увита в шалове и/или с нещо коледно. Ако успея да купя нещо коледно.