Февруарски сняг ще ни затрупа, бебчо във кошарката ще гука!

  • 15 921
  • 286
# 120
Миленка Добре дошла при нас и от мен  Simple Smile
Спомням си те от проблемните Wink - по снимката те познах Laughing
Виж целия пост
# 121
Да, Нина имам предчувствие за момиченце, а и татито много иска госпожичка.В крайна сметка каквото е- първо бебче ще ми е, само да е живо и здраво. Стискам палци и за теб да връзваш пандели догодина   newsm06
Миленка добре дошла сред нас-желая ти много усмивки и лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 122
Хайде и аз сложих снимка в албумчето Wink .. от сватбата ни ... (точно 3 дни преди зачеването на бебчо Wink
Виж целия пост
# 123
Ето че стават чудеса, когато има обич.  luvbed
Браво, Миленкаsmile3501 Само така - смело напред!!  newsm68 Вярвам, че всичко с теб и бебчето ще е както трябва.
Честито на двама ви с щастливия татко!   bouquet
Виж целия пост
# 124
Radostche, ние с теб май сме забременяли по едно и също време  Wink Аз имам усещане, че при мен е станало на 23 май (а това пък е втората годишнина от нашата сватба).  newsm62
Виж целия пост
# 125
Radostche, ние с теб май сме забременяли по едно и също време  Wink Аз имам усещане, че при мен е станало на 23 май (а това пък е втората годишнина от нашата сватба).  newsm62

Не само усещане имам, ами съм си направо сигурна, че е станало на 23.05  Blush Blush Blush
Ти от къде беше? Има ли шанс да се засечем в някое родилно ?!
Виж целия пост
# 126
И аз непрекъснато сънувам гадни сънища. Най вече буболечки разни! Днес пак ми е зле. Станах само да видя какво ново тук. Сега ще разгледам новите снимки и ще вкарам Милена*, в списъка. Добре дошла при нас, мила и лека бременност ти пожелавам! Simple Smile
Виж целия пост
# 127
И аз сложих 3 снимчици. Хубаво ни става албумчето  Sunglasses
Виж целия пост
# 128
Хайде и аз се индентифицирах в албума с една сватбена снимка, друга по-прясна нямам. Лека-полека се пълни албумчето ни - супер. Joy
Виж целия пост
# 129
Момичета нали мога да пиша и тук, не само тайно да ви чета.
 МEGI Hug много се ядосах като снощи ми каза какво ти се е случило.
Миличка бъди силна и знай, че много скоро бебчо пак ще дойде!
Милена как се радвам за теб след това което научих за Меги
ти беше като светъл лъч. Познаваме се от проблебното. Дано твоята киста сега умре  #2gunfire
И  мен  водят проблемна.  Някакви по специални прегледи назначиха ли ти?
Вярвам, че чудото ще стане и при нас
Виж целия пост
# 130
...
Милена как се радвам за теб след това което научих за Меги
ти беше като светъл лъч. Познаваме се от проблебното. Дано твоята киста сега умре  #2gunfire
И  мен  водят проблемна.  Някакви по специални прегледи назначиха ли ти?
Вярвам, че чудото ще стане и при нас

Тя кистата я няма отдавна, още при лапарото я издупчиха,  барабар с половината яйчник, и интересното е , че от него е бебето Simple Smile
Колкото до изследванията, стандартните, микро ,кръв, урина, последните нещо не ми харесват, доста над референтните са, че след малко ще годя да ги види дока. Искаха да ми дават болничен до края на бременността и да ми бият прегнил и да вземам утрогестан, но аз изрично се зарекох след инвитрото, че повече никакви лекарства няма да пия, изключвам естествено фолиевата и витамините. Малко дълго стана, ама ще ме извините  Grinning
Виж целия пост
# 131
Къде мога да видя снимките и как мога и аз да си сложа снимчица? Blush newsm78
Виж целия пост
# 132
Погледни на 1-ва страница, където е календара с термините ни. Айде чакаме и твои снимчици.
Виж целия пост
# 133
...
Милена как се радвам за теб след това което научих за Меги
ти беше като светъл лъч. Познаваме се от проблебното. Дано твоята киста сега умре  #2gunfire
И  мен  водят проблемна.  Някакви по специални прегледи назначиха ли ти?
Вярвам, че чудото ще стане и при нас

Тя кистата я няма отдавна, още при лапарото я издупчиха,  барабар с половината яйчник, и интересното е , че от него е бебето Simple Smile
Колкото до изследванията, стандартните, микро ,кръв, урина, последните нещо не ми харесват, доста над референтните са, че след малко ще годя да ги види дока. Искаха да ми дават болничен до края на бременността и да ми бият прегнил и да вземам утрогестан, но аз изрично се зарекох след инвитрото, че повече никакви лекарства няма да пия, изключвам естествено фолиевата и витамините. Малко дълго стана, ама ще ме извините  Grinning


Честито, Милена!
Много ми е познато всичко това и на мен! Първото дете го дочакахме след 5 години ходене по мъките и лежане по болници, а съм само с половин яйчник. Другият е отстранен заедно с тръбата. Цялата си първа бременност прекарах вкъщи, сега ще е същото.
Сега вторият път забременях от раз, направо съм цяло чудо, след като тръбата ми е тотално деформирана и всеки месец образувам кисти, които не се пукат.


На мен в момента ми бият прегнил и приемам утрогестан. Прегнилът не може да навреди по никакъв начин, само може да помогне, особено на такива като мен, които имат и хормонални проблеми. Той се прави до 12 г.с , после няма бодене с иглата.  Grinning
Виж целия пост
# 134
Здравейте и от мен!Аз съм в януарските мами, но терминът ми изглежда е за 1.02.2007г.,затова се включвам и при Вас!Това е втората ми бременност.Леко бременеене на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия