Изпитвам радост най-голяма - иде ДЕКЕМВРИ и ще стана мама! Тема N10

  • 25 951
  • 749
# 435
Момичета,кое име ви допада-Марио,Максим или Адриан? Както се очертава ще съм секцио(ако не се обърне до 28ми) и ще ми го правят на 29ти...таткото иска да е Марио(като него)
Максим.
Виж целия пост
# 436
Здравейте, искам да Ви попитам следното нещо, ако може съвет. Сигурно е малко небрежно, но така се случиха нещата. В началото ме следеше д-р Александрова, но около 17 г.с разбрах, че не изражда. Преместих се при д-р Румен Христов в полимед и изражда в бившата Тина Киркова. Наложи се да влезна в болница заради високо кръвно и той ме изпрати в Тина Киркова и не останах доволна от държанието там и “лечението”. Озни ден поисках информация малко повече за раждането при него и той ми обясни, че при него раждането в Тина Киркова струва 1800 лв и отделно се плаща вип стая и той работи само във випа и т.н. Аз не останах доволна, защото съм здравно осигурена и не мисля, че в държавна болница и то от която не съм доволна трябва да дам тези пари. Мисля, че е по-добре в някоя частна много по-добре и да си струват парите. Доста съм объркана и не знам какво да направя точно.. Ако избера Шейново.. трябва да отида там и да говоря с тях? Или просто вече, когато тръгна да раждам отивам с всички документи там? Ако може някакъв съвет как да постъпя, когато избера къде да родя? Аз съм в 34 г.с. Извинявам се, че е толкова дълго Simple Smile И честито на всички родили мами ❤
Виж целия пост
# 437
Лу, аз не обичам децата да се кръщават на родителите ии затова залагам на Максим🙂
Виж целия пост
# 438
Иванела, не е нужно да съобщаваш в Шейново, че ще раждаш там щом ще си без избор на лекар. Може да ходиш на тонове там, ако искаш.
Виж целия пост
# 439
Момичета,кое име ви допада-Марио,Максим или Адриан? Както се очертава ще съм секцио(ако не се обърне до 28ми) и ще ми го правят на 29ти...таткото иска да е Марио(като него)
Брат ми носи името Андриан и празнува на 30.11. Ако го кръстите Аднриан ще празнува РД на 29.11 ииме ден на 30.11.
Аз имам едно питане. В болницата, в която мисля да раждам задължително искат да се носи лиглин ( не съм наясно как точно се ползва, но предстои да разберем). Та, чудя се дали има смисъл да си купувам превръзки за родилки, или направо да си взема нощни. Thinking
Виж целия пост
# 440
Аз съм за Адриан . Кикаир аз точно феротон пих един ден 25 лв дадох за него изглеждаше ми , че ще бъде приятен с този вкус на ябълка . Голяма гадост не ми понесе цял ден ми се повдигаше от него . На следващия ден си взех сорбифер таблетки 2 дена вече ги пия , не се чувствам много добре но поне не ми се гади . За жалост имам жестоки киселини отново даже ме боли в зоната около сърцето и по ребрата в средата . Чудя се дали да не взема едно нош па . Доста ме наболява .
Виж целия пост
# 441
Мулан, това, че бебето не е слязло още, нищо не значи - раждане по всяко време между седмици 37 и 42 е абсолютно нормално! Различните жени имат леко различна продължителност на бременността, освен това терминът няма как да се изчисли супер точно, и често термините са грешни.

Т.е. може и да ти остават не две, а четири седмици до раждане, кой знае. Не позволявай да те притискат за секцио без причини. И това определение "преносване" дето се лепва дори 1-2 дни след термина... адски некоректно е.

Честито на всички родили мами! Two Hearts


Puhtulka ,честити ви принцеси! Heart Нека наддават бързо и да си се гушкате по-скоро! много хубави имена сте им избрали, желая им с радост да си ги носят Flowers Hibiscus

Ledena_kukla ,много се радвам, че всичко се нарежда и вече имаш възможност истински да се насладиш на Ники! Heart

Аз малко да се оплача. Връщам се от преглед и се оказа, че бебка си стои на високо и няма никакво намерение да излиза. Остават ми две седмици до термин и нещата започват да отиват към секцио Confused Така се бях настроила, че ще родя нормално... Даже тъй като в болницата бил много натоварен период, ми записаха и дата "за всеки случай".Надявам се въпреки това да успея да си родя нормално, но каквото такова. Относно газовете, аз също имам и е доста неприятно Disappointed Започвам да се чувствам доста мъжествено ,тъй като освен газовете, мисля че и аз си похърквам, но мъжа ми спи дълбоко и още не се е оплакъл .
Виж целия пост
# 442
Лу, още един глас за Максим и от мен. Simple Smile
Така хем ще е с бувквата на таткото, хем едновременно с това бебо ще си има собствено индивидуално име. Simple Smile

Ако случайно раждането се случи на 30.11 бих заложила на Андриан/Андрей/Адриан.

Но,да,като цяло Максим ми харесва най-много от тези три.
Виж целия пост
# 443
Лу, и от мен глас за Максим. И за мен не е ОК децата да се кръщават на родителите.

Ииии имам малко странен въпрос, не съм сигурна,че ще ме разберете 😁 Дали на някоя от вас й се чува странен шум като при изпукване на пръсти при движенията на бебчетата в корема? Или просто моят ми разказва играта по странен начин 😁
Виж целия пост
# 444
Ехее Пухи, браво и честито за двете сладки момиченца с толкова красиви имена 💝💝🥰 Да растат здрави и жизнерадостни! Бързо възстановяване 💐

Лукресия, на мен ми харесва Адриан Simple Smile
Алегра, много хубава бебешка стая Simple Smile

Лека нощ 🌛
Виж целия пост
# 445
Лу и аз съм за Максим, даже го бях предложила на ММ, но не се съгласи, но с ударение на а-то.
Мулан Аз също съм чувала, че това че бебето не е слязло до 36 седмица не е някакъв проблем, то може и в 39 да слезе и дори да не слезе пак мисля, че си раждат нормално. Не съм специалист де, но с такива впечатление съм останала. Ти мисля, че беше от Хск, къде се следиш?
Мони както казах аз пия сорбифер, което си е най-чистата форма. За радост нямам проблеми с него, но може би наа теб не ти влияе на 100% добре, а може и да не е  от него, знам ли Thinking но ми подейства и ми покачи хемоглобина за щастие, аз не спирам да го пия макар че пак си влезна в норма, вече 3 месеца може би и ми казаха да не го спирам.
Алегра стаята за бебчо изглежда мн добре и аз може би ще лепна нещо по стената около кошарката, но живот и здраве бебчо като е тук, сега така не ми идва да реша какво ще му отива и харесва на него Sweat Smile
Виж целия пост
# 446
За името съм за Адриан. Напоследък все ги кръщават Максим или Матей, а да е кръстено на майка си или баща си не ми допада като идея. 😊

Алегра, супер е стаята 😍 Ние си нямаме кът даже за бебока, не знам къде ще я сместим, ама поне вече си има легло и количка, всичко изпрано и сглобено, та не я мисля, все ще има къде да легне 😂

Марти, Алекс, Беърчето нали ни позна за пола, сега може да познаете вие за датата и да си имаме астрални тризначки, кой знае 😁😍

Джорджия, и аз чувам странни звуци. Даже мисля, че пръцка в корема ми 😂😂😂 днес няколко пъти чух такова пукане, амаа ми напомни на пръцкане повече, не знам
Виж целия пост
# 447
Еделвайсче по едно ли пиеш на ден? Ще го пия няма как трябва да ми се вдигне притеснявам се, че доста късно го почвам , но дано даде резултат . На мен само на бебето дрехите ми останаха и съм изцяло готова за него . Има още две три неща които трябва да купим . Момичета както ви бях споменала усещах , че ми се запушва носа. От два дена обаче нямам нищо , но не съм пускала конвектора трябва ли това да е знак , че със сиг ще ни трябва овлажнител за въздуха ? Или Просто чиста случайност и съм я спряла хремата .
Виж целия пост
# 448
Мони трябва да го пия 2х1, но честно да си кажа пия само 1 сутрин, а когато започнах още приема му беше 3х1.
Момичета предните 2 дена бях доста в офиса. Още мин вечер ММ взе да се разболява и започна да пие хапчета и т.н Вчера сутринта като станах и носа ми пареше и цял ден така и тази вечер ми се запуши. Сега станах да ида до тоалетна и носа запушен и леко болки в гърлото и съответно сън не ме лови от притеснение как ще се лекувам сега. Утре ще питам док, но някакви съвети от вас какви хапчета за гърло мога да пия и какви капки за нос? Thinking
Ще си взема джинджифил и лимони да си направя чай, отделно имам и бурканче направено джинджидил, мед и лимон. Пия и витц 500, утре ще изпия 2 хапчета от него, но носа и гърлото не знам какво са ги правя.. Мн тъпо се чувствам, че настинах Pensive
Виж целия пост
# 449
Мони трябва да го пия 2х1, но честно да си кажа пия само 1 сутрин, а когато започнах още приема му беше 3х1.
Момичета предните 2 дена бях доста в офиса. Още мин вечер ММ взе да се разболява и започна да пие хапчета и т.н Вчера сутринта като станах и носа ми пареше и цял ден така и тази вечер ми се запуши. Сега станах да ида до тоалетна и носа запушен и леко болки в гърлото и съответно сън не ме лови от притеснение как ще се лекувам сега. Утре ще питам док, но някакви съвети от вас какви хапчета за гърло мога да пия и какви капки за нос? Thinking
Ще си взема джинджифил и лимони да си направя чай, отделно имам и бурканче направено джинджидил, мед и лимон. Пия и витц 500, утре ще изпия 2 хапчета от него, но носа и гърлото не знам какво са ги правя.. Мн тъпо се чувствам, че настинах Pensive

За носа си взимам Цинабсин-смучат се,хомеопатия. За напреднала бременност няма никакъв проблем. За гърло-Kofol. Може да питаш в аптеката и за нещо друго. В последните месеци са разрешени доста неща. И всички неща които изброи ще ти помогнат,но все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия